Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 239
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,993
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Bugün de sıcacık şirin ve ufak bana göre olan evime geldim bugün de işe izbanla gidip geldim arkadaşlar. İzban kullanarak karbon ayak izimi küçültüyorum. Motorsikletim de az yakıyor gerçi ama soğuk olduğu için kullanmıyorum motorumu bir de borçları ödedim bayraklıda işim vardı o yüzden kullanmıyorum.

Herkese İzmir'den selamlarımla....

Etiketler

Yedi yildir ugramadim yurduma dert ortagi aramadim derdime duseceksen bir gun gelip ardima kula degil yuregine sor beni leylim ley...

Sabah ogle aksam elimizde biramiz sallana sallana alsancaktan asaga cigli konakta karsiyaka da biz o yari arar dururuz hickimse yalancilikla serefsizlikle hayat tarzimiza karisamadi karisamaz arkadaslar biz ozgur bir bireyiz ozgurlugumuzu kimseye cignetmeyiz arkadaslar o onu dedi bu bunu dedi kim ne dediyse dedi umrumuzda degil yalanci serefsizlermis arkadaslar bazilari malesef boyleymis insan yasayarak ogreniyor iste bazi seyleri yine de yalancidan serefsizden hicbir sey olmamisiz arkadaslar bize bunlari yapanlari da hayatimizdan cikarip atmisiz sonucta ozgurce yasiyoruz ozgurce solo motorumuza binip geziyoruz arkadaslar kimsenin dedikoduculugundan tantanasindan bize bir sey olmadi arkadaslar onlar yalanci ve serefsiz olduklariyla kaldilar hepiniz de bunu gordunuz arkadaslar fazlalik yapan tantana yapandan da bize hicbir sey olmadigini gordunuz yine de yalancidan serefsizden uzak bir yasam surmekteyim yasamimi her turlu ozgurlugumu yasayarak surdurmekteyim hicbir kimse benim ozgurlugumden daha degerli degil insanlarin hakkimda ne uydurduklari da umrumda degil yalanci dedikoducu serefsizlermis arkadaslar

Bugün de sıcacık evime geldim. Bugün yine izban kullanarak işime gittim ve geldim arkadaşlar.

Hocam havalar nasıl oralarda İstanbul kar fırtına tipi göz gözü görmüyor rehin kaldık işyerinde

Arkadaşlar,

Motorumla özgürce solo gezmek istiyorum ancak havalar çok soğuk gidiyor. Bu soğuklarda insanın motora binesi gelmiyor. Mecburen İzbana devam ediyorum. Havalar biraz düzelse gezilerime başlayacağım.

İzmir'den selamlarımla...

Merhaba arkadaslar.

bugun de hava soguk ve ruzgarli bu nedenle isime izbanla gittim ve simdi de donuyorum izban kullanmayi halkin arasina karismayi seviyorum ben de halktan bir adamim ve izbani seviyorum toplu tasimayi kullanarak daha az yakit harciyorum havayi daha az kirletiyorum iste boyle arkadaslar bugun de boyle gecip gidiyor bazilari acimasizca arkamdan yalan konustular oblari affediyorum insanligin getirdigi bir zaaf dedikoduculuk yalancilik bu yuzden artik kafama takmiyorum yalancilari zaten son derece basit ve yalin yasiyorum hayatimi ve bu hayatta kimselere muhtac da degilim ana keyifliyim kendi keyfimce davraniyor ve kendi keyfimce geziyorum arkadaslar ben yalnniz hayat tarzini sectim ve sectigim hayat tarzimi ozgurce yasiyorum ben ozgur bir insanim arkadaslar

Bugün de ufak şirin sıcacık evime geldim çok şükür. Bugün de böyle geçti arkadaşlar.

Herkese İzmir'den selamlar...

Hava halen motorla solo özgürce gezmek için çok soğuk arkadaşlar. Sıcak bahar günlerini heyecanla beklemekteyiz.

Merhaba arkadaşlar

bugünde iişime gitmek için erkenden kalktım herkese iyi gunler.

Merhaba arkadaslar

bugun de izban kullanarak okuluma geldim.

Herkese iyi gunler dilerim izmir den selamlarimla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri