Arama sonuçlarınız

1. M

BMW R80 almayı düşünüyorum..

Ynt: BMW R80 almayı düşünüyorum.. R80 RT kullanıcısıyım.Öncelikle keyif motoru.Biraz garip bi motor,Tamamen mekanige dayalı.Kiminin başına bela olur,kimini ihya eder.Emin olun beni ihya etti. R 60/6,R 80gs ve şu anda kullandıgım R 80RT,üçü de beni hiç üzmedi.En keyiflileri 1976 R60/6...

2. M

Chopper Tavsiyesi

ilk motor mu,degil mi,kullanım alanı,ayrılan bütçe vs... belirtirseniz,daha verimli olacaktır.
  3. M

Moskwitsch

Ynt: Moskwitsch Parça sıkıntısı çekeceginizi pek sanmam.Şimdi ivedik'e gitsem 20 tane bu araçtan bulur,her parçasını alırım.Şahsi fikrim,ille de binek rus'a binilecekse GAZ VOLGA derim.

4. M

Hava soğutmalı..mı?

Ynt: Hava soğutmalı..mı? 10.000 km civarı mondial'e bindim,hiç şiştigini görmedim.Çünkü hiç şişene kadar üstünde kalamadım.bir saat devamlı sürüşten sonra agrı uyuşukluk hissi,bitarafını hissedememe gibi şikayetler yüzünden.Bilmem anlatabildimmi ;D
  5. M

Ankara'lılardan Yardım !!

Ynt: Ankara'lılardan Yardım !! Geçenlerde yiba çevresinde gördüm.izmir plakalı minivan otomobili vardı.İzmirde ikamet etmekteymiş.

6. M

Hysoung Kairon RT 125 Hakkında

Ynt: Hysoung Kairon RT 125 Hakkında çin işi motorlara göre çok çok saglam.bi o kadar da keyifli.ben alacak olsam,servisini arar,debriyaj balatası,fren balataları,arka lastik,ateşleme beyni gibi zamanla deforme olan parçaların fiyatını ögrenir,uygun görürsem alırdım.zira bu parçalar kaza ve...

7. M

Ynt: Hysoung Kairon RT 125 Hakkında mondial kt125 kilometre teli 20 tl kanuni seyhan125 kilometre teli 30 tl HONDA titan km teli 3 tl ve hepsindan daha kaliteli kanunide ucuz parça olmaz.hele hele hyosung gibi bi markanın parçası...
  8. M

Ynt: Hysoung Kairon RT 125 Hakkında motoru kısa süre kullanma şansım oldu.Denge ,süratlenme,süspansiyon,tatmin edici geldi bana.şehir içinde bozuk yollarda ve kaldırım iniş çıkışlarında mükemmmel,yakıtıda ideal.ancak parça konusunda düşünceliyim.(hele arka lastigin fiyatını düşünmeden edemedim)
  9. M

Dodge 4x4 Dizel Karavan

Ynt: Dodge 4x4 Dizel Karavan araba dikkat çeken bi araç oldugu için gözüm ilişmişti.dikkatli bakmadım.sanki üzerindeki aksesuarlar yoktu gibime geldi ya da yanlış gördüm

10. M

Dodge 4x4 Dizel Karavan

Ynt: Dodge 4x4 Dizel Karavan bu aracı ümraniye oto sanayiide görmüştüm.zannedersen toplama aşamasındaydı

11. M

GAZ 24 Volga (Volha) 4x4

Ynt: GAZ 24 Volga (Volha) 4x4 bu VOLGA nın moskovich le bi akrabalıgı var mı acaba
  12. M

Defender'ımı Kendim Toplamaya Karar Verdim

Ynt: Defender'ımı Kendim Toplamaya Karar Verdim Yakın yerlerde olsaydık,zevkle elimden gelen yardımı ederdim.kısmet.Ses meselesi ise,200D mercedes sahibiyim.mercedesin diger modellerinde de var ancak özellikle 200D modelinde bu sen problemi var.orjinal pompası BOSH marka ve düz pompa.verim...

13. M

Telsizden Motor Sesi Geliyor?

Ynt: Telsizden Motor Sesi Geliyor? evet bu şema oto teyplere takılan filtreyle aynı işi görür.
  14. M

Türkiye' de Kullanılan Klasik Motorlar

Ynt: Türkiye' de Kullanılan Klasik Motorlar Klasik motorsiklet denince akla ilk gelen BMW. Çünkü JAWA ya ülkemizde klasik gözüyle degil hala üstine binilip işimizi görecek gözüyle bakılıyor.
  15. M

Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? Ayıların ateşten, hatta bir sigara közünden bile korktugu çok dogru.bunun için kamp yapılan yerde ateşi sabaha kadar canlı tutmak gerekir.torpil meselesi ise,hayvan eger bunun kurusıkı bir patlama oldugunu anlarsa hiçbir işe yaramayacaktır.

16. M

MACK

Ynt: MACK o eskişehirdeki mack karayollarının emekli ettikleriyle aynı kupaya sahip yarım kupa kocaman burnu vardı.yanlız benim gördügüm çekici degil dampeli taş kamyonuydu.1995 lerde hala çalışıyordu.büyük ihtimalle emeklilerin tıra çevrilmişidir.
  17. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu teşekkür ederim
  18. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkese selam.Doga ve doga sporlarıyla ilgileniyorum.özellikle kara avcılıgıyla.GAZ69 almayı düşünüyorum.Böyle kapsamlı bi site hazırladıkları için emegi geçenlere sonsuz teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR