Arama sonuçlarınız

1. Trucker-Cagri

wouxun uv6d

Ynt: wouxun uv6d Cihazınızda hiç bir sıkıntı yoktur, Tarama da iken ekran ışığı devamlı suretle yanar, ve tuş kiliti yapamazsınız... Tarama yapacaksanız, SCANNER alabilirsiniz.. bu gayet mantıklı :)) Hayırlı pazarlar.... CB= Izmır Sezer & TB3BCS

2. Trucker-Cagri

wouxun uv6d

Ynt: wouxun uv6d Müşteri hırsızlığı mı desem ne desem bilemedim umarım sorunuzun cevabını malum yerde bulmuşsunuzdur, bulamadıysanız bana sorabilirsiniz:!
  3. Trucker-Cagri

CB Telsizlerimi satıyorum..

Ynt: CB Telsizlerimi satıyorum.. Selamlar... ' Zetagi 6 kademe lineer'in fiyatı, 300TL'dir.. Şayet Telsize ihtiyacınız da var ise, Zetagi 6 kademe lineer + Midland alan 78plus = 470TL Zetagi 6 kademe lineer + Midland Alan 48plus multi = 530TL Telsizi olmayan kalmasın :)

4. Trucker-Cagri

Ynt: CB Telsizlerimi satıyorum.. Hooop, President Jackson cihazimi da satiyorum.. Dileyen buradan ulasabilir.... 5 BAND, MRF 477 (orjinal çıkışlı) ve mayk ile beraber gönderilir.. ( 4-30watt arası rahatlıkla çalışır) Fiyatı son 350TL'dir. Satış günü kargo yapılır gönderilir..
  5. Trucker-Cagri

Araçlarımızdaki ve evlerimizdeki CBleri sürekli açık tutalım.

Ynt: Araçlarımızdaki ve evlerimizdeki CBleri sürekli açık tutalım. Evet sizin için CB devri kapanmış olabilir ama buraya bu tarz bilgiler verip tüm hevesli arkadaşları bu hobi den vazgeçirmenin alemi yoktur. Kullandığınız cihaz, anten, konnektor,anten kablosu, cihazdan gelen elektrik, anten...

6. Trucker-Cagri

VECTOR 4000 Antenna Montajı Anlatımı (resimli)

Ynt: VECTOR 4000 Antenna Montajı Anlatımı (resimli) selamlar bol tx li günler... bu anteni gördüm, genelde (yanılmıyosam) yük kemilerinde bu tarz antenler oluyordu, internettede gördüm.. fiyatı biraz fazla ama yorumlara bakılırsa çok randımanlı... peki bu, balkon için bumerang antenler var...

7. Trucker-Cagri

Silayolunda araç için telsiz tavsiyeniz

Ynt: Silayolunda araç için telsiz tavsiyeniz Teşekkür ederim, Aleykum selam... Benim anten koyma sıkıntım var, burdaki arkadaşlar biraz sorunlu, o yüzden 5-8 koyamıyorum çatıya, balkonda mobil anten ile çıkıyorum, kimse performans alamamış bu güne kadar mobil antenle, ben swryide tutturdum, ne...
  8. Trucker-Cagri

Silayolunda araç için telsiz tavsiyeniz

Ynt: Silayolunda araç için telsiz tavsiyeniz Yağmur oluğu veyahut o tarz gronda aparatı ile takabilirsiniz, illede mıknatıs olucak diye bi şart yok tabiiki... Ve yukarı tarafta bi arkaşımız bi link atmış, 200küsür lira.. sadece o tarz haberleşme yapıcaksanız bu kadar pahalı cihaza gerek yoktur...
  9. Trucker-Cagri

Ynt: CB Telsizlerimi satıyorum.. Zetagi 300watt 6 kademe Takoz Midland Alan 78 ve alan 48 President Lincoln ve Dijital CB echo Cihazları GÜNCELDİR ********* diğerlerinin işi bitmiştir.

10. Trucker-Cagri

Ynt: CB Telsizlerimi satıyorum.. yaklaşık 450-500TL civarı bi maliyet'e mükemmel bi istasyon olur aracınız.... selamlar ve saygılar.

11. Trucker-Cagri

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi Ad Soyad : Çağrı Sezer Yaş : 20 Meslek : Öğrenci (TIRCI) Sahip olduğu Araç : 1995 GMC Yukon İlgi alanları : ağır vasıta, Amatör Telsizcilik Mail adresi ...
  12. Trucker-Cagri

Ynt: CB Telsizlerimi satıyorum.. Selamlar..... Artık CB yani Halkbandı telsizlere ruhsat gerekmiyor.... Mesafeleri, çıkış gücünüze bağlı olarak ve hava şartlarına bağlı olarak değişmektedir.. Merkez istasyonu mu, mobil istasyon mu kuracaksınız onu öğreneyim ki size bir fiyat çıkartayım...

13. Trucker-Cagri

Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

Ynt: Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni Yani şöyle izah edeyim.. Uzaklarla görüşmek için cihazınızın wattı kadarda, anten de önemlidir.. isterseniz 600watt çıkın, anteniniz iyi olmazsa hiç bir işe yaramaz.. Ki, kullandığınız anteni tahmin...
  14. Trucker-Cagri

Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

Ynt: Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni Cihaziniz saniyorum ki midland alan42 el telsizi, araca baglamissiniz... cihazin çıkış gücünü 4watt olarak hesaplarsak,(antenin markasını bilmiyorum) antenin orjinal kablosu ile taktıysanız, 4watt ile swr...
  15. Trucker-Cagri

Ynt: CB Telsizlerimi satıyorum.. Bazı arkadaşlar yanlış anlamış İŞİN TİCARETİNİ YAPMIYORUM. Sadece fazlalıkları çıkartıyorum elden....... Fiyatlarda gezenbilir indirimi tarzında küçük indirimler yaparım maksat cihazlar satılsın, benim işim görülsün, cihaz arayan cihaza sahip olsun.....

16. Trucker-Cagri

Ynt: CB Telsizlerimi satıyorum.. Zetagi 300watt, 6 Kademe, FANlı takoz... CB için, Tüm fonksiyonları çalışan, Echo.. Mayk ıda vardır.......
  17. Trucker-Cagri

Ynt: CB Telsizlerimi satıyorum.. Güzel kardeşim.. Şöyle söyliyeyim, Zetagi B150 diye bi cihaz vardır. 1xMRF.455 ile çalışır. Piyasada, onun ayarındaki takozların en iyisidir.. Adından anlaşıldığı gibi oda 150wattlıktır. Ama değildir. Satış politikasıdır. İçindeki MRF.455 çıkış, taş çatlasa...
  18. Trucker-Cagri

Selamlar.. Siz güzel abilerim için, cihazlarımı satıyorum... Selamlar, saygılar.... Fiyat listesi ve ürünler... President Lincoln Orj. Çıkışlı = 450TL Midland ALAN 48 Plus = 260TL Midland ALAn 78 Plus = 200TL Team TS-404 AM-FM 40kanal = 90TL Stabo MagnumAM-FM 40kanal = 90TL CB Master...

19. Trucker-Cagri

Midland ALAN 78 Plus Multi

Ynt: Midland ALAN 78 Plus Multi E sen sormadın ki, başka cihaz varmı diye :) Midland Alan 48 Plus Multi'de , 250TL dir..... istersen yarın kargolarım hızımızı biliyorsun.... :D
  20. Trucker-Cagri

Midland ALAN 78 Plus Multi

Ynt: Midland ALAN 78 Plus Multi Hehehe doğrudur ben malın kıymetini bilenlerdenimdir... Hayırlı uğurlu olsun, bende arıza yapmadı, umarım sendede yapmaz, mahçup olmayız... Midland Alan 78 Plus Multi Midland Alan 48 Plus Multi President Lincoln MRF477 Full orjinall Cihazlarım da...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR