Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 239
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,995
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Arkadaşlar,

Sadece benim kendi özgür irademi ilgilendiren bir konuyu hakaret konusu yapan zihniyetteki insanlar ve sadece benim özgür irademi ilgilendiren konularda dedikodu iftira ve hakaret yapanlar. Beni bu yüzden itip kakmaya kalkışanlar elbette benim dostum veya arkadaşım değiller. Hiçbirisi gerçekten özgür değilmiş arkadaşlar gerçekten özgür olan, özgür düşünüp özgür konuşabilen yalnızca benmişim. Ayrıca tek başına özgürce solo gezebilen ve istediği her şeyi düşünebilen sadece ve sadece benmişim. Yanımdakilerin hiçbirisi gerçekten özgür ve gerçekten insan değilmişler. Beni sırtımdan bıçaklamaları ve yarı yolda bırakmaları gayet normalmiş arkadaşlar. Hiçbirisi ama hiçbirisi ben gibi özgür değillermiş arkadaşlar.

Eğer hala kamp yapıyor olsaydım yine kamplarda olur yine sevdiğim müziği dinler ve yine istediğim kadar içkimi içerdim. Ve eskiden yaptığım her şeyi ziyadesiyle yapardım arkadaşlar. Ama artık kamp yapmıyorum motorsikletimle solo özgürce geziyorum arkadaşlar tüm düşüncelerimi olduğu gibi koruyarak...

Etiketler

Arkadaşlar,

Bugün de şirin ve sıcacık evime geldim. Bu günlerde motorsiklet yerine izbanı kullanmaktayım. Çünkü hava çok soğuk ve yağışlı. İnşallah güzel günler de gelecek ve güzel günleri de göreceğiz. Arkadaşlar yeterince herkese hakettiği cevabı verdim. Özgür hayatıma gezime tozuma devam etmekteyim. Kimseye verecek daha başka bir cevabım yok bu yüzden yalancılar dedikoducularla ilgili konuyu artık kapatıyorum. Dedikodu yapmaktan başka sonuçta kimseye bir şey yapamadınız, kimsenin özgürlüğüne karışamadınız, Beni itip kakmış olabilirsiniz bu da babamla ilgili zor bir dönemdeyken benim de hasta olmamdan kaynaklandı. Artık hiçbirinizin hakkımda ne buyurduğunuz umurumda değil.

Herkese İzmir'den selamlar...

Sonuç: Bir zavallı gibi insanların arkasından dedikodu iftira ve yalancılık yapabilirsin ama yetişkin insanların ÖZGÜRLÜĞÜNE ve bunu kullanış tarzına müdahale edemezsin. ÖZGÜR İRADE karşısında bir hiçsin. ANcak bir dedikoducu ve yalancı olursun.

Selam arkadaşlar

Evimdeyim. Zor bir çalışma gününün ardından evde kahvemi içiyor ve dinleniyorum.

Herkese İzmir'den selamlar...

Arkadaşlar,

Motorumla solo özgürce geziyorum. Gerekiyorsa konaklamak için başta öğretmenevleri olmak üzere otel motel ve pansiyonları kullanıyorum. Çok şükür hiçkimseye bir muhtaçlığım yok. Düşük bütçelerle geziyorum ama sonuçta özgürüm. Rüzgarı ve motorun sesini hissediyorum ve keyifle sürüyorum motorumu. Ben yalnız yaşıyorum dolayısı ile yalnız geziyor olmam da gayet doğal bir şey. Beni üzecek hasta edecek insanları çevremde istemiyorum bu nedenle hepsini hayatımdan çıkardım. Yalnızım ve mutluyum. Gelecek için çok güzel motorsikletli solo gezi planlarım var. Kendime güveniyorum her konuda.

Yücel Hocam,seni kim ,kimler üzdü bilmiyorum ama gezenbilir forumdaki arkadaslarımız,bizler seni seviyoruz.Senin kimseye zararın yok,kendi halinde bir gezginsin.Gezilere devam et ve bolca bize fotoğraf gönder...

Tesekkurler sn karaali gercekten kimseye zarari olacak bir insan degilim kendimce ozgurce geziyorum ve kimsenin bir seyine de muhtac degilim izmir den selamlar

Arkadaslar

soguklar ve uygunsuz hava nedeniyle bugun de okula izban kullanarak geldim bu soguklari yasiyoruz ama insallah guzel bahar gunleri kapimizda motorla yapilabilecek bir suru kucuk rotalar hep aklimda insallah havalar biraz iyilessin gezmeye baslayacagim ve isime de motorla gelecegim

Yücel, bol gezili, bol kamplı, mutlu bir 2015 geçirmeni temenni ederim.

Tesekurler guzel dilekler icin ben de ayni guzel dilekleri senin icin ve herkes icin diliyorum bol gezili mutlu bir yil diliyorum herkese izmir den selamlar

Selamlar.
O güzel havaları bir motorcu olarak bende bekliyorum....
Mart girdimi Gerekli Alet Edevatı motora bağlayıp haydi kampa haydi balığa...
Takipteyim.
saygılar

Biz izmirliyiz ve biz ozguruz arkadaslar yalanla dolanla hakaret ve iftira ile bile olsa hickimse ozgur yasam tarzimiza ve ozgurlugumuze karisamadi ve karisamaz birkac yalanci serefsizle insan karalama gunleri gerilerde kaldi arkadaslar biz guclu turkiyenin guclu ozgur bireyleriyiz motorumuzla ozgurce solo geziyoruz biramizi alip sabah ogle aksam ozgurce iciyoruz istedigimiz zaman bostanliya balikci barinagina inip deniz keyfi yapiyoruz karsiyaka bostanli turu atiyoruz motorumuzla evimiz var acikta degiliz izmir gibi bir sehirde yasiyoruz daha ne olsun arkadaslar daha ne isteyebilirim ki hayattan herseye ve herkese ragmen dibine kadar ozgurum ve ozgurlugumden daha cok savunacagim hicbir sey yok bu dunyada ben ozgurum ey dunyali dedikodu yaptin arkamdan yalan konustun iftiracilik yaptin bana ikinci sinif insan muamelesi yaptin hakkimda kalitesiz oldugumu soyledin ama ben butun bu zalimliklere ragmen ozgur irademi ve ozgurlugumu hem korudum hem de kendimi daha cok gelistirdim.

Selamlar.
O güzel havaları bir motorcu olarak bende bekliyorum....
Mart girdimi Gerekli Alet Edevatı motora bağlayıp haydi kampa haydi balığa...
Takipteyim.
saygılar

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=108091.135#ixzz3RXFhTozH

Teşekkürler Sn Kaanöner şimdilik beklemedeyiz. Selamlar saygılar.

Beni çekemeyen insanlara rahat tavırlarım batmış olabilir bu nedenle artık daha da rahatım arkadaşlar. :smiley:

Bugün de izbanla sıcacık küçük evime geldim bir gün daha bitti. Yarın Cuma yani son gün haftasonu geliyor. Bu haftasonu evde takılıp temizlik yapmayı planlıyorum. Bu haftasonu bir motorlu gezi planım yok.

Arkadaşlar,

İnsanları ataerkil toplumun delikanlılık gibi çürük ve yoz ucu bucağı belli olmayan son derece subjektif değerleriyle yargılayıp hüküm vermeye kalkan kendini ve haddini bilmez insanlardan kimseye bir şey olmadı olmayacak da. Daha önce de dediğim gibi her türlü özgürlüğümü dibine kadar kullanmaktayım. neyin suç olup olmadığını herkesden iyi bilmekteyim ve ben bir suç işlemedim. İnsanlarla kampa gittim yedim içtim herkes gibi eğlendim o kadar. Bundan dolayı da bana hiçbir şey olmadı arkadaşlar tüm yalancı şerefsizlerine dalkavuklarına rağmen olmayacak da. Müfteri ve şerefsiz olanları herkes gördü ve görsün arkadaşlar. Müfteri yüzünden şerefsiz yüzünden ne bir şey oldum ne ikinci sınıf insan oldum ne kalitesiz oldum veya herhangi bir şeyin kalitesini düşürdüm kısacası bütün bunlar çok konuşan şerefsiz insanların içinin gönlünün pisliğinden ibaret arkadaşlar. Gönlü çirkin insanların yanında da benim işim yok. bu nedenle kendilerinden sessizce uzaklaştım arkadaşlar ve kendi işime gücüme gezime tozuma bakmaktayım. Hayatta geldiğim noktada solo yaşıyorum ve motorumla özgürce solo geziyorum ve bundan çok büyük bir keyif alıyorum arkadaşlar.

Arkadaşlar,

Yarın cuma haftasonu da geldi bu haftasonu bir motorlu gezi düşünmüyorum. Evde oturup temizlik yapmayı düşünüyorum zira evim biraz temizlik istiyor.

İzmir'den selamlarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR