Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 239
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,994
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Yücel Hocam okulu kırmışsın,erkenden evdesin..:smiley:

Etiketler

Arkadaşlar,

Şubat tatilimde Demirci'ye yaptığım gezimde toplam 450 km yol yaptım ve 38TL benzin aldım. Motorsikletin aynı zamanda ne kadar ekonomik olduğuna dikkat çekerim.

Konaklama için öğretmenevine 35TL yemek için 9 TL verdim. AYrıca öğlen yemeğini de 14TL'ye yemiştim. İkinci gün dönüşte tekrar 14TL'ye keskinoğlu tavvuk restoranda bir yemek daha yedim işte bütün gezinin maliyeti bu kadarcık oldu yolda içtiğim çayları artık maliyetten saymıyorum.

Motorla özgürce gezmek gerçekten çok ekonomik arkadaşlar.

Yücel hocam gezilerinizden varsa resimler paylaşmanızı umut ediyorum
Saygılar

Aslan Bey,

Varolan resimlerin hepsini paylaştım malesef daha başka resim yok. Çok da fazla resim çekmedim bu gezide. Motorsikletle gezerken eldiven vs olduğundan insan çok fazla resim çekmek istemiyor. Manzaraları kendiniz yaşayarak devam ediyorsunuz yola genelde. Ben de çay molalarımda resim çektim genelde.

Selamlar...

Yücel hocam bu gün Ankara da tipi var bir günde kış geri geldi kapımızı fena çaldı siz yine iyisiniz kendinize iyi bakın.

Halil Bey merhaba,

Burada da çok hafif de olsa kar yağıyor. Selamlar İzmir'den

Yücel Hocam fotografsız olmaz,daha fazla fotograf istiyoruz,yol manzaralarını çekin,bizlerle paylasırsanız çok daha keyıf alırız...

Merhaba arkadaslar

bugun de hava soguk ve yagisli okuluma izban kullanarak geldim guzel haftasonu gezileri icin havalarin duzelmesini bekliyoruz ben ozgur bir gezginve cok iyi bir ogretmenim arkadaslar dedikoducu iftiraci mufteri serefsizler karsisinda ozguvenim yuksek her zaman ozgur dusundum ve ozgur yasadim arkadaslar birkac mufteri serefsiz ile de kimse bana bir fenalik yapamadi ve yapamayacak arkadaslar ben iftiraci dedikoducu mufteri serefsizlerden sessizce uzaklastim ve yanlarinda golgemi dahi birakmadim arkadaslar

Yasamimda bana deger veren ve bana yuregi kadar saygi duyan onca insan var arkadaslar birkac dedikoducu terbiyesiz heriften bana hicbir sey olmadi bana hakaret etmelerinin uzerinden uc yil gecti arkadaslar onlar mufteri serefsiz olduklari ile kaldilar butun izmir offroad vosvos ve karavan camiyasida nasil iftiraci serefsizler olduklarini gordu ve ogrendi arkadaslar benim basim dik ve yoluma sevgi ile guven ile devam ediyorum birkac kendini bilmez iftiraci serefsiz beni hic ilgilendirmiyor arkamdan istedikleri kadar yalan konussunlar hicbir onemi ve degeri yok benim icin ben isime gucume gezime tozuma bakarim yalanci da yalanciligiyla kalir ve yalancinin mumu da yatsiya kadar yaniyormus arkadaslar iste boyle bir ozgur gezginim ben kimseye de eyvallahim yok bu saatten sonra

Arkadaslar

ben yalniz basima hayatin tadini cikartarak yasiyorum dogal olarak motorumla solo yalniz basima ozgurce geziyorum kimseden bir korkum ve bir cekincem yoktur kimseye de muhtac degilim ve gecmiste de hicbir zaman hicbir kimseye muhtac olmadan ozgurce yasadim ve ozgurlugumun kiymetini her zaman icin cok iyi bildim ve biliyorum arkadaslar hal boyleyken kimse de bana karisamadi ve karisamaz da beni istemeyeni de ben istemedim ve yalanci dolancinin hepsinden elimi ayagimi cektim yalniz basima ve ozgurum arkadaslar

Arkadaslar

biz okulumuzda bir hayat geciriyoruz kendi arkadaslarimizla ogrencilerimizle mesguluz bize yuregi kadar saygi duyan ve bizi seven insanlar arasinda degerliyiz disaridan arkamizdan dedikodu yapan dedikoducudan serefsizden bize hicbir sey olmadi ve olmayacak arkadaslar boylelerini hayatimizdan disari atip yola onlarsiz devam etmeyi bildik arkadaslar hayati doya doya doludizgin ve ozgurce yasamaktayiz arkadaslar

Arkadaslar

her seye ragmen arkamizdan yalan konusuldu ve konusulmakta belki de hayatta art niyetli dedikoducu insanlari engellemebin bir yolu yok bu yuzden oblari da allaha havale ediyorum allh her seyin dogrusunu gercegini cok iyi biliyor arkadaslar sevdigimiz saydigimiz insanlardan deger verip guvendiklerimizden nasil kazik yedigimizi allah biliyor arkadaslar nasil aptal yerine konuldugumuzu allah biliyor

Arkadaslar

hayat bir ozgurluktur ve ozgurluk hayattir. Bizim arkadas dedigimiz kendilerine bir buyugumuz muamelesi yaptigimiz insanlar dedikoduyla yalanla ugrasan cok cirkin insanlar cikmislardir bunun sonucunda ben de kendilerinden uzaklasmisimdir ve kendilerinden bu vakitten sonra ne maddi ne manevi birsey ne de dostluk ve arkadaslik beklerim ben yalniz basima yoluma devam ederim benim icin kotu soz soyleyene de gulup gecerim benim yolum sevginin dostlugun barisin yoluydu ve her zaman da oyledir yine bir yerlerde karsilassam sevgimi saygimi da gosteririm cunku dogruolan her zaman icin budur sevgi baris ve dostluktur aslolan butun yalancilara dolancilara dedikoduculara ragmen dik duracak gucu kendimde bulmusumdur her zaman icin ben her zaman dogru erdemli davranmaya bana hakaret edene bile iyilik dusunmeye ve iyi soylemeye ozen gosterdim ve gosteriyorum arkadaslar bana bunca fenalik yapmak istenmesine ragmen benim gibi iyi birisine bu yakisir arkadaslar bu yuzden kimsenin iftira ve hakaretcilik seviyesine inmedim inmem inemem.

Arkadaslar

bizi adam yerine insan yerine koymayan yazdiklarimizi gormezden gelen biz yazinca konu degistiren bize biz kimin ne okdugunu biliyoruz deyip dedikodu ve hakaret eden bize kalitesiz insan muamelesi yapanlar sanal birer zalimlermis ve dedikoducu yalanci haysiyetsiz insablarmis asil ikinci sinif ve asil kalitesiz olan kendileriymis arkadaslar bana hakaret etmelerinin hakkimda dedikoduculuk edip beni asagilamalarinin beni insanlara hedef gostermelerinin uzerinden uc yil gecti arkadaslar demek ki bu insanlarin yaptigi sey iddiacilik degil haince dedikoduculukmus arkadaslar ben boyle insanlardan uzaklastim ve bir daha da kendileriyle yuzyuze bile bakmadim arkadaslar elbet allah her seyi de goruyor ve biliyor bu tur sanal zalimlere de cezalarini verir umarim arkadaslar gercekten cehalet ne cok parayla ne de okumakla duzeliyor insanlarin arkasindan cirkin dedikoduculuk yapan zihniyet gezmis dolasmis avrupa gormus insanlar bu insanlarin kaliteli insan olmasini beklersiniz ancak yaptiklari dedikoduculuk ve yalancilik malesef bu insanlarin insanliginin ve kalitesinin yetersiz olmasindandir baska hayatlara karsi saygili degiliz farkli olanasaygisizlik yapmayi deger biliyoruz malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri