istanbul park civarı harika bir doğa ve camur parkuru.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuzne Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,365

kuzne

Kamp III
Yer
istanbul kurt köy
arkadaslar pazar günü cok riskli ama bir okadarda harika doyumlu bir parkur buldum arkadasların yardımıyla sonderece manzarası bol ve gezerek parkuru tamamlıyosunuz risti bilmediyım bir yola tek arac girmektı ama yınede sorunsuz bitirdik 4 saatlik bir parkur eminim sizde beyeniceksiniz birkac resim cektım ama aracı ben kullandıgım icin fazla resim alamadım bakir bir güzelliyin icinde.

SAM 1615

SAM 1614

SAM 1617

SAM 1618

SAM 1621

Etiketler

Ynt: istanbul park civarı harika bir doğa ve camur parkuru.

Fatih Hocam iyiymiş mekan, cumartesi gelirsem bir bakalım tadına... Bu arada plakaya ne olmuş öyle yaw ;D

Selamlar

15 gündür mutfak tadilatı var davlunbaz daha tam baglanmadı
gecenin bu saati canım çok fena balık çekti :D
afiyet olsun güzel etkinlik olmuş

saygılar.

daha güzel resimler olabilirdi ama ben cekemedim ve aracıda daha agır parkurlara tek oldugum için giremedim co güzel bir yol hemde ezberi olmayan bir yol.

selimsani' Alıntı:
Fatih Hocam iyiymiş mekan, cumartesi gelirsem bir bakalım tadına... Bu arada plakaya ne olmuş öyle yaw ;D
[/quo
te]
yav oyle bi derin cukur vardıkı su doluymuş girince bilakayı aldık elimize :smiley:
koyduk bağajımıza

Merhaba...bende kurtkoy civarindayim yeri tarif edermisiniz yada koordinat verirmisiniz..tesekkurler.

fatih güzel yerlermiş ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR