2010 Yazı'da Böyle Geçti...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 278
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 73,860

Etiketler
Ynt: 2010 Yazı'da Böyle Geçti...

tabelalı kolajı tuttum elinize sağlık. iyi bir sene olmuş ımarım devamı gelir.

Ülker Hanım-Yavuz Bey
Dediğiniz gibi 2011 yazı da böyle geçti topiğini
hazırlamak üzere sizlere sağlık ve uzun ömür diliyorum.
Sizlerle birlikte bizi de beraberinizde oralarda aynı
şeyleri yaşama imkanı verdiğiniz için çok çok teşekkürler.

Harika bir yazıya,
Harika bir son,
Bütün paylaşımlar için tekrar teşekkürler,
2011 sezonundaki paylaşımları bekleyeceğiz artık,
Mutlu huzurlu ve sağlıklı bir yıl geçirmeniz dileğiyle,
Selamlar,

Sn.egeli,Ülker hanım ve Yavuz bey;
Gezi yazınızın sonuna gelmiş olmayı hiç istemesemde mutlu son gerçekleşti. Temennilerinize gönülden katılıyorum. 2011 ve daha nice seneleri sağlıklı,karavanlı,dostlarla
ve mutlulukla artan dostluklarla devam etmesini diliyorum. Gezi yazınızda dikkatimi çeken her yerleşim bölgesindeki yol tabelalarına olan hassasiyetinizi güzel bir kolaj
çalışmasına dönüştürmeniz finale hoşluk katmış elinize sağlık.Esen kalın.
Levent

Ülker hanım, Yavuz bey güzel güzel gezip görmenin dışında yaşadıklarınızı bizimle paylaşmanız çok büyük incelik. Romansı anlatımınızı güzel fotoğraflarla süsleyerek adeta belgesel tadında bizlere sundunuz. Biz de annesinin hazırladığı en sevdiği yemeği bekleyen çocuklar gibi her seferinde yeni bölümleri bekledik. Benim karnım doysa da gözüm doymadı ama ne yazık ki 2010 yazı bitti. Şimdi hep birlikte 2011 yazını bekleyeceğiz. Sağolun, sağlıcakla kalın :smiley: :smiley: :smiley:

Egeden başlayıp, Karadeniz, Orta Anadolu ve Akdeniz üzerinden bizi tekrar İzmir'e getirdiniz. Güzel fotoğraflarla süslediğiniz yazılarınızın açıkçası bitmesini istemedik. Çok teşekkürler.

Bizlere bu guzel memleket manzaralarini yasattiginiz icin sonsuz tesekkurler. Insallah 2011 yazinizda bundan daha guzel ve bol gezili gecer.

Değerli arkadaşlar,

Övgü dolu sözleriniz ve iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder,
saygılarımızı sunarız..... :smiley: :smiley:

Ülker&Yavuz

herşey çok güzeldi, ellerinize sağlık.
daha uzun yıllar sağlıklı, mutlu ve huzurlu gezmenizi dilerim.

Gezilerinizi imrenerek izlediğimizi belirtmek isterim,Sizin gibi gezebilmek için daha birkaç fırın ekmek yememiz gerekiyor. ;D ;D Sizler kışın da evde oturmaz urla idi Foça idi gezersiniz. ;D ;D.Allah gezmelerinizi eksik etmesin. :D

Sn. casiope,
Sn. züğürt gezençi,

İlginize teşekkürler...
Karşıt iyi dileklerimiz sizler için..

Saygılar..

Ülker&Yavuz

Sn. aslanahmet,

Güzel dilekleriniz için teşekkürler..
Her gününüz güzelliklerle dolu olsun..

Ülker&Yavuz

Selimiye fotoğrafları beni yürüyerek yaptığım olimpos- Knidos anılarıma götürdü,Selimiye ye bir gece kalırız geçeriz demiştik ama 4-5 gün kalmıştık.

Tebrikler ...

tanerefe' Alıntı:
Ülker hanım paylaşımlarınız için teşekkürler.
Daha gidip, gezip, görmek nasip olmamış yerlere götürdünüz.
Sayenizde güzel güzelliklere kısa bir tur attık pazar sabahı

taner
başından beri gezimnizi takip edıyorum gezdiğiniz yerlerden benimde anılarım tazeleniyor mesala sinop helede o hapis hane gezdım ve cok etkilendim..sizin sayenizde birdaha yaşadım saolun..devamını beklıyorum saygılar

IMGP3808

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR