Arama sonuçlarınız

1. Soner Sarıhan

Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Fransa)

Ynt: Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Fransa) Paris belediyesinin bisikletleri. Aynı bisikletlerin durduğu yüzlerce duraktan birisi. Uluslar arası turlar, yabancı bir ülkede Şehiriçi turlar bölümünde bu konu ile ilgili detayı açıklamaların olduğu bir konu var...

2. Soner Sarıhan

Ynt: Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Fransa) Çok nadir olarak şehir içlerinde 3 -5 km lik bisiklet yollarına rastlıyoruz. Daha uzunları şehirden şehre gitmek için değil , şehrin çevresinde gezinmek için yapılmış sanki . İşte Pierrefont kentinin ormanlarındaki bisiklet...
  3. Soner Sarıhan

Bu turun yapılmasında emeği geçen, Bursa Nilüfer Belediyesi , Belediye Başkanı sayın Mustafa Bozbey, Nilüfer Yerel Gündem 21 Genel Sekreteri sayın Mehmet Kartal, Hardline Nutrition Firmasının değerli yönetici ve çalışanları, Yeşil Bisiklet'ten Sayın Gürsel Akay THY tanıtım ve reklam ofisinin...

4. Soner Sarıhan

Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Belçika)

Ynt: Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Belçika) Tamamıyla tarihi bir şehir olan Mons Mons ta ufak bir sokak dev bir tarihe açılıyor olabilir ? Mons fuar alanındaki fil heykelleri geçen yıl gittiğimiz Nepal i hatırlatıyor. Mons turizm bürosu. Çok...
  5. Soner Sarıhan

Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Belçika)

Bu turun yapılmasında emeği geçen, Bursa Nilüfer Belediyesi , Belediye Başkanı sayın Mustafa Bozbey, Nilüfer Yerel Gündem 21 Genel Sekreteri sayın Mehmet Kartal, Hardline Nutrition Firmasının değerli yönetici ve çalışanları, Yeşil Bisiklet'ten Sayın Gürsel Akay THY tanıtım ve reklam ofisinin...

6. Soner Sarıhan

Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu.(Hollanda)

Ynt: Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu.(Hollanda) Hollanda da bisiklet her zaman el üstünde tutuluyor. İşte karayolu altından geçen bir bisiklet alt geçidi. Bunun gibi bir kavşaktan hiç durmadan bisikletinizle yola devam edebiliyorsunuz. İşte farklı bir yerde , farklı bir...

7. Soner Sarıhan

Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu.(Hollanda)

8. Soner Sarıhan

Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Almanya)

Ynt: Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Almanya) Bremen de kent meydanı İki çevreci araç. At ve bisiklet. Yıllar öncesinin krallarının heykelleri sanki hareket edecekmiş gibi. ünlü bremen mızıkacıları heykeli. Almanya benim için çiçek, temizlik, tertip...
  9. Soner Sarıhan

Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Almanya)

10. Soner Sarıhan

Bisikletle Türkiye - İran - Pakistan - Hindistan Yollarında

Ynt: Bisikletle Türkiye - İran - Pakistan - Hindistan Yollarında Merhaba tekrar. Yazarken bazen kastettiğimizi tam anlatamıyoruz. Mimik ve jestler ile ses tonunun olmadığı msn ve forum ortamlarında benim için çok sıkıntı yaratan bir durum bu. Biz yola çıkmadan önce sizin yazdığınız ( benim...

11. Soner Sarıhan

Ynt: Bisikletle Türkiye - İran - Pakistan - Hindistan Yollarında Öncelikle değerli görüşlerini paylaşan tüm forum üyelerine teşekkür etmek istiyorum. Merhaba , madem tanışıyoruz bakış açımızı biliyorsunuz o halde ? Güvenli ülkemizde !!! ( alt katınızda tüp patlamazsa, sinirli komşu av tüfeği...
  12. Soner Sarıhan

Bisiklet Link Rehberi

Ynt: Bisiklet Link Rehberi www.macerakolik.com Öğretmen çiftin bisikletle Dünya Turu projesi fotoğraf ve videoları.

13. Soner Sarıhan

Ynt: Bisikletle Türkiye - İran - Pakistan - Hindistan Yollarında HİNDİSTAN Pakistan - Hindistan sınırı. Bu sınırdan geçişimizde hayatımın ilk ( umarım son ) rüşvetini vermek sorunda kalıyorum. Gümrük geçişimizi bir türlü onaylamayan görevliler ( 2 kişi ) en sonunda direkt para istiyorlar. 4...
  14. Soner Sarıhan

Ynt: Bisikletle Türkiye - İran - Pakistan - Hindistan Yollarında PAKİSTAN Hindistan - Pakistan sınırından geçiyoruz. Ne İran'da, ne de Pakistan sınırında aranmayan bisikletlerimiz. Türkiye'den geldiğinizi ve müslüman olduğunuzu söylemek işe yarıyor. Aşağıda gümrük kapısında bekleyen...
  15. Soner Sarıhan

Merhaba Arkadaşlar, Forumda ilk mesajım. Geçtiğimiz yıl bisikletle yaptığımız İran - Pakistan - Hindistan gezimizin fotoğrafları ile başbaşa bırakıyorum sizleri. İRAN Ağrı Dağı ile... Erdebil. Kamp Yeri Astara. Gürbulak Sınır Kapısı - Doğubayazıt. Ana...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR