1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzbgr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 289
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,479

Etiketler

Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

Konuyu etkinlikler sayfasına taşıyacağım ama bu konu çok karışık durumda.

Nasıl anlatsam;

Oyunlar nerede yapılacak.? Kahramanmaraş'ta neresinde.?
Buluşma saatleri ve mekanları.?
Oyunlarda yapılacak etkinlikler.?
Konaklama ve kamp koşulları hakkında bilgiler.?

Ve daha bir çok ayrıntı.??

Ali Osman geçen seneki lezzetli çorbayı unutmadık ;D

Gaziantep olarak her zaman yanınızdayız.. Oyunlara da katılacağız. Maroff lulara verdiğimiz avans yeter :smiley: Kupaları toplamaya geliyoruz. Tabi öncesinde bizim oyunlar olmazsa ;D

jeep' Alıntı:
Gaziantep olarak her zaman yanınızdayız.. Oyunlara da katılacağız. Maroff lulara verdiğimiz avans yeter :smiley: Kupaları toplamaya geliyoruz. Tabi öncesinde bizim oyunlar olmazsa ;D

ya bu ne maşallah gelen kupa toplamaya geliyo bari birini bana bırakın hacı :D :D :D :D

jeep' Alıntı:
goktug sızden umut yok ıkı senedır aynı seyı dıyorsunuz bı etkınlık yapamadınız ,allahtan bız yapıyoruzda gorusuyoruz ,bırak etkınlıgı bı gun antepe bızı bıle davet etmedınız ,kupaya gelınce bız belkı yarısmıcaz mısafırlerımız kazansın dıye ,yoksa hıc sansınız yok bunu en ıyı sen bılırsın goktug baskan ;D ;D ;D ;D

alpkaptan' Alıntı:
goktug sızden umut yok ıkı senedır aynı seyı dıyorsunuz bı etkınlık yapamadınız ,allahtan bız yapıyoruzda gorusuyoruz ,bırak etkınlıgı bı gun antepe bızı bıle davet etmedınız ,kupaya gelınce bız belkı yarısmıcaz mısafırlerımız kazansın dıye ,yoksa hıc sansınız yok bunu en ıyı sen bılırsın goktug baskan ;D ;D ;D ;D

Yok Yok Maraştan kupa almak farz oldu artık :D:D:D

mysteriousman' Alıntı:
Yok Yok Maraştan kupa almak farz oldu artık :D:D:D
yanı hala karsımıza cıkacakmısız arenada merak edıyorum ,narlı ve sıvası cabuk unutduk galıba ,sız ne zaman etkınlık yapıcaksınız yoksa antepde de maroff olarak bız yapalım veye sıze sponsor olalım

alpkaptan' Alıntı:
yanı hala karsımıza cıkacakmısız arenada merak edıyorum ,narlı ve sıvası cabuk unutduk galıba ,sız ne zaman etkınlık yapıcaksınız yoksa antepde de maroff olarak bız yapalım veye sıze sponsor olalım

Sponsorlar hazır ,Belli olmaz belki yarın belki yarından yakın yapacaz, gerekli izinlerin çıkması bekleniyor.
Sivası biliyon abi tek arabaydım fazla kasamadım geri dönüş yolu için , Narlıdada 2 kupa aldık ama :D

alpkaptan' Alıntı:

sizden önce yaparız diye umut ediyoruz oyunları.. bayağı yol aldık ama Orman Bakanlığının izni bekleniyor.. Devletin işi 3 günde hallolmuyor işte ;D

mysteriousman' Alıntı:
Sponsorlar hazır ,Belli olmaz belki yarın belki yarından yakın yapacaz, gerekli izinlerin çıkması bekleniyor.
Sivası biliyon abi tek arabaydım fazla kasamadım geri dönüş yolu için , Narlıdada 2 kupa aldık ama :D
onlar haybeden dı 3 araba gırdı yarışa s2 de ucunede kupa verdık narlıda............. etkınlık konusunda gazoff tan umudumuz yok cunku ıkı yıldır aynı seylerı duyuyoruz ............ yınede canınız saolsun bız bu bolgeyı ve bu bolgedeki offroadcıları elımızden geldıgı kadar toplarız ve tum turkıyedekı offroadcılarla kaynastırırız

250351 126777297414209 100002458172974 177347 1142058 n1

250351 126777297414209 100002458172974 177347 1142058 n1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR