Arama sonuçlarınız

1. sancakor

Tahoe İhtiyaçlarım İçin Önerileriniz?

Merhaba; 1995 Model 4 kapı tahoe aracım için konsolda gösterge ve teyp kısmını da içine alan plastik çerçeve ihtiyacım var.Elinde olan varsa görüşebilirim. Ayrıca aracımda takılı olan 275 40 20 krom jant ve yol lastiği , 275 75 16 jantlı kar lastiği olan iki takım jant mevcut ve her ikisinden...

2. sancakor

Zj Yan Basamak Arıyorum

Ynt: Zj Yan Basamak Arıyorum Fotoğrafları bunlar
  3. sancakor

Acil Tavsiye Lütfen

Ynt: Acil Tavsiye Lütfen Biraz mesaj hortlattım ancak 1995 model tam istediğim gibi bir tahoe buldum. Saygılar

4. sancakor

Zj Yan Basamak Arıyorum

Ynt: Zj Yan Basamak Arıyorum Merhaba; Bende orijinal yan basamaklar mevcut,ancak bakım ister , resimlerini çekip yükleyeyim , bir bakın.
  5. sancakor

Muayeneye Gideceğim

Ynt: Muayeneye Gideceğim Merhaba; Sadece LPG sistemi için kusur yazdılar,diğer bakımlarının tamamını yaptırmıştım.Şimdi LPG sistemi alıp yaptıracağım.

6. sancakor

Muayeneye Gideceğim

Ynt: Muayeneye Gideceğim Merhaba; Kapıya ve torpidoya bakmadılar, sadece cama baktılar. Daha önce kullandığım ZJ Jeep te arka koltukta vardıda bunda da varmı diye merak ettim. Muayenede LPG sisteminin deposunu satmadan önce değiştirdikleri için onay vermediler,ben de tamamını yenileme kararı...

7. sancakor

Muayeneye Gideceğim

Merhaba; 1995 4 kapı tahoe ile yarın sabah muayeneye gideceğim ancak şasi ve motor numarası olarak nereleri göstereceğim bulamadım acil yardım edebilecek kimse varmıdır?
  8. sancakor

Acil Tavsiye Lütfen

Merhaba; Uzuunca bir süredir foruma giremiyordum işlerden dolayı, kısa bir süre içerisinde bir suburban alacağım fakat malum sitedeki seçeneklerin durumu hakkında bilgim yok. Daha önce jeep 5.2 Zj kullandım. Suburbanı 10 yıldır istiyordum. malum siteden veya başka bir araç var ise...
  9. sancakor

Kumho marka lastik

Ynt: Kumho marka lastik Cooper Discoverer At kullanıyorum.Asfaltta tutuşu hoşuma gidiyor,yolda ses almıyor,gezilerde de yüzümü kara çıkartmıyor.

10. sancakor

Teknoloji Harikası!

Merhaba, bir süredir 96 ZJ 5.2 min tartarini LPG sistemi rölantide ara sıra ayarsızlık (dalgalanma) yapıyor kırmızı ışıklarda stop etme sorunu yaşıyordu. Ben sorunun kaynağı olarak çeşitli Otogaz firmalarını sorumlu tutarken bir şeyin farkına vardım.Teknoloji harikası! FM Transmitter...

11. sancakor

97 zj aldığım gün yolda kaldım ,yakıt almıyor

Ynt: 97 zj aldığım gün yolda kaldım ,yakıt almıyor Selamlar 16 jantta 235 lastik tam turlarda araç salınım yaparken sürtüyor.
  12. sancakor

ZJ kasa araç arıyorum. satan yada tavsıyesı olan varmı?

Ynt: ZJ kasa araç arıyorum. satan yada tavsıyesı olan varmı? Değişik olmayanı da var Yunus Bey :)

13. sancakor

ZJ kasa araç arıyorum. satan yada tavsıyesı olan varmı?

Ynt: ZJ kasa araç arıyorum. satan yada tavsıyesı olan varmı? İyi ara ,iyi ara ,bu ara. Ben 30 unda kamptayım,kumlarda dans.Yunus Bey :) Masrafsız araçlara bak...
  14. sancakor

Ulaşımımız İçin Hangi Aracı Kullanıyoruz?

Ynt: Ulaşımımız İçin Hangi Aracı Kullanıyoruz? impala 5000 cc hak verdim şimdi :)
  15. sancakor

Ynt: Ulaşımımız İçin Hangi Aracı Kullanıyoruz? Klasik aracın vergisi nasıl ağır oluyor?

16. sancakor

Ynt: Ulaşımımız İçin Hangi Aracı Kullanıyoruz? İki ismim olduğundan (Nurettin Sancak) Nuri diyenler,NSO diyenler.. Sancaktar bir ilk oldu bunu da kaydediyorum isim listeme :)
  17. sancakor

Ynt: Ulaşımımız İçin Hangi Aracı Kullanıyoruz? ZJ kullanıcıları da vosvoscu çıktı olaya bak:)
  18. sancakor

Ynt: Ulaşımımız İçin Hangi Aracı Kullanıyoruz? Ben ikisine de hak geçmesin diye sabah işe vosvosla gidip öğle yemeğinde vosu bırakıp ZJ yi alıyorum. Akşam şöyle küçük! bir tur yapıp eve gidiyorum. :)

19. sancakor

1996 Model ZJ 5.2

Ynt: 1996 Model ZJ 5.2 Merhaba; Arkadaşlar aracımın fiyatını düzeltmek durumundayım.araç fiyatı 21000 tl dir.Araç tavan sepeti ve marşbiyeller sadece gezenbilir üyesi arkadaşlar aracılığıyla satışlarda yanında vereceğim diğer türlü isteyen piyasa fiyatının yuzde 30 düşüğüne alabilir. Aracın...
  20. sancakor

1996 Model ZJ 5.2

Ynt: 1996 Model ZJ 5.2 Geçen akşam da gece serinliğinde bir cila yapmışım , paspasları halıları da silmişim ki offf :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri