Arama sonuçlarınız

1. ayhan ayvaz

Trekking ve Fotoğrafçılık: İkisi Birarada Olur mu?

Ynt: Trekking ve Fotoğrafçılık: İkisi Birarada Olur mu? Trekking ve Fotoğrafçılık: İkisi Birarada Olur mu? Evet olur hem de çok güzel olur. Yıllardır ben bunu yapmaktayım. Bazen fotoğraf çekmek için gezi yapıyorum bazen de gezdiğim için fotoğraf çekiyorum. Kalabalığa gerek yok, çoğu zaman bir...

2. ayhan ayvaz

Güney Marmara Turu

Ynt: Güney Marmara Turu Bence İznik,te Trilye'de, Ayvacık ya da Bergama, da ve son olarak da Gelibolu'da konaklarsanız yorucu olmayan eğlenceli bir gezi olur.
  3. ayhan ayvaz

Güney Marmara Turu

Ynt: Güney Marmara Turu İznik çok güzel olur benim de aklıma düştü, gitsem acaba. Manyas'ta bu mevsimde bir tad bulabilir misiniz emin değilim. Onun yerine Ulubat gölü kenarındaki Gölyazı'yı tavsiye ederim. Gelibolu'da balık yemek için biraz mola verin. Oradan dağ yolundan mürefteye...

4. ayhan ayvaz

Eskihisar, Sadece Feribota Bindiğimiz Bir Yer Değildir

Çok sayıda insan Eskihisar'dan ferbibota binmiş, ya da feribottan inmiştir. Ancak Eskihisar'ın güzelliklerini görmek, gelen giden feribot yolcusunun sayısına kıyasla çok az kişiye kısmet olmuştur. Yolculuk telaşı nedeniyle dikkat edilmeyen, arka alanda kalan kasabaya yeterince alaka...
  5. ayhan ayvaz

Beşikdüzü Festivali 'nin Tarihçesi

Ynt: Beşikdüzü Festivali 'nin Tarihçesi Hayır Sedat, seninde sanırım Oğuz köyünden olduğunu hatırlar gibiyim. Yayla göçünü eskiler yaparmış ama şimdi gidilecek yollar otoban gibi olunca pek bir cazibesi kalmadı gibi. Asfalt kenarında yolculuk yerine o vakti yaylalarda değerlendirmeyi tercih...

6. ayhan ayvaz

Beşikdüzü Festivali 'nin Tarihçesi

Ynt: Beşikdüzü Festivali 'nin Tarihçesi Ben de İstanbul'da doğma büyüme bir Beşikdüzü'lüyüm. Ama her sene memleket bildiğim bu yere giderim. İşime yarayacak güzel bilgiler öğrendim. Bilgilerinizin bana doğru ve mantıklı geliyor.

7. ayhan ayvaz

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba arkadaşlar, bana hitab eden bu güzel siteyi kendi imkanlarımla keşfettim. Fotoğraf çekmeyi, gezmeyi, dağa çıkmayı, doğa yürüyüşü yapmayı, kamp yapmayı, araba kullanmayı, teknolojiyi, yürümeyi, koşmayı, spor yapmayı, resim yapmayı, sanat müiziği ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri