19 Nisan 2009 Osmaniye Aslantaş Barajı Motor Klüpleri Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Thunder one Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,058

Thunder one

Kamp I
Yer
iskenderun
Değerli Arkadaşlar,
Gezenbilir ekibini tanımadan önce 2009 yılında Osmaniye Valiliği ve emniyet müdürlüğününün işbirliği hazırlanan bir etkinlik yapıldı.
AMAÇ : Motorsiklet sürücülerini bilinçlendirmek, motor sporları hakkında bilgilendirmek, motor klüplerinin buluşmasını sağlamak.
Etkinlik Osmaniye cumhuriyet meydanında buluşma, Ünlü Hatay' Motor yarişçımız, şampiyonumuz Burhanettin SOFUOĞLU sürücü emniyeti ve sürüş teknikleri hakkında kısa bir konuşma, Kaskın ehemmiyeti ile ilgiliydi. Daha sonra aslantaş barajı kenarında bulunan Gençlik Spor il müdürlüğünün dinlenme tesislerine kadar konvoy halinde gidilmesi.
Burada etkinliğe katılanlara, ayran, gözleme, su gibi ikramların sunulması motor gösterileri yapıldı. Osmaniye, Adana, Mersin, Kadirli, Kozan, Eskişehir, Bursa, Gaziantep, Kahranmaraş ve hatırlamadım bi çok motor klüpleri katıldı. Çok güzel bir etkinlik oldu. Organizasyonda emeği geçenlere çok teşekkürler.
Örnek bir etkinlik olduğu için burada yayınlama gereği hissettim. Umarım Faydalı olur. Fotoğrafların büyük kısmını kendim çektim. Bir kısmınıda Veysel İNANIR (Eniştem ) çekti.

19nisan2009 motor gsteri 066

19nisan2009 motor gsteri 098

19nisan2009 motor gsteri 113

19nisan2009 motor gsteri 114

19nisan2009 motor gsteri 138

Etiketler
Ynt: 19 Nisan 2009 Osmaniye Aslantaş Barajı Motor Klüpleri Buluşması

Fotoğrafları aynı zamanda kendi sitemde de yayınladım. İlginize....

Link aşağıdadır :
http://www.iskenderundan.com/categories.php?cat_id=36

19nisan2009 motor gsteri 143

19nisan2009 motor gsteri 144

19nisan2009 motor gsteri 145

19nisan2009 motor gsteri 153

19nisan2009 motor gsteri 158

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR