Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 996
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 143,854
Sn Bartek size de teşekkürler. Kahve iyidir güzeldir ama daha güzeli birlikte kahve keyfi yaptığınız kişilerdir. Kahve keyfiniz hiç yalnız kalmasın inşallah.

Herkese Ankara'dan selamlar...

Etiketler
2d738df321148b932b5902b43996c2d3 Bugun Bugün Bugün yaptigim yemek. M A ntar sote..

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Kahve keyfimizi bugun de evimizde yapiyoruz. Bugun de kahve keyfi saatimize agzimizin tadi ile ve afiyet ile vardik. Hamd olsun. 6452fe41fbd488c1cf5bce0cfff61aa9

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaş neden sürekli aynı resimleri yayınlıyorsun , sağ taraftan çekilmiş kahve sol taraftan çekilmiş kahve .bu resimlerin espirileri ne?

Kahve keyfimi fotoğraflıyorum. Fotoğrafların hepsi o güne ait farklı fotoğraflar. Bazen kahve keyfini değişik yerlerde yaptığımızda onların da fotoğrafını koyuyoruz. Kahve konusunda hassasım. Gittiğim yerlerin kahvesini içer, çok satılan ünlü kahvecisinden alır eve getirir evde keyfini yaparım. Bu da benim gezi anlayışım. Ben bir Garip'im kendime pahalı bir karavan alacak param yok. Adı Garip olan otomobilimle geziyorum. Motosikletimle de bol bol geziyorum ama o da ayrı bir hikaye...

Kahve keyfimi paylaşma amacım her gün ben buradayım sağlıklı ve afiyetteyim ve bunun için şükrediyorum demek bence. Bir yerde dostla keyfi paylaşmak, düşmana da ne kadar iyi olduğumu göstermek için paylaşıyorum.

Ayrıca misafirlerime kahve ikram etmeyi ve bana kahve ikram edilmesini severim.

Ankara'dan selamlar.

Yavaş yavaş demlene demlene pişen kahve güzel bu yüzden kahveyi bakır cezvede ağır ağır pişiriyoruz. Ben kamplarda da odun közünde kahve yapan ve bize de ikram eden karavancılar tanıdım. İnanın o ortamda içilen kahve de leziz oluyor. Ben de bundan sonraki kamplarımda mutlaka kahve setimi yanımda bulunduracağım. Kamp yapmazsam da gittiğim şehirlerde en güzel kahve keyfini aramaya devam edeceğim. Türk Kahvesi bu çok içmedikçe bir zararı yok, haram değil yasak bir madde değil, sonuçta sadece kahve ama yerine göre kırk yıl da hatırı var...

Kahve keyfini her zaman için birlikte yapmak güzel ve kahve keyfini birlikte yaptığınız arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte oldu mu daha bir güzel arkadaşlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR