Arama sonuçlarınız

1. 4WD

Yeni Üyenizden Herkese Slm :d 8.3 500 Hp Dodge Ram Konusunda Yardım Lütfen...

Ynt: Yeni Üyenizden Herkese Slm :d 8.3 500 Hp Dodge Ram Konusunda Yardım Lütfen... Sanırım bu biraz fantezi ürünü. 8 bin küsürlü motoru olan bir araç Türkiye şartlarında offrad için pek iyi bir fikir değil. 4x2 pickuplar kamyonet olarak sınıflandırılırlar ve 4x4 pickuplar arazit...

2. 4WD

Camel Trophy Nedir ?

Ynt: Camel Trophy Nedir ? Türkiyedeki en geniş Offroad kitlesine hitap eden bu forumdur. Çamur Trophy etkinliğini ülke genelinde organize edebilecek olan en güçlü gurupta hiç şüpesiz Gezenbilirdir. Bu önerinin değerlendirilmesi Gezenbilir ailesinin yararına olacaktır.
  3. 4WD

Turkiye Getirilmeyen Araclar: Nissan Nv200 Ornegi

Ynt: Turkiye Getirilmeyen Araclar: Nissan Nv200 Ornegi Ülkemiz ne yazık ki doblo kango partner gibi zırvalarla dolu. İnsanımız Binek araç ile minibüs arası kamyonet bozması bu araçlara çok aşırı yönelmiş. Bu sebepten dolayı küçük minibüslerin ülkemizde satışı zor. Türkiyede pazar avrupa...

4. 4WD

Yeni Aracım Bir Dodge

Ynt: Yeni Aracım Bir Dodge Oğuz Bey, selamlar. Tabiki yapmış olduğum planları ve resimleri size memnuniyet ile iletirim. İsterseniz özelden isterseniz burdan paylaşabilirim. Benim yapmış olduğum tasarımlar Unimog 404 şasesi difransiyelleri yayları ve arazi şanzumanı aynen muhafaza edilerek...
  5. 4WD

Yeni Aracım Bir Dodge

Ynt: Yeni Aracım Bir Dodge Evet yukardaki araç tarafımdan fotoşop yapılmıtır. Photoshop hikayesi ise şimdi anlatacağım şekilde başladı.. Yurt dışındaki bir şantiyede kullandığım 1999 model 4x4 doç aracım vardı, ancak standart halde arazide istenilen verimi alamadım. Sonra arazide daha verimli...

6. 4WD

Bir Çöl Tutkusu Gel Gör Beni Neyledi (iran)

Ynt: Bir Çöl Tutkusu Gel Gör Beni Neyledi (iran) Sevgili Yazer abi, 4 yıldır Irak'ta yaşıyorum. İşimiz gereği İran'dan mal aldığımız oluyordu. Defalarca Irak'tan İrana'a gittim. İran'da Dolar değiştirmek mümkün ancak resmi olarak devlet amerikan dolarına izin vermiyor bu durum sonucu biz...

7. 4WD

Bir Çöl Tutkusu Gel Gör Beni Neyledi (iran)

Ynt: Bir Çöl Tutkusu Gel Gör Beni Neyledi (iran) Sadece şal veya eşarp benzeri birşey ile kadınların başlarının kapalı olması yeterlidir. Kot pantolon iranda yasak değil ancak kol ve bacakların açık olmaması gerekmektedir. İran dil sorunu çekmeyeceğiniz bir ülkedir. Nüfusun yarısı türkmen ve...
  8. 4WD

Tofaş Kartal

Ynt: Tofaş Kartal Abdullah bey, ilginiz için teşekkür ederim. 4x4 Kartal gerçek değildir photoshopta yapılmıştı. Resmi 5 yıl önce yüklemiştim. Şimdi resim ilgili siteden kaldırılmış Belki Google'a 4x4 kartal yazıp aratırsanız çıkabilir.
  9. 4WD

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına P konuortal Aks Yapımı (İmal Etme) Uğur bey, Yolladığınız resimdeki araç Nissan Patrol, portal aks sadece Patrol için değil demi? Diğer araçlar içinde seçenek var mı?

10. 4WD

AS 250 4*4 ÇİFT KABİN

Ynt: AS 250 4*4 ÇİFT KABİN Öncelikle çok güzel bir araç aldığınızı belirtiyorum. Hayırlı olsun. Bende 1 yıl kadar bu arçtan kullandım. Yeni aracınızda ne gibi değişiklik yapmak istediğinizi bilmediğim için şimdilik sadece yüzeysel anlatacağım. Eğer iyi bir bütce ayırıp aracınızı komple restore...

11. 4WD

GAZ Arıyorum.

Ynt: GAZ Arıyorum. Yeni bir gaz almak isteyen olursa :) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-1966-gaz-jeep-111523150/detay
  12. 4WD

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme) Almanın yaptığının muhteşem olduğunu kabul ediyorum ama Rus bunu kendi atölyesinde kendi yapıyor çokta mükemmel sonuç alıyor :) http://www.pirate4x4.com/forum/mercedes/840928-custom-portal-axles-self-made.html

13. 4WD

Unimog - Karavan

Ynt: Unimog - Karavan Da ya znayu Russkiy :) Önceleri o Rus sitesini çok takip ediyordum. Rusya'da offroad bambaşka oluyordu. Araç modifiyeleri ve çamurda offroad konusunda Rus sitelerinden çok tecrübe edindim. Rusların ülkesi zaten bir offroad cenneti ve arazi aracı cenneti. Ne yazık ki...
  14. 4WD

Unimog - Karavan

Ynt: Unimog - Karavan İsrafil bey, sizin paylaştığınız projeler çok önemli. insanlar bunları aradıklarında kolay kolay bulamıyor. paylaşımlarınız için çok teşekkürler. hepimiz ilgiyle takip ediyoruz.
  15. 4WD

Unimog - Karavan

Ynt: Unimog - Karavan Çok güzel olacak inşallah.

16. 4WD

Ahşap Defender Torpido Yapımı

Ynt: Ahşap Defender Torpido Yapımı Ön konsul yapılırken hayran olmuştum. aracın dışınada bir o kadar özen gösterilmiş. Maşallah, Allah nazardan saklasın çok güzel bir emek ortaya çıkmış
  17. 4WD

Gezenbilir Ortadoğu Grubu

Ynt: Gezenbilir Ortadoğu Grubu Türkiyede iken Irak vizesi alınız. Evraklarınız tamam olduğunda Irakta bir sıkıntıyla karşılaşmazsınız ancak bazı siyasi nedenlerden dolayı Irak büyükelçiliği vize alımında ağır davranma veya ıvır zıvır bir sürü gereksiz kağıt istiyebiliyor.
  18. 4WD

Unimog - Karavan

Ynt: Unimog - Karavan İsrafil bey, Allah işinizi kolaylaştırsın. Konuyu çok geç gördüm ve büyük bir heyecanla okudum. Aracınız çok değerli ve çok özel bir araç, Türkiye'de bu araç, ofrad araçları içinde ulaşılabilecek en son noktadır.

19. 4WD

1936 Stout Scarab - Bugünkü van'ların atası

Ynt: 1936 Stout Scarab - Bugünkü van'ların atası Paylaşım için teşekkürler. Zamanın kısıtlı imkanlarıyla yapılmış mükemmel bir araç. Bir Vandan daha çok bana limuzini anımsattı.
  20. 4WD

Gezenbilir Ortadoğu Grubu

Ynt: Gezenbilir Ortadoğu Grubu İrandan veya Türkiyeden Irakın kuzeyine (Kürt özerk bölgesine) en fazla 15 gün kalma koşulu ile vizesiz giriş yapabilirsiniz ancak bu girişte sadece kuzey ırakı gezebilirsiniz. Merkezi hükümete bağlı şehirlere gitmek için ırak vizesi almak mecburudir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri