Arama sonuçlarınız

1. F

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (24 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (24 Nisan 2011) Katılımcı Listesi 1. Serkan SAYGAN 2. Murat ÖZ 3. Ömer Adil KUTLU 4. Mustafa DEMİREL 5. Fatma DEMİREL

2. F

Çanakkale Şehitlikleri ve Gelibolu Gezisi (23-24-25 Nisan 2010)

Ynt: Çanakkale Şehitlikleri ve Gelibolu Gezisi (23-24-25 Nisan 2010) üç sene yaşadık çanakkale de doyamadık..hala çok özlüyoruz..fotoğraflar çok iyi geldi..hem göze hem ruha..
  3. F

Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010)

Ynt: Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010) gece fotğraflarının ayrı bir güzelliği var ,kamp ateşi yıldızlar... elinize sağlık .

4. F

Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010)

Ynt: Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010) paylaşılan fotoğrafların hepsi çok güzel..daha vardır değil mi? bekliyoruz..
  5. F

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010)

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor, Ankara (10-11 Nisan 2010) çamur..4x4..yanan kütükler..eğlenceli olmuş anlaşılan..çocuklarında hoşuna gitmiştir umarım..elinize sağlık

6. F

Gezenbilir Hatay Grubu Karamağara Keşif Gezisi (10 Nisan 2010 Cumartesi)

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu Karamağara Keşif Gezisi (10 Nisan 2010 Cumartesi) samandağ sahilini tekrar görmek çok güzel..5 yıl yaşadık orda.artık memleketimiz sayılır..paylaşım için teşekkrler

7. F

Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor

Ynt: Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor ilyas bey camii restorasyon nedeniyle kapalıydı.. gezememiştik.sayenizde gezdik gördük.kubbesinin tepesinde ki leylek yuvasımı tam bilmiyorum .hem geziyoruz hem bilgileniyoruz sayenizde.iyi yolculuklar
  8. F

Hikayeler

Ynt: Hikayeler hem nezaket hemde sadakat dersi..çok güzel bir hikaye..
  9. F

Söğüt Cuması - Beydağları Gezimiz

Ynt: Söğüt Cuması - Beydağları Gezimiz ::)suzuki si olmayanlar var..nisbet ediyosunuz gibime geliyor :P

10. F

Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor

Ynt: Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor gezinizi ve fotoğraflarınızı ilgiyle takip ediyorum..şirince gezinizi bekliyorum..görmediğim yerlerden biride şirince..iyi yolculuklar..

11. F

Hikayeler

Ynt: Hikayeler hikayeler sayfası alışkanlık yaptı..her sabah okuyorum.ellerinize sağlık
  12. F

Ynt: Söğüt Cuması - Beydağları Gezimiz fotoğrafları bekliyoruz sabırsızlıkla...ekip kalabalıkmı?

13. F

Hakan Sağnak (Vefat)

Ynt: Hakan Sağnak (Vefat) allah rahmet eylesin..kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlardan biri..
  14. F

Ynt: söğüt cuması beydağları ...kardeş dayanışması sergiliyolar gibi geldi bana .... ::) ::) :P
  15. F

Denizli Merkez Altındere Köyü Yürüyüşü ( 07 Şubat 2010)

Ynt: Denizli Merkez Altındere Köyü Yürüyüşü ( 07 Şubat 2010) mükerrer olması iyiydi..tekrar tekrar gözlerimiz bayram ediyodu.. ::)emeği geçen herkese teşekkürler..fotoğraflarda muhabbette çok güzel :D :D

16. F

Ynt: söğüt cuması beydağları :-\ :-\yazık jımmy ye ya..sahibi ne vicdansız ::) ::)
  17. F

Ynt: söğüt cuması beydağları gezin gezin....gözümüz yok.. :P :P
  18. F

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? bolu düzce olabilirmi ::) ::)

19. F

Denizli-Teras Karcı Yürüyüşü (14 Şubat 2010 )

Ynt: Denizli-Teras Karcı Yürüyüşü (14 Şubat 2010 ) fotoğraflar çok güzel..manzaralar tablo resim gibi...kar eğlenceside extra .. :D :D
  20. F

Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle...

Ynt: Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle... ben bir ceviz ağacıyım gülhane parkında.....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,522
Kayıtlı Üye Sayımız
172,180
Kaydolan Son Üyemiz
onurcel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri