tonga kullanıcısının son içeriği

1. tonga

Dodge As 250 Doç Direksiyon Anlayanlar Lütfen

Ynt: Dodge As 250 Doç Direksiyon Anlayanlar Lütfen yazınıza göre sistemde hava var yoksa köpük olayı olmaz dı
  2. tonga

Fargo Hi-Ex 3230

Ynt: Fargo Hi-Ex 3230 scania üzerine kamyon yok bencede
  3. tonga

1998 As 250 4x4 Kamyonet

Ynt: 1998 As 250 4x4 Kamyonet sen gel zonguldağa da çıkarmı çıkmaz mı bak hangi araba vinçsiz çıkar bu dediğ pozisyonda biraz hantal kaçsada docun lastik durumu iyi ise çıkmayacağı yer olmaz kardeş
  4. tonga

Dodge S100 ?..

Ynt: Dodge S100 ?.. orjinal tekne kasamı arıyorsun orjinal kasasını bulamasan bile ustalara yaptırabilirsin parça işine gelince docun parça sorunu olmaz heryerde icabında bulursun parçasını
  5. tonga

1998 As 250 4x4 Kamyonet

Ynt: 1998 As 250 4x4 Kamyonet büyük motor fazla yakar
  6. tonga

Ankara Emniyeti Muayene Sürelerini Tanımıyor

Ynt: Ankara Emniyeti Muayene Sürelerini Tanımıyor sonucu merakla bekliyoruz
  7. tonga

Kdz. Ereğli - Eşi Benzeri Olmayan Arazi Aracı

Ynt: Kdz. Ereğli - Eşi Benzeri Olmayan Arazi Aracı süper bi arac
  8. tonga

Fargo Hi-Ex 3230

Ynt: Fargo Hi-Ex 3230 kırkayak kamyon olarak doç(askam) bitti diyebiliriz yanılmıyorsam sıfırı çıkmıyor .bizde kırkayağı vardı 98 model 3 ay önce galarici bir arkadaşı aradık araca bakmadan 20 000 tl verdi telefonda aracı zar zor sattık 35 civarı .şimdi scania aldık dünya varmış arkadaş...
  9. tonga

Bu da Benim Arazi Canavarım Dodge D100

Ynt: Bu da Benim Arazi Canavarım Dodge D100 sağol kardeş ne zamandır giremiyordum
  10. tonga

Alman Thenss Ailesinin Off-Road Karavanı 6x6 KRAZ

Ynt: Alman Thenss Ailesinin Off-Road Karavanı 6x6 KRAZ süperbi şey
  11. tonga

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 kardeş yukarıdaki resimlere bakmıyorsun herhalde veya 4 yıllık kullanıcıyım diye atıyorsun aracın altında lastik yoksa yani lastiğin dişsizse arac ne yapsın ben bu araçla yol olmayan yerkerde yaz kış kömür çekiyorum resimlere iyi bak karda beş para etmez diyen arkadaşlar arkaya...
  12. tonga

Dodge Power Wagon

Ynt: Dodge Power Wagon kardeş satarlarmıki ne kadar biliyormusun fiatını
  13. tonga

Ynt: Bu da Benim Arazi Canavarım Dodge D100 evet zonguldaktan getiriyom.bilirmisin buraları
  14. tonga

Ynt: Bu da Benim Arazi Canavarım Dodge D100 yok kardeş bunda yakıt yok tüplü bu dizellerinin şanzıman problemi olmamması için 5 ileri bir şanzuman koyuyoruz biz buralarda gayette güzel oluyor sorun yok bu aracın kendi orijinal şanzumanı üzerinde yakıttan çok gördüğü iş önemli kardeş sonuçta...
  15. tonga

Alternatif Off-Road Keşif Gezisi (8 Aralık 2007)

Ynt: Alternatif Off-Road Keşif Gezisi (8 Aralık 2007) gelin siz birde zonguldak kömür ocaklarının yollarını görün

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri