Arama sonuçlarınız

1. neuerhan

2001 Wj Projelendirme Önerileri

Herkese iyi gunler bugun kisa bi arastirmadan sonra 2001 model 110 binde wj kasa jeep aldim. Ve fazla gecikmeden offroad a hazirlamak istiyorum. Kullanim amacim yeri gelince hard yeri gelince kesif gezileri icin kullanicam ama saglam donanimli yapmak istiyorum. İse ilk once lastik jant ve...

2. neuerhan

Wj Mi ? Wk Mı ?

İyigunler diliyorum oncelikle tum forum kullanicilari .Off road macerama ilk olarak fj75 ondan sonra vx80 onunsattiktan sonra 1 yil ara verip bi wj aldim. Aslina bakarsaniz toyota saglamlik acisindan 1 numara hic beni yari yolda birakmadi fakat jeep teki guc te beni kendine haran birakti ayrica...
  3. neuerhan

land cruiser vx80 den jeep wrangler tj ye geçiş ???

Öncelikler herkese merhabalar. bundan 6 ay öncesine kadar vx80 kullanıcısıydım ailevi sebeplerden dolayı offroadı bırakmak zorunda kaldım ve aracımıda sattım. Şimdi de şeytan dürttü tekrar offroada dönmeye karar verdim biraz araştırdım hem hafif hem kısa hem güçlü hemde sağlam olduğunu...

4. neuerhan

Sizce bu araç alinirmi??? (wj)

Saygideger jeepci abilerim offroadi biraktiktan sonra artik sehir ici kullanim icin bir gc 2.7crd almaya karar verdim ve bir aracla pazarligim oldu assagida linkini paylasiyorum ordanda inceleyebilirsiniz . Son 50000e dustu sahbi ama arac basindada biraz pazarlik olur heralde . Aracta boya fln...
  5. neuerhan

Alınık Grand Cherokee 2,7 CRD

Oncelikle herkese merhabalar. Son bir kac gundur yeni bir arac almaya niyetlendim ve bayagidir aklimda olan wj kasa jeep almaya karar verdim fakat fiyat araliklari cok tutarsiz ve gozume kestirdigim arac iyimi kotumu anlayamiyorum , bende siz ustadlara sormak en mantiklisi diyerek buraya bir...

6. neuerhan

toyota vx80 için offroad jant arıyorum

2. takım lastiklerimi takmak için 0 yada temiz 2. el jant arıyorum ofsetli offroad jantı olması tercihimdir 16'' ölçüsünde 6 bijon tavsiyelerinizi ve tekliflerinizi bekliyorum. Herkese bol çamurlu haftasonları diliyorum :)

7. neuerhan

Vx 80 Renk ve Öneriler!!!

Öncelikle herkese iyigünler diliyorum. Vx80 aracımı satıyordum yeni bir binek araba almak için fakat vazgeçtim satmaktan cünkü pişman olacağımı biliyordum bir müddet sonra ve aracımdan dahada cok zevk almak için bir kaç değişiklik yapıcam ve bunlardan biri aracımı komple boyatmak ; benim...
  8. neuerhan

Alınık vx80 için 16'' jant.

Toyota vx 80 için 16 jant arıyorum satanların yada nereden bulabiliceğimi söyleyecek saygıdeger offroad sevdalılarından bilgi bekliyorum.Offroad jantıda olabilir normal jantta olabilir. 2. elde olabilir 0 da olabilir. Saygılar.
  9. neuerhan

Satılık Toyota VX80

Öncelikler herkese slmlar çok sevdiğim arabamı işlerimden offroad'a fırsat bulamadığımdan satıyorum . Aracımın daha önceki sahibi Tuğsan abidir ordanda erkut abimden bana geçmiştir araç yaklaşık 8 aydır bende araç ve tam anlamıyla hatasız sapasağlam bir araç hiç bir eksiği bozuk aksamı...

10. neuerhan

Satılık Tabor 12000 k vinç

Suan aracımda takılı olan warn tabor 12000k model vincimi warn vinç aldığım için satıyorum vinçte herhangibir sıkıntı yoktur sapa sağlamdır fiyat olarak 950 tl diyorum. Alana şimdiden hayırlı olsun.

11. neuerhan

Satılık Tabor 12000 k vinç

Suan aracımda takılı olan warn tabor 12000k model vincimi warn vinç aldığım için satıyorum vinçte herhangibir sıkıntı yoktur sapa sağlamdır fiyat olarak 950 tl diyorum. Alana şimdiden hayırlı olsun.
  12. neuerhan

toyota vx80 cam rüzgarlığı

Arkadaşlar vx80 aracıma cam rüzgarlığı arıyoruım internette biraz araştırma yaptım fakat bi türlü bulamadım genelde vx100ler için var cam rüzgarlığı.Sizin bildiğiniz bu parçayı satan biryer varmı acaba ?

13. neuerhan

şu vx80 hakkında bilgisi olan varmı ?

Slm arkadaslarım abilerim şu aracı almayı düşünüyorum fakat aracı iyi tanımıyorum acaba aranızda referans olabilecek birileri varmı ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-mukemmel-kondisyonda-land-cruiser-vx80-43803711/detay
  14. neuerhan

wrangler hakkında bilgi ?

arkadaslar şu arabayı gözüme kestirdim diyebilirim fakat seçeneklerim halen var toyota vx80 mi fj70 mi yoksa wrangler mi ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sahibinden-meraklisina-full-offroad-donanimli-wrangler-42931180/detay wrangler hakkında bilgisi olan...
  15. neuerhan

Toyota alıcam ama hangisini ? fj70 mi vx80 mi ?

Saygıdeğer abilerim bu aralar bi arac almayı düşünüyorum, bu %90 toyota olacak aracımı sert offroadda kullanıcam tekerler safalta değmicek desem yeridir :) benim için önemli olan yolda bırakmasın sürekli bozulmasın arazi kabiliyeti yüksek olsun benim istediklerim bunlar. bunlara en uygun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULAR

Geri