umityasar kullanıcısının son içeriği

1. umityasar

Yürüyüs Ve Denizin Olduğu Bir Seçenek Var Mı?

ağustos ayının ikinci yarısında marmarada kaz dağları civarı, egede fethiye civarı, akdenizde antalya civarı veya likya yolu şeklinde olabilir me gezip yürüyebileceğimiz hem de denize girip yorgunluk atabileceğimiz bir tatril seçeneği arıyoruz arkadaşımla. bilgi tavsiye tecrübelerinizi...
  2. umityasar

Ankara; Dağ Kuzuören Köyü Doğa Yürüyüşü (10 Ocak 2010)

Ynt: Ankara; Dağ Kuzuören Köyü Doğa Yürüyüşü (10 Ocak 2010) Bölümden yürümeye meraklı arkadaslar vardı... onları davet edeceğimden bana soracakları soruyu şimdiden sorayım: acaba kaç tl civarı olacak ulaşım bedeli?
  3. umityasar

İzmir Yolunda Yardım...

Ynt: İzmir Yolunda Yardım... Ankara'dan geleceğimi belirtmeyi unutmuşum... Şirincenin eski bakirliğini yitirip tipik turizm kenti olduğunu duymuştum. O yüzden programıma dahil etmedim...
  4. umityasar

Görülmesi Gereken Yerler

Ynt: Görülmesi Gereken Yerler Kesinlikle!
  5. umityasar

Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar yazıların arasına fotograf eklemek istiyorum... mesela picasa webten direkt veya html koduyla fotograf ve yazı yükleyebiliyor muyuz siteye? teşekürler...
  6. umityasar

Dünyanın En Zorlu Parkuru

Ynt: Dünyanın En Zorlu Parkuru ilginç doğrusu...
  7. umityasar

Bursa Maksem - Kadıyayla - Abı Hayat - Tonoz Yayla Doğa Yürüyüşü (19 Temmuz 2009)

Ynt: Bursa Maksem - Kadıyayla - Abı Hayat - Tonoz Yayla Doğa Yürüyüşü (19 Temmuz 2009) İstanbul Maksem geldi şimdi hatrıma... ;D
  8. umityasar

Ankara - Elmadağ - Akçaali Köyü Doğa Yürüyüşü (24 Mayıs 2009)

Ynt: Ankara - Elmadağ - Akçaali Köyü Doğa Yürüyüşü (24 Mayıs 2009) acaba kışın da devam ediyor musunuz yürüyüşlere? kışın daha güzel olur herhalde...
  9. umityasar

Ankara - Güvenç - Sarıbeyli Köyü Arası Doğa Yürüyüşü ( 08 Mart 2009)

Ynt: Ankara - Güvenç - Sarıbeyli Köyü Arası Doğa Yürüyüşü ( 08 Mart 2009) Güvençte gerçekten bir gölet var mı? yoksa yaz sonu yürüyüşe gittiğimden mi bulamdım?
  10. umityasar

Ankara - Beypazarı - Karagöl Kar Yürüyüşü ve Kamp Etkinlği (10-11 Ocak 2009)

Ynt: Ankara - Beypazarı - Karagöl Kar Yürüyüşü ve Kamp Etkinlği (10-11 Ocak 2009) yemek yenilen tek spor trekkingi seviyorum :) fotograflar için elinize sağlık...
  11. umityasar

İzmir Yolunda Yardım...

merhabalar... haftaya izmire gitmeyi planlıyorum.. rehberlerde izmir bergama arası düzenli minibüsün olduğu belirtiliyor da bergamadan pregamon/kızılavlu/asklepion ' a özel arabasız ulaşımı nasıl halledebilirim veya yürümeye uygun bir yol mudur?daha önce turlarla gitmiştim, o zamanki...
  12. umityasar

Bafa Gölünde Ücretsiz Konaklama ve Elektirik

Ynt: Bafa Gölünde Ücretsiz Konaklama ve Elektirik verdiğiniz yararlı bilginin halen güncel olması dileğiyle... paylaşım için teşekkürler
  13. umityasar

Görülmesi Gereken Yerler

Ynt: Görülmesi Gereken Yerler haftaya çıkacağım gezide oldukça işime yarayacak. teşekkürler...
  14. umityasar

Kent Merkezinde Görülecek Yerler

Ynt: Kent Merkezinde Görülecek Yerler kent merkezlerinde dolaşmayı pek sevmem ama kentin adı izmir olunca iş değişiyor... haftaya çıkacağım gezide oldukça işime yarayacak. teşekkürler...
  15. umityasar

Ankara Trekking Grubu'nun Fotoğrafları

Ynt: Ankara Trekking Grubu'nun Fotoğrafları Fotograflar için çalışan link: http://www.ankaratrekking.com/foto.html Mardin'de görüşmek dileğiyle Sevgiler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR