1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzbgr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 289
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,140

Takip.

Etiketler

Mustafa abim eline diline sağlık.Sen bu işe yüreğini koydun bizim yüreklerimiz inşallah her zaman heryerde hep beraber...

kargadan başka kuş KIRAT dan başka araba tanımam
MAAAAROOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFF
gelicim gelicim kupamı hazırlayın
süper bir etkinlik olacak eminim hediyesi kupası cartı curtu hepsi hikaye dostluk şöleni olacak dostluukk
aliosman sen benim kupamı genede bir köşese saklı tut
İMZA :
fahri KARHARAMANMARAŞLI marof üyesi Tarık YILMAZ

olmaaaamı;?7
elbette!!!!
organizasyonu mümkün oldugunca geniş çaplı yapmaya çalışıcaz.iran daki off roadçu arkadaşlarla irtibatın var mı tarık baba?

tosunum gelde bi oturak

Tanrıverdi Sefa
[/size]
AZERBAYCANA ALNIMIZIN AKIYLA GİTTİK , KUPA İLE DÖNDÜK COK ŞÜKÜR, BEN; BİZLERİN AZERBAYCANA GİTMESİNİ SAĞLAYAN Rescue Tteam Murat Karahan ABİME,BENİMLE 4200 KM YOL CEKEN Hüseyin Kaya , Ahmet Ahmet Turan Munduz , Müjdat Müjdat Mersinli arkadaşlarıma , başımızdan hiç ayrılmayan değerli abimiz canımız Mustafa Mustafa Arslan abime ve bana o tarifsiz duyguyu yaşatan cok değerli pilotum H
asan Hasan Armutcu abime , misafirperverliği kusursuz olan değerli Troff başkanım Emir Sözen kardeşimize ,Bizleri misafir eden ilgilenen Azerbaycan Off Road idman klübü başkanı Azer Abiyev 'e ve gerek telefonlarıyla gerek mesajlarıyla bizleri orda yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarımıza canı gönülden TEŞEKKÜR EDERİM...

bizlerde sana sonsuz teşekürler ediyoruz başkan ŞANLI BAYRAĞIMIZI ORADA DALGALDIRDIĞINIZ İCİN BİZLERE O GURUR YAŞATIĞINIZ İCİN YÜREĞİNİZE SAĞLIK GİTTİK YARIŞTIK ALDIK KUPAYI DÖNDÜK SIRADA YUNANİSTAN VAR BEKLE GELİYORUZ YORGİİİ...4X4...

butun dostlarımız davetlıdır mazeret kabul etmıyorum tosunum tarık , ve aslan mustafa abım zaten evsahıbı dıgerlerıde zaten hep dostlarımız elımızden gelenı fazlasıyla yapıcaz ısallah rabbım utandırmasın temenmımız turkıyedekı butun offroad kuluplerını toplamak ve kımsenın basaramadıgı gercek bulusmayı saglamak

gardaşım ayıpsın allahın izniyle maraşımızı tanıtıp tüm konuklarımızı layıkı ile ağırlayacağız.

oyunların başlama tarihlerini yazarmısınız. osmaniyeden geleceğim. yoksa her hafta sonu mu var. öğrenebilirmiyim. saolun.