1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 213
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,379

Etiketler

Ynt: 1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

yaaa şimdi ben bu kapı üstlerini söktüm ama bir kaşıntı tuttu beni dayanamadım yolcu tarafını elime aldım sökmeye çalıştım büyük uğraşlar sonunda sökmeyi başardım ancak bana yeni cam kızakları gerekecek yanı yine masraf ama daha önemlisi aliminyum yerine tekrar takabilecekmiyim bozmadan ;D ;D ;D iç metelinde o kadarda sıkıntı olmadığını gördüm ve hayret ettim sökyüğümede pişman oldum daha idare edermiş en azından birini aradan çıkardık

20150521 220142

20150521 220150

cam rayları ile ilgili bana ucuz fikirler verecek arkadaşlar gönderin gelsin ebay son çare olsun ;D ;D ;D

foremost' Alıntı:
cam rayları ile ilgili bana ucuz fikirler verecek arkadaşlar gönderin gelsin ebay son çare olsun ;D ;D ;D
Arabanın eski sahibi kimse muhayyer araç vermiş:smiley:))))))

Ben onları sökmüştüm, kolay sökülmüşlerdir.(Çerçeveler) Ama iç fitiller fena değil diye dokunmamıştım. Bir ara Renault 12 fitiliyle çözüyormuşsun gibi bir muhabbet vardı, o yöne yönel:smiley:)))))

Ebayda sağlam paralar abi
Eski magirus minibüslerin cam fitilleri olabilir belki akşam eve giderken otokar ve magirus minibüslerin camlarını inceliyorum olabilme ihtimali var.    
Bi ihtimal de panelvanlara sonradan cam açan firmalarda uydurulabilecek birşeyler olabilir. Uğradığım bi camci o firmalara bakmamı söylemişti belki sana da faydası olur abi

Çareler bakacağız artık hepsini degerlendireceğim bu arada ali babadan england rozetimizde geldi 2 adet bir bara bir araca ama araca revizyondan sonra takacagım

IMG 20150522 WA0001

selam arkadaşlar sökülen üst penceremiz bir restorasyon istiyordu bizde rahat durmadık ve onu restore ettik ancak alt kapı bölümü bana biraz çıplak geldi ve bunu güzel bir kol dayama yeri yaparsan için daha çok rahat edecekti kolları sıvadım ve yazları takabileceğim sök tak pratik bir şey yapmak istedim aynı zamanda şık görünsün ;D ;D ;D

20150605 203425

20150605 203356

20150605 231002

20150605 223300

20150605 234511

Ohhh süper çözüm konfor maksimumdaa:smiley:

umut401' Alıntı:
Vay arkadaş adam kendini aştı yeminle ;D ;D ;D Yakında Solihullda fabrikadan davet almazsa adam değilim ;D ;D
davet olursa giderim walla kaçırmam :smiley::smiley::smiley:

selam arkadaşlar cam fitilleri arayışiımız reno 9 cam fitilleri ile son buldu ancak bu fitiller yuvaya güzel oturdu ama gevşek kaldı yine orjinalını aramaya başladım ebay amcada buldum yanlızca fitiller lazımdı bu yüzden onlara odaklanıp sadece fitilleri aldım

20150625 105029

20150625 105756

sağ kapı üstüde onarılıp geldi yeni gibi sayılır boyasına kurgan :smiley:)

20150625 220648

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR