Bu da Benim Arazi Canavarım Dodge D100

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tonga Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,247

tonga

neşeli tonga nakliye ve kömür çaycuma-zonguldak
Web
neselitonga.blogspot.com
buda benim emektar
benzinli dodge d100
tüp takılmış vaziyette
kömürcüyüm aynı zamanda ocaklardan karda kışta her şartlarda bununla kömür çekiyorum
Sinan 0002

Etiketler
Ynt: buda benim arazi canavarım dodge d100

güzel araçlar ama yakıtı fazla bizde bunun 4x2'si vardı yakıtıyla baş edemedik dizel motor attık bu seferde yılda bir şanzıman dağıtıp duruyor

Ynt: Bu da Benim Arazi Canavarım Dodge D100

eemree' Alıntı:
güzel araçlar ama yakıtı fazla bizde bunun 4x2'si vardı yakıtıyla baş edemedik dizel motor attık bu seferde yılda bir şanzıman dağıtıp duruyor
yok kardeş bunda yakıt yok tüplü bu
dizellerinin şanzıman problemi olmamması için 5 ileri bir şanzuman koyuyoruz biz buralarda gayette güzel oluyor sorun yok
bu aracın kendi orijinal şanzumanı üzerinde
yakıttan çok gördüğü iş önemli kardeş
sonuçta ekmek parası kazanıyom ben bununla

Aracınızın rengi çok güzelmiş. Şirketin ismi de. Çaycuma'ya uzun süredir gitmemiştim. Devrek tarafında mı kalıyordu?
Kömürü Zonguldak tarafından mı getiriyorsunuz?

Ereğli'de büyüdüm. Özledim oraları yeşili ve denizi.

merhaba arkadaşlar tonga aracın çok güzel kazasız belasız güzel günlerde kullan arkadaşım kullanan bilir bunların kıymetini işte buda benim emektar

Resim 045

bizim dodge 200 lük var perkins motorlu 4x4 hiç bir problem çıkmıyor efsane148

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,149
Kaydolan Son Üyemiz
emrecozel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR