Kdz. Ereğli - Eşi Benzeri Olmayan Arazi Aracı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan king_att67 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,101
Ynt: Kdz. Ereğli - Eşi Benzeri Olmayan Arazi Aracı

demekki bu adamın (dedenizin) imkanı olsa, fırsat tanısalar neler yapacak. uydurma işle bu çıktıysa ortaya unimog falan hikaye olurdu herhalde. brawo

Etiketler

ben de karadenizlyim. bu sene gittiğimde gördüğüm şeyden sonra her şeye inanırım.

bildiğin düz tofaş kartal. orjinal motoru söküp, yerine bildiğin 50 NC ısuzu kamyonet motoru takılmış. nasıl yaa?

Valla yoruma hiç gerek yok.Sadece aracı görmek için oralara gidebilirim.
Dedenin ve aracın ömürleri uzun olsun.

sağolun allah sizlerede uzun ömürler versin inşalllh.görmek isterseniz aracı görebilirsiniz.

Süperrrrrrrrrr... Mübarek Ellerinden Öperim dedenizin!

Harika bir araç, imkansızlıklara rağmen istendiğinde neler yapılabileceğinin en güzel örneği.
İyi ki böyle bir dedeniz var, Allah uzun ömür versin, ondan öğreneceğiniz çok şey var, selamlar...

TOPARAĞIMI , MEMLEKETİMİ SEVİYORUM
YARATICILIGINA HAYRAN KALIYORUM,
DEDENİNDE ELLERİNDEN ÖPÜYORUM ,
ALLAH UZUN ÖMURLER VERSİN

Süper olmuş, dedenizin ellerine sağlık.

Ahmet abinin ellerine sağlık sizinde süper torunlar bu çok amaçlı aracı bizimle paylaştığınız için .....

Gerçekten İmrenerek baktım araca :smiley: bir insan düşünün atelye yok yeterli alet takım yok yeterli malzeme yok ve elinde olan imkanlarla böylesine bir araç yapıp meydana çıkarmış. birde o insana gerekli destek saglansa neler yapabilir hiç düşündünüzmü :smiley: söyleyecek söz bulamıyorum bu başarısında dolayı dedenizi tebrik ederim ve sizinde bu aracı burda paylaşarak bizlere fikirler ve bilgiler sundugunuz için ayrıca tesekkur ederim. sözüm onaki kobilere destek diyerek bar bar bagırıp tvlerde nara atıp duranlar bunun gibi meydana prototip olarak çıkan aracların seri uretimi yada kobi üretimini niye desteklemezler ve desteklemeklerinden vaz gectim önümüze bir sürü brokratik engel koyup birde köstek olurlar :(

aslında dedenin tecrübelerine sahip çıkılmalı,
sonuçta işini görecek bir araç tasarlamış ve de yapmış, hayalimiz bu tarz araçların %100 yerli ve de yabancılar kadar kaliteli olması.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR