Arama sonuçlarınız

1. sertem41

Cnr Camp & Caravan Istanbul 2019 Fuarı İzlenimleri

Çok değerli GEZENBİLİR AİLESİ herkese merhabalar; Karavan fuarı Türkiye de ilk yapılacağı için benim de ilgimi çekti ve bir görmek istedim ve ziyaret gerçekleştirdik. İlk olduğundan dolayı oldukça eksikler var tabi ki fakat geliştireleceğin den eminim. Tüm katılımcı firmalara bu fuarın ilk...

2. sertem41

ŞANLIURFA OFFROAD

Ynt: ŞANLIURFA OFFROAD Babaman dan da sevgiler, saygılar. Konuya devam...
  3. sertem41

ŞANLIURFA OFFROAD

Ynt: ŞANLIURFA OFFROAD Arkadaşlar merhaba; Konunun devamı için elimden geleni yapıyorum fakat, sanırım Urfa da bu işlere meraklı insanlara ben denk gelemedim. bir kaç kros cu arkadaşla tanıştım sadece o kadar. Yakın zamanda bir araç olayım gerçekleşince biraz burada ve diğer sitelerde de...

4. sertem41

Takoser'den Bir Kapalı Kasa 110 Defender Daha

Sizi en çok takdir ettiğim konu şudur; Bu işin ticaretini yapmaktasınız, fakat öyle bir ayrıntılara giriyorsunuz ki, öyle incelikleri burada anlatıp gösteriyorsunuz ki kimsenin kafasında soru işareti bile kalmıyor ve bir çok arkadaşımıza da yol gösterici oluyorsunuz. Çoğu profesyonel olan...
  5. sertem41

Defender Ön Konsol İmalatı

Ynt: Defender Ön Konsol İmalatı 10 numara Tarık, yakışır bence. Nedir bu?

6. sertem41

GPS MODÜL

Ynt: GPS MODÜL Düşüncenizden dolayı tebrik ediyorum. Bende merakla bekliyorum. Saygılar.

7. sertem41

Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Kibar görünüşlü olduğu kadarda, bir o kadar da canavar görünüşlü.
  8. sertem41

FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Niye şehir içine sokuyorsun arkadaşları, tünelleri geçtikten sonra OTOGAR çıkışından çıksınlar, 1-2 km ilerledikten sonra ANKARA istikametine dönsünler, 500 mt sonra OPEL-EKCAN. Bu kadar basit...
  9. sertem41

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Hadi bakalım. Ararsın beni.

10. sertem41

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Başkan; Bizim harita işi ne oldu?

11. sertem41

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) İyi hadi gene güzel piknik yaparsınız. ;D ;D ;D
  12. sertem41

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Derslerde de aynı performansı sağlıyorsan hiç problem yok..!

13. sertem41

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Ulan bir otur kıçının üstüne, bu ne yaaa....
  14. sertem41

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Bol şans...
  15. sertem41

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Teşekkürler tekrar. Gelişmelerden ahberiniz mutlaka olacaktır. Selamlar.

16. sertem41

ŞANLIURFA OFFROAD

Ynt: ŞANLIURFA OFFROAD Umarım gerçekleştirebilirim. Hayırlısı diyelim. Bu arada Sarp Bey den de mesaj bekliyorum.
  17. sertem41

93 model zj limited 4.0 lt 6 silindir127.000 mil

Ynt: 93 model zj limited 4.0 lt 6 silindir127.000 mil Gezenbilir indirimi de vardır herhalde değil mi ? Hayırlı satışlar.
  18. sertem41

PATROL arıyorum...

Ynt: PATROL arıyorum... Hayırlı olur, tez bulunur umarım.

19. sertem41

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Alican kardeşim, Daha öncelikli bir iş çıktı İzmit te, geliş tarihimi değiştirmek zorunda kaldım. Kısmet artık bir daha ki sefere. İyi eğlenceler hepinize.
  20. sertem41

ŞANLIURFA OFFROAD

Ynt: ŞANLIURFA OFFROAD Daha da güzel olur umarım. Eninde sonunda olacak UROFF, kaçarı yok... Ama destek bekliyoruz Urfada bulunan arkadaşlardan.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri