1936 Stout Scarab - Bugünkü van'ların atası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kabasakal73 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,598

kabasakal73

Duster'cı olduk gari :)
Yer
SÖKE
Merhaba Arkadaşlar,
Nette rastladığım, van'ların atası olduğu belirtilen bir arabayı sizlerle paylaşmak istedim,

Stout front FINAL

Stout back FINAL

Scarab2small

StoutScarab 1935 01

Ay100rsgbdw

Etiketler

Ynt: 1936 Stout Scarab - Bugünkü van'ların atası

İyi günler
Sy Kaan
Paylaşım için teşekkür ederim.
Saygılar

reha' Alıntı:
Selamlar
paylaşım için teekkurler.. zira "heyecan verici" bir güzeliği var.. nefis bir dizayn (bence tabii). reha

Teşekkürler Reha Bey,
ben de beğendim, bu sebeple paylaşmak istedim :smiley:
selamlar

Paylaşım için teşekkürler. Zamanın kısıtlı imkanlarıyla yapılmış mükemmel bir araç. Bir Vandan daha çok bana limuzini anımsattı.

güzel araçmış, 2000'lerin başında VW microbus adında bir konsept araç çıkarmıştı iki aracın hatları bayağı bir benziyor birbirine

1936 için gerçekten çok iyi bir işçilik ve dizayn bence

T1 BUS buna bakılarak düşünülmüş sanki.......
bu aracı görmeyen wolkswagen T1 ile büyük tasarım hariaksı yapmış sanırsınız....
gerçekten v8 yakışmış arkasına

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri