Arama sonuçlarınız

1. bkurum74

İlk Araç - Sorular - Öneriler - Gc 5.2 V8

İkinci el araç alırken kişisel beğenilerden ziyade elimizdeki paraya göre alabileceğimiz araç grubu içinden en yeni ve kullanım maliyetleri en düşük olanını seçmek akıllıca olacaktır. Bunu yazdığının tersini bir çok defa yapmış ve adamakıllı bir araba parasını da heba etmiş birisi olarak...

2. bkurum74

Yörüklerin Peşinde Giderken Hangi Arazi Aracı Önerirsiniz

konu güzel özetlenmiş. kamyonetler benzer özellikteki suv ya da ciplerden daha ucuz olabiliyor. arazide de başarılı işler çıkarıyorlar. nissan navara arka süspansiyonunun farklılığı ile belki biraz daha konforlu olabilir.
  3. bkurum74

Off Road Araçları Proje

Maşallah projeler pek güzel, elinize sağlık olsun.

4. bkurum74

Off-road Için En Iyi Pick-up?

Amacınıza göre (arazi kullanımı) ilk önerim Japon yapımı bir araç almanız olur. Bütçe ve zevkinize göre Toyota, Mitsubishi ya da Isuzu alabilirsiniz. Eğer daha ziyade şehir içi kullanacak olsa idiniz, Navara, Amarok ya da Ranger derdim. Elbette bir de doğada ne ölçüde off-road koşullarında...
  5. bkurum74

Ankara Trekking Ve Kamp Arkadaşları

Bana öyle geliyor ki, Ankara'da bu durumda olan epeyce kişiyiz. Zamanım olsa bir grup oluştururdum vallahi...

6. bkurum74

Bayram Sonrası Karabük Ve Çevresi Kampdayım

İyi kamplar olsun, mükemmeldir Yenice ormanları...

7. bkurum74

İyidir be...

İyidir be...
  8. bkurum74

2004 - 2005 Grand Vitara Fiyatları Ve İşletim Maliyetleri Hk.

Amerikan otomobilleri güçleri ve görkemli görünümleri ile gönlümüzü çelse de ben illa da japon diyeceğim. Oyum Suzuki'den yanadır. Japon otomobilleri tüm dünyada dayanıklı ve ekonomik oluşları ile çok tercih edilmektedirler oysa amerikanların kuzey amerika dışında yaygın kullanıldığına (ki abd...
  9. bkurum74

Işıkdağı Kampı #kampankara

1 Eylül'de tatile çıkıyorum, yoksa memnuniyetle katılırdım size...

10. bkurum74

Hayaller (videoda) Hayatlar Önümdeki Evraklar :)

Amerika araç modifikasyon cenneti zaten, her türlü yedek parça ve aksesuar bulunabiliyor...

11. bkurum74

70.000 Bin Tl Ye Alabileceğim En Fazla 10 Yaşını Geçmemiş Bir 4*4 Tavsiyesi Lütfen

Dört çeker kamyonetlere bakınız, Isuzu, nissan, mıtsubıshı gibi japon orijinli araçlar oldukça sorunsuz ve dayanıklı...
  12. bkurum74

Magellan Triton 1500 Gps 700 Tl

Magellan Triton GPS el tipi navigasyon cihazı, Kutulu, orjinal belgeleri ile birlikte duruyor, bir heves almıştım hiç kullanmadım. Türkiye topografik haritası yüklüdür. Bozuk ya da kullanılmaktan perişan olmuş bir ikinci el değil, gerçekten sıfır ayarındadır... Yazdığım fiyata bakın (700 TL)...

13. bkurum74

Karavan Örnek Model ve Fotoğrafları (2) Çekme Karavan

CRAWLER 4X4 OFF ROAD EXPEDITION KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 523092853 avustralyalıların off-road karavanlarına benziyor bence çok güzel...
  14. bkurum74

Ankara-bolu Çevresi Kamp Yeri Önerisi

Karabük, Yenice ormanlarında Eğriova göleti var, muhteşem bir doğa ve inanılmaz güzel bir ortam. Google haritalardan tarif alabilirsiniz. Sonbaharda (Ekim sonlarına doğru) mükemmel olur oralar. Yalnız ankara içi sıcaklıklar yanıltmasın geceleri soğul oluyor, ona göre hazırlanmak lazım. Orman içi...
  15. bkurum74

Ankara Land Rover Proshop Uzak Durun

Hocam böyle durumlarda mahkemeye başvurabilirsiniz, son zamanlarda bu tip satıcılar aleyhine bir çok karar alınıyor mahkemelerde, paranızı yasal faizi ile geri alırsınız.

16. bkurum74

Ankara'da Ranger Servisi

sayın arkadaşlar, Ankara'da 2008 model Ranger aracımı götürebileceğim, güvenilir bir özel servis arıyorum. Önereceğiniz bir yer var mıdır?
  17. bkurum74

OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Opel Frontera Serbest Muhabbet Köşesi bir süredir sessiz sessiz yazılarınızı okuyan bir GB üyesiyim ve bir konuda yardımınıza ihtiyacım var, bir frontera 2.2 almak üzereyim ama ankara'da nereye göstermem gerekir bilemedim (özellikle 4 çekerine baktırmak istiyorum). bu konuda...
  18. bkurum74

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu barış kürüm 36 yaşında, veteriner hekim, cerrah, 2 kız çocuk sahibi. hayatın geçip gidiyor olduğunu fark ederek kendine ve çocuklarına daha çok zaman ayırmak isteyen birisi. fiat marea (2.0 HLX) sahibi, kısa bi süre öncesine kadar tek kriteri hız olan...

19. bkurum74

Lada Niva da Şanzuman Sesi

Ynt: Lada Niva da Şanzuman Sesi bu yeni şaft sistemini eski araçlara uygulama olanağı nedir acaba?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri