Arama sonuçlarınız

1. sokmeno

Yurt Dışında Karavan Kiralama

Sevgili Karavancılar, Türkiyeden karavan kiralayıp gitmekdense, yurt dışında kiralayıp o bölgeyi gezmeyi planlıyorum. Örneğin birinci planım; Makedonya, Arnavutluk, Kosova ,Karadağ ve Bosna herseği gezmek. Oralardan karavan kiralamak mümkünmüdür. Kamp yerleri hakkında bilgi edinmek de çok güzel...

2. sokmeno

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli 2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli 3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli 4.Ahmet yaman karadeniz ereğli 5.Mert ekici karadeniz ereğli 6.Selahattin mukyen istanbul 7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul 8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul 9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük 10.Alkım...
  3. sokmeno

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Büyük bir ihtimalle geleceğiz.....

4. sokmeno

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) 2 sene önce Abant gölündekine katılmıştım... Bu sene de katılmayı düşünüyorum. Orgenize edenlere çok teşekkürler...
  5. sokmeno

Bu Hafta Sonu Program Var Mı? Yani 9/2/2014 De Yeni Program.

Bu hafta sonu program önerilerini bekliyorum.

6. sokmeno

Deuter Çanta İle İlgili Bir Soru

Ynt: Deuter Çanta İle İlgili Bir Soru Sanırım bu fiat farkını ortaya çıkaran en önemli özellik birinin "duratex kumaş" oluşu.....

7. sokmeno

Gezenbilir Off-road Tanışma Etkinliği (24 Kasım 2013)

Ynt: Gezenbilir Off-road Tanışma Etkinliği (24 Kasım 2013)
  8. sokmeno

Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Pazar sabahı bir aktivite varmı? Ne yazık ki 16 sında katılmam gereken bir sempozyum var. Pazar sabahı gelebilirim..
  9. sokmeno

istanbul park civarı harika bir doğa ve camur parkuru.

Ynt: istanbul park civarı harika bir doğa ve camur parkuru. Harita yada koordinat varmı acaba....? Yani haritada gösterebilirmiyiz...

10. sokmeno

Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012

Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012 Tesekurler.......

11. sokmeno

Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012 Cumartesi akşamı gelmeye çalışacağız...Kamp yerinin koordinatlarını verebilen biri varmı acaba... :)
  12. sokmeno

Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012 Ben karavan buluşması olarak algılamamışım...Biz çadırlıyız... Bu nedenle katılamasak dah uygun olacak sanırım....Size iyi eğlenceler.... :-[

13. sokmeno

Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012 Ben katılmak isterim.... Ömer-Selma Sökmen
  14. sokmeno

4.Beykoz Off-Road oyunları başlıyor

Ynt: 4.Beykoz Off-Road oyunları başlıyor Cadır kampı olacakmı? Önemli bir engel çıkmazsa bende orada olacağım....
  15. sokmeno

Ümraniye-Çekmeköy-Kavacık Civarında Off Road Yapmak.?

Ahmet Ömer- Ömer daha iyi sanırım.... ;)

16. sokmeno

Burada Ömer leri karıştırmışım sanırım...2 Ömer olunca şaşırma oluyor tabi... ;)
  17. sokmeno

Ben heyecanla bir organizasyon bekledim ama olmadı...Benim bir organizasyona önderlik edecek birikimim de ekipmanımda yok...ancak takılabilirim.... Sevgi ve selamlarımla...

18. sokmeno

25 Mart olursa katılmak isterim....
  19. sokmeno

Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Ynt: Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir? 2009 Model Lada Niva ile Vandan İstanbula geldim...Güven sorunu asla yok... Ama konfor olmadığı için yoruyor tabi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri