CB Telsizlerimi satıyorum..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Trucker-Cagri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,476

Trucker-Cagri

Ana Kamp
Yer
IZMIR
Selamlar.. Siz güzel abilerim için, cihazlarımı satıyorum... Selamlar, saygılar....

Fiyat listesi ve ürünler...

President Lincoln Orj. Çıkışlı = 450TL

Midland ALAN 48 Plus = 260TL

Midland ALAn 78 Plus = 200TL

Team TS-404 AM-FM 40kanal = 90TL

Stabo MagnumAM-FM 40kanal = 90TL

CB Master 150Watt Takoz = 140TL

Fotoğraflar:

51840721.jpg

82480315.jpg

98640212.jpg

**

dscn9517b.jpg

dscn9520v.jpg

**

dscn9540f.jpg

dscn9503.jpg

dscn9504x.jpg

**

dscn9511l.jpg

dscn9514hh.jpg

dscn9512c.jpg

**

dscn9530.jpg

dscn9529y.jpg

**

dscn9532f.jpg
dscn9533m.jpg

Ürünler Faal olup, izmirden almak isteyen olursa denenir,öyle teslim edilir... Site üzerinden mesaj atabilirsiniz selamlar saygılar

Etiketler
Ynt: CB Telsizlerimi satıyorum..

selam

bu cb master cb 150 modeli 150watt mıdır ?

burada http://cb-world.info/Linears/CB-Master/Linear/CB-Master_CB-150/frames_cbmaster_cb150.htm 90watt olduğu yazıyor, hangisi doğru ?

TEKNOKA' Alıntı:
selam

bu cb master cb 150 modeli 150watt mıdır ?

burada http://cb-world.info/Linears/CB-Master/Linear/CB-Master_CB-150/frames_cbmaster_cb150.htm 90watt olduğu yazıyor, hangisi doğru ?

Güzel kardeşim.. Şöyle söyliyeyim, Zetagi B150 diye bi cihaz vardır. 1xMRF.455 ile çalışır. Piyasada, onun ayarındaki takozların en iyisidir.. Adından anlaşıldığı gibi oda 150wattlıktır. Ama değildir. Satış politikasıdır. İçindeki MRF.455 çıkış, taş çatlasa 90, bilemedin 100watt atar. o MRF ile 150wattı göremezsin. Ama üretildiği günden beri, hatta kendi internet sitesinde bile 150WATT MAX. RF diyor. Ama internete girip, Motorola MRF455 yazarsan, çıkışın max. 90 bilemedin 100 watt atacağını yazar. ;) ;)

Trucker-Cagri' Alıntı:
Güzel kardeşim.. Şöyle söyliyeyim, Zetagi B150 diye bi cihaz vardır. 1xMRF.455 ile çalışır. Piyasada, onun ayarındaki takozların en iyisidir.. Adından anlaşıldığı gibi oda 150wattlıktır. Ama değildir. Satış politikasıdır. İçindeki MRF.455 çıkış, taş çatlasa 90, bilemedin 100watt atar. o MRF ile 150wattı göremezsin. Ama üretildiği günden beri, hatta kendi internet sitesinde bile 150WATT MAX. RF diyor. Ama internete girip, Motorola MRF455 yazarsan, çıkışın max. 90 bilemedin 100 watt atacağını yazar. ;) ;)
selamlar bu tür takozlar am fm 70 ile 90 watt arası çıkışı vardır yalnız ssb usb de120 130 watt'a kadar çıkabilir eğer telsiz ve takoz için tek adaptör kullanıyorsanız adaptörünüzün amperi yüksek olması gerekir yoksa çıkış yapamazsınız switch mod adaptörler tercih edilebilir 15 20 amper sizin için yeterli olacaktır .

Zetagi 300watt, 6 Kademe, FANlı takoz...

dscn9539o.jpg

CB için, Tüm fonksiyonları çalışan, Echo.. Mayk ıda vardır.......

dscn9542k.jpg

50556856.jpg

Bazı arkadaşlar yanlış anlamış İŞİN TİCARETİNİ YAPMIYORUM. Sadece fazlalıkları çıkartıyorum elden.......

Fiyatlarda gezenbilir indirimi tarzında küçük indirimler yaparım maksat cihazlar satılsın, benim işim görülsün, cihaz arayan cihaza sahip olsun.....

Trucker-Cagri' Alıntı:
Bazı arkadaşlar yanlış anlamış İŞİN TİCARETİNİ YAPMIYORUM. Sadece fazlalıkları çıkartıyorum elden.......

Fiyatlarda gezenbilir indirimi tarzında küçük indirimler yaparım maksat cihazlar satılsın, benim işim görülsün, cihaz arayan cihaza sahip olsun.....

ben denizliden mustafa bu cihazlar hakkında bilgim yok
bunlar için ruhsat falan gerekli mi
mesafeleri ne kadar dır
ve ben ucuz bi takım olarak anten mayk telsiz kablo vb kaça mal ederim een uygun 2. el
ve son olarak takoz ne demek

mustafaerdogandenizli20' Alıntı:
ben denizliden mustafa bu cihazlar hakkında bilgim yok
bunlar için ruhsat falan gerekli mi
mesafeleri ne kadar dır
ve ben ucuz bi takım olarak anten mayk telsiz kablo vb kaça mal ederim een uygun 2. el
ve son olarak takoz ne demek

Selamlar..... Artık CB yani Halkbandı telsizlere ruhsat gerekmiyor....
Mesafeleri, çıkış gücünüze bağlı olarak ve hava şartlarına bağlı olarak değişmektedir..
Merkez istasyonu mu, mobil istasyon mu kuracaksınız onu öğreneyim ki size bir fiyat çıkartayım..
Takoz: Diğer adı lineerdır. güçlendiricidir....

Selamlar saygılar

izmirin neresi acaba birtane banada lazım tel verirseniz görüşelim

Trucker-Cagri' Alıntı:
Selamlar..... Artık CB yani Halkbandı telsizlere ruhsat gerekmiyor....
Mesafeleri, çıkış gücünüze bağlı olarak ve hava şartlarına bağlı olarak değişmektedir..
Merkez istasyonu mu, mobil istasyon mu kuracaksınız onu öğreneyim ki size bir fiyat çıkartayım..
Takoz: Diğer adı lineerdır. güçlendiricidir....

Selamlar saygılar
merkez istasyon yada mobil anlamadım aama ben jeep e takacağım willys jeep e
ve en iyi mesafe maksimum ne kadar

mustafaerdogandenizli20' Alıntı:
merkez istasyon yada mobil anlamadım aama ben jeep e takacağım willys jeep e
ve en iyi mesafe maksimum ne kadar

yaklaşık 450-500TL civarı bi maliyet'e mükemmel bi istasyon olur aracınız....

selamlar ve saygılar.

Zetagi 300watt 6 kademe Takoz

Midland Alan 78 ve alan 48

President Lincoln

ve Dijital CB echo

Cihazları GÜNCELDİR *********

diğerlerinin işi bitmiştir.

Hooop, President Jackson cihazimi da satiyorum.. Dileyen buradan ulasabilir....

5 BAND, MRF 477 (orjinal çıkışlı) ve mayk ile beraber gönderilir.. ( 4-30watt arası rahatlıkla çalışır)

Fiyatı son 350TL'dir. Satış günü kargo yapılır gönderilir..

IMG 2278

Arkadaşım,

bu ürünün güncel ve son fiyatını verirmisin, anlaşalım ve ben alayım.
selamlar
Kemal Sarıgül

KEMALS42' Alıntı:

Arkadaşım,

bu ürünün güncel ve son fiyatını verirmisin, anlaşalım ve ben alayım.
selamlar
Kemal Sarıgül

Selamlar...
'
Zetagi 6 kademe lineer'in fiyatı, 300TL'dir.. Şayet Telsize ihtiyacınız da var ise,

Zetagi 6 kademe lineer + Midland alan 78plus = 470TL

Zetagi 6 kademe lineer + Midland Alan 48plus multi = 530TL

Telsizi olmayan kalmasın :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-lisanssiz-telsiz-voyager-cb-

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-lisanssiz-telsiz-voyager-cb-radio-6-band-6watt-off-road-icin-compact-tasarim-105352257/detay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri