Arama sonuçlarınız

1. C

L200 için karar aşamasındayım.

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Teşekkürler sn.hagürel, Onuda aceleye getirmeden araştırıp gerekirse buluncaya kadar bekleyerek iyi bir aracı bulurum inşallah.

2. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım.
  3. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Değerli arkadaşım artık karar aşamam sayenizde bitti kararı çoktan verdim.İş için bir süredir yurtdışında olmamdan dolayı foruma ancak bakabiliyorum.Oldukça güzel öneriler buldum.Kesinlikle bir 4x4 alacağım şimdi öncelikle hondayı satmam gerek.Aracı...

4. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. :) pardon yazmayı unutmusum.47.000 idi .
  5. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Merhaba arkadaşlar 2010 model 20.000 km de 4x4 bir test L200 nü sallanmamdan dolayı elimden kaçırdım.Fiyat sizce normalmiydi?

6. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Eyvallah gereğinden fazla yardımcı oldunuz.Çok teşekkürler.Tavsiylerinizi muylaka değerlendiriyorum.

7. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Teşekkür ederim bir inceleyeyim.Şimdiye kadar ayaklarımla ofroad yaptm :)Ağrı dağından Kaçkarına kadar sayısız tırmanışlarım var.Araç ofroadını henüz denemedim ama oda doğanın içinde olduğu için cazip geliyor bana hitap ediyor.
  8. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Tavsiye için teşekkür ederim sayın serkanefe.Araçtaki kasayı da kullanmak istiyorum.Yeri geldiğinde 1000-1500 kg yük atmam gereken zamanlar olacak.Yoksa Hondadan pek vazgeçmezdim.Zorunluluk hasıl olmaya başladı.
  9. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Resimde sizin arabanında önünde demir var gibi.Üzerinede iki tane koyarsanız oğlunuzun gönlü olur belki.

10. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Resimlerde demir barları olan jeep leri gördüyse onları kastetmiş olabilir şimdiki çocuklar civa gibi.

11. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Bu hafta sonu arazide test yapacağım 1 tur onada veririrz ikna olması için :)
  12. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. :) Bağ bahçeye 4x2 yeter diye yola çıktık ama sağolsunlar topikteki arkadaşlar 4x4 konusunda telkinlerde bulununca aşı tuttu zaten serde yıllardır yaptığım yüksek irtifa dağcılığda olduğundan doğa tutkunu bir insanım yeni bir adrenalin heyecanı şimdiden...

13. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Sayın hagürel keşke sıfır 4x4 alabilecek kadar bütçe ayırlabilsem fakat bu beni aşar ayrıca bugün bayiye sordum sıfır 4x4 lerin yıllık vergisi 3000 tl civarında sıfır 4x2 ler ise 1000 tl.Dediğiniz gibi eski modellerde kasko değeri esas alınıyormuş maliyeye...
  14. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Sayın cincin elbetteki sizlerin tecrübesi benim için çok önemli bugün 2011 model aracı test ettim her ne kadar 4x4 modunda kullanma şansım olmadı ama arabada motor sesi neredeyse yok gibi bir şeydi.Honda ile Normal şartlarda durarak geçtiğim yükselti veya...
  15. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim İzmirde yaşıyorum fakat her yıl konya ereğli deki aydos dağına tırmanmaya geliyoruz.Bu yıl ağustos ayında geleceğiz ozamana kadar bir karar veremezsem mutllaka aracınızı denerim bunun içinde ayrıca teşekkür...

16. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Sn cincin,öneriniz için teşekkür ederim düşündükçe kafam biraz daha karışıyor.Az sonra izmir mitsubishi yükselişe gidip aracı daha yakından göreceğim belki mümkünse bir test sürüşü yaparım. 6-7 yaşlarındaki bir L200 ü vergisel anlamda mı yoksa teknik...
  17. C

Hangi Dağcılık Kulübü Üyesiyiz?

Ynt: Hangi Dağcılık Kulübü Üyesiyiz? Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulubu
  18. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Evet haklısınız sanırım önemli olanda bu.Gülü seven dikenine katlanır misali. Tekrar teşekkürler.

19. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Teşekkürler sayın hagürel. Aklıma gelmişken bir soru daha sormak isterim.Bu araçları muayenesi her yıl yapılıyor değilmi?
  20. C

Ynt: L200 için karar aşamasındayım. Bilgiler için teşekkür ederim sayın hagürel, 4x4 konusuda mantıklı tekrar bir değerlendirme yapacağım.Forumda bir arkadaşımızın yazısında okumuştum 80.000 km bakımı için 2500 TL istendiğini dediğiniz gibi triger kayışı değişmiş rakam çok absürd gelmişti.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

SON KONULAR

Geri