1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzbgr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 289
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,054
Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

bakıyorum da herkes kupa dertdinde MUSTAFA ARSLANIN DÜŞÜNNEN AKLINA GETİREN YOK YOKSA BEN BU İŞİN MİMARI OLARAK YARIŞMIYACAKMIYIM NEYİM...4X4...

Etiketler

alpkaptan' Alıntı:
onlar haybeden dı 3 araba gırdı yarışa s2 de ucunede kupa verdık narlıda............. etkınlık konusunda gazoff tan umudumuz yok cunku ıkı yıldır aynı seylerı duyuyoruz ............ yınede canınız saolsun bız bu bolgeyı ve bu bolgedeki offroadcıları elımızden geldıgı kadar toplarız ve tum turkıyedekı offroadcılarla kaynastırırız
ALİ OSMAN BAŞKAN BEN Bİ GÖKTUĞU BAŞKANI ZİYARETE GİDEYİM İSTERSEN ANINDA TARİHİNİ BELİRLERİM SEN İSTE YETERKİ BAŞKAN O BENİM İŞİM BİLİYON...4X4...

vazgecmem58' Alıntı:
ALİ OSMAN BAŞKAN BEN Bİ GÖKTUĞU BAŞKANI ZİYARETE GİDEYİM İSTERSEN ANINDA TARİHİNİ BELİRLERİM SEN İSTE YETERKİ BAŞKAN O BENİM İŞİM BİLİYON...4X4...
ASLAN ABİM ZOR BENCE BENIM BILDIGIM ANTEPLILER MISAFIRI SEVER AGIRLAMAYI ON NUMARA YAPAR AMA OFFROADCI ARKADASLAR BIRAZ BU KONUDA PASIF MI KALIYO DESEM YOKSA BILMEDIMIZ BIR SEY MI VAR ANLAMADIM GIT DI .BEN BENI BILDIM BILELI GAZOFF ORGANISAZYON YAPACAK HALA YAPACAK ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D KUPAYA GELINCE ARKADASLAR YARISMA DIYO SEN YARISIRSAN MISAFIRLERIN SANSI YOK DIYO ??? ??? ??? ??? BELKİ EN SON YARISIR REKORU KIRAR HALKI SELAMLARIM

DSC00943   Kopya

jeep' Alıntı:
sizden önce yaparız diye umut ediyoruz oyunları.. bayağı yol aldık ama Orman Bakanlığının izni bekleniyor.. Devletin işi 3 günde hallolmuyor işte ;D

göktuğ abim kupa yarış hepsi bahane.sizde yapın bizde yapalım ama bu tür faaliyetler yapılsın her zaman.dostluktan ötesi yok.sizler bizim baş tacımızsınız.Gaziantep te yapacağınız faalitte bizlere düşen ne varsa elimizden geldiği kadar hertürlü yanınızdayız.bizlerde biliyoruzki aynı yardımlaşmayı sizde bizlere gösterirsiniz ondan yana şüphemiz yok.

vazgecmem58' Alıntı:
bakıyorum da herkes kupa dertdinde MUSTAFA ARSLANIN DÜŞÜNNEN AKLINA GETİREN YOK YOKSA BEN BU İŞİN MİMARI OLARAK YARIŞMIYACAKMIYIM NEYİM...4X4...

ben seni düşünürüm paşaaammm daaxxx yirim senin
biz ikimiz yarışırız orada paşaam
bağlarız istersen sen biliyon nasıl bağlandığını :D :D :D

[quote author=alpk..aptan link=topic=83792.msg1070148#msg1070148 date=1328619948...

osman aga ne oluyo senidemi bağlıyam KIRAT ın arkasına sende durmuyon yerinde :D :D

İNŞALLAH TÜM TÜRKİYE'DEKİ OFF- ROAD CAMİASI BURADA BULUŞACAK, HASRET , GİDERECEK , EĞLENECEK VE DOSTLUKLAR BİR KERE DAHA PEKİŞECEK...VE İNANIYORUM Kİ GELMEYEN ARKADAŞIMIZ COK ŞEY KAYBEDECEK..
:eek:

mrf46' Alıntı:
İNŞALLAH TÜM TÜRKİYE'DEKİ OFF- ROAD CAMİASI BURADA BULUŞACAK, HASRET , GİDERECEK , EĞLENECEK VE DOSTLUKLAR BİR KERE DAHA PEKİŞECEK...VE İNANIYORUM Kİ GELMEYEN ARKADAŞIMIZ COK ŞEY KAYBEDECEK..
:eek:

[SIZE=78%] KATILIYORUM GÜZEL ŞEYLER OLACAK [/SIZE]

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR