1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzbgr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 289
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,055
PIKE' Alıntı:
Tüm dostlara merhabalar, İnşallah bir aksilik olmaz ise ben ve KAYOFF olarak ,Kayseri ekibi olarak şenliklerde beraber olmak bizleri çok mutlu eder.
Tüm dostlarımızı zaten çok özlemiştik, biraz özlem giderelim. Zaten Maroff ekibinin geçen yıl Başkonuş yaylasında düzenledigi etkinligin tadı hala damagımızda ;D ;D ;D
Tüm Emegi geçen dostların ellerine saglık...

Takip.

Etiketler
vazgecmem58' Alıntı:
EVİME GELDİM COK ŞÜKÜR DÜN MAROFF.DA TEMEL ATMA TÖRENİMİZ VARDI İLK CAMURU BEN ATTIM 1.KAHRAMANMARAŞ MAROFF ETKİNLİĞİNİ GÜNÜ BELİRLEYİP START VERDİK TÜRKİYE BÖYLE BİR OFF-ROAD KAYSERİDE YAŞADI 2. İNŞALLAH MAROFF EKİBİ YAPACAK BOL ÖDÜL
BOL EĞLENCE
BOL CAMUR
BOL GIR GIR ŞAMATA
BOL ARABA
BOL DOSTLUK
ARACI OLAN OLMAYAN DERNEKLERİ GELMEK İSTEYEN AKLI O GÜN BURADA KALMAK İSTEMEYEN ARACI OLSUN OLMASIN SIFATI OFF-ROAD OLAN YADA OLMAYAN KARISINDAN KORKAN KORKMAYAN KLAVYE BAŞINDA OFF-ROAD YAPAN UZAK TA OLAN YAKINDA OLAN YANİ KISACA YÜREĞİ OFF-ROAD DİYE ATAN CAMURA GÖNÜL VERMİŞ HERKESİ 26 .27 MAYIS DA KAHRAMANMARAŞDA BEKLİYORUZ...4X4...

Mustafa abim eline diline sağlık.Sen bu işe yüreğini koydun bizim yüreklerimiz inşallah her zaman heryerde hep beraber...

kargadan başka kuş KIRAT dan başka araba tanımam
MAAAAROOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFF
gelicim gelicim kupamı hazırlayın
süper bir etkinlik olacak eminim hediyesi kupası cartı curtu hepsi hikaye dostluk şöleni olacak dostluukk
aliosman sen benim kupamı genede bir köşese saklı tut :D :D :D
İMZA :
fahri KARHARAMANMARAŞLI marof üyesi Tarık YILMAZ

olmaaaamı;?7
elbette!!!!
organizasyonu mümkün oldugunca geniş çaplı yapmaya çalışıcaz.iran daki off roadçu arkadaşlarla irtibatın var mı tarık baba?

ata036' Alıntı:
kargadan başka kuş KIRAT dan başka araba tanımam
MAAAAROOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFF
gelicim gelicim kupamı hazırlayın
süper bir etkinlik olacak eminim hediyesi kupası cartı curtu hepsi hikaye dostluk şöleni olacak dostluukk
aliosman sen benim kupamı genede bir köşese saklı tut :D :D :D
İMZA :
fahri KARHARAMANMARAŞLI marof üyesi Tarık YILMAZ
tosunum gelde bi oturak :smiley:

Tanrıverdi Sefa
[/size]
AZERBAYCANA ALNIMIZIN AKIYLA GİTTİK , KUPA İLE DÖNDÜK COK ŞÜKÜR, BEN; BİZLERİN AZERBAYCANA GİTMESİNİ SAĞLAYAN Rescue Tteam Murat Karahan ABİME,BENİMLE 4200 KM YOL CEKEN Hüseyin Kaya , Ahmet Ahmet Turan Munduz , Müjdat Müjdat Mersinli arkadaşlarıma , başımızdan hiç ayrılmayan değerli abimiz canımız Mustafa Mustafa Arslan abime ve bana o tarifsiz duyguyu yaşatan cok değerli pilotum H
asan Hasan Armutcu abime , misafirperverliği kusursuz olan değerli Troff başkanım Emir Sözen kardeşimize ,Bizleri misafir eden ilgilenen Azerbaycan Off Road idman klübü başkanı Azer Abiyev 'e ve gerek telefonlarıyla gerek mesajlarıyla bizleri orda yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarımıza canı gönülden TEŞEKKÜR EDERİM...

bizlerde sana sonsuz teşekürler ediyoruz başkan ŞANLI BAYRAĞIMIZI ORADA DALGALDIRDIĞINIZ İCİN BİZLERE O GURUR YAŞATIĞINIZ İCİN YÜREĞİNİZE SAĞLIK GİTTİK YARIŞTIK ALDIK KUPAYI DÖNDÜK SIRADA YUNANİSTAN VAR BEKLE GELİYORUZ YORGİİİ...4X4...

butun dostlarımız davetlıdır mazeret kabul etmıyorum tosunum tarık , ve aslan mustafa abım zaten evsahıbı dıgerlerıde zaten hep dostlarımız elımızden gelenı fazlasıyla yapıcaz ısallah rabbım utandırmasın temenmımız turkıyedekı butun offroad kuluplerını toplamak ve kımsenın basaramadıgı gercek bulusmayı saglamak

alpkaptan' Alıntı:
butun dostlarımız davetlıdır mazeret kabul etmıyorum tosunum tarık , ve aslan mustafa abım zaten evsahıbı dıgerlerıde zaten hep dostlarımız elımızden gelenı fazlasıyla yapıcaz ısallah rabbım utandırmasın temenmımız turkıyedekı butun offroad kuluplerını toplamak ve kımsenın basaramadıgı gercek bulusmayı saglamak

gardaşım ayıpsın allahın izniyle maraşımızı tanıtıp tüm konuklarımızı layıkı ile ağırlayacağız.

NOSTALJI

247922 10150196388591236 613301235 6865515 2588890 n1

253845 10150192584713848 676883847 7098500 6000140 n1

254371 10150192599968848 676883847 7098580 4959130 n1

oyunların başlama tarihlerini yazarmısınız. osmaniyeden geleceğim. yoksa her hafta sonu mu var. öğrenebilirmiyim. saolun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR