Arama sonuçlarınız

1. G

60 YAŞINDA SIRT ÇANTASI İLE İRAN, PAKİSTAN, HİNDİSTAN GEZİSİ

Ynt: 60 Yaşında Sırt Çantası İle İran, Pakistan, Hindistan Gezisi Ne oldu abi dönmedin mi daha ? Aynı rotayı bende çok merak ediyorum, İran'da geçirdiğiniz süre boyunca ki maliyetleriniz ortalama ne kadardı ? Hindistan vizesinin süresi ne kadar ?

2. G

Kamp Yapma Maliyeti

Yedigöller veya Kaçkarlar'da kamp yapmanın maliyetini ne kadardır ? Ulaşımı falan düşünmeyin, ne kadarlık bir çadır buralar için idare eder ? Daha önce kamp yapmadım olası bir risk durumunda bu bölgeler insanın kaybolacağı kadar ıssız mıdır ? Yedigöller de istediğimiz yerde kamp yapabiliyor...
  3. G

İnterrail ! (2010)

Ynt: İnterrail ! (2010) Benzettim heralde bir aralar Hürriyet Seyahati takip ediyordumda.Sitede gezi sitesi olunca neden olmasın dedim.Yazı için teşekkürler

4. G

İnterrail ! (2010)

Ynt: İnterrail ! (2010) Cavid Abi senin hiç Hürriyet Seyahat'te gezi yazın yayınlandı mı?
  5. G

İnterrail ! (2010)

Ynt: İnterrail ! (2010) Teşekkürler daha rotaya karar vermedim herşey kesinleşince takıldığım bir yer olursa yardımınızı isterim sağolun

6. G

İnterrail ! (2010)

Ynt: İnterrail ! (2010) Selamlar Aralık'ta interrail yapmayı düşünüyorum katılmak isteyen olursa mesaj atın görüşelim.

7. G

Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!!

Ynt: Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!! Bu Haziran aynı rota niyetiyle tek başıma yola düştüm, yurt dışına hiç çıkmamıştım,benim için güzel bir tecrübe olucaktı.Yaklaşık bir hafta gezdim Ürdün'e geçip geçmemek konusunda kararsızdım ailemde geri dönmemi söylüyordu...
  8. G

Orbea Nasıl Bir Marka?

Ynt: Orbea Nasıl Bir Marka? Teşekkürler.Aralığa kadar para biriktirmeyi düşünüyorum,bu arada fiyat araştırması yapacağım. Peki 2.el alırken neye dikkat etmem gerek?
  9. G

Orbea Nasıl Bir Marka?

Ynt: Orbea Nasıl Bir Marka? Cevapladığınız için teşekkürler.Ben biraz fiyat araştırması yapayım o zaman

10. G

Orbea Nasıl Bir Marka?

Ynt: Orbea Nasıl Bir Marka? Evet haklısınız.Ben şu anda İspanya'dayım öğrenci olarak,hem günlük kullanım için hem de uzun yolculuklar için düşünüyorum sizin tavsiye edebileceğiniz bir marka model varsa uygun fiyatlı burada bulabileceğim duymak isterim.Avrupa da fiyatlar daha mı ucuz daha mı...

11. G

Orbea Nasıl Bir Marka?

Gezenbilir foruma uzun zamandır üyeyim fakat yine uzun zamandır yazmıyordum,gerçekten beğendiğim,yazmasamda sık sık takip ettiğim bir forum burdan siteye emeği geçenlere tüm üyelere ve takipçilere teşşekkür ederek soruma geçeyim. Orbea ne seviye de bir bisiklet markasıdır? Türkiye de Orbea Mtb...
  12. G

Aydınlatma için Tavsiyeleriniz Nelerdir? (El Feneri ve Kafa Lambası)

her koşulda kullanabileceğim bir elfeneri almak istiyorum.ben maglite düşünüyodum ancak stream light diye bi marka daha duydum siz ne tavsiye edersiniz ??? ??? ???

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri