seyit kullanıcısının son içeriği

1. S

Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !!

Ynt: Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !! İnsanların jant,lastik,koltuk ve nikelaja para vermekte bu kadar hevesli olduğu bir ülkede bunlar çok olağandır.
  2. S

Ufak Revizyonlar 52

Ynt: Ufak Revizyonlar 52 Kolay gelsin.Facebookta koltuk ilanınızı gördümde,Tuzla ön yolcu koltuğu yerdeki menteşeler sağlı-sollu var mı?
  3. S

Ufak Revizyonlar 52

Ynt: Ufak Revizyonlar 52 Yılmaz ustam,siz mi uzattınız? Yoksa önceden mi uzatılmış?
  4. S

Cj 5 Sallama Sorunu

Ynt: Cj 5 Sallama Sorunu Bu araç Tuzla dediğimiz erken dönem CJ 5 mi? Yoksa AMC dönemi CJ5 mi? Bunu bilmek önemli.Pek çok kişi AMC CJ 5 olduğu varsayımıyla erken dönem CJ 5 lere biniyor.Her iki gurupta farklı nedenlerin söz konusu olabileceğini düşünüyorum.
  5. S

Cj8 Hakkında Yardım Çaylak

Ynt: Cj8 Hakkında Yardım Çaylak Şayet tanıdığınız kromaj işi yapan biri varsa önce onunla görüşüp bu jantları tekrar kromaj yaptırma yoluna gidin,sanırım daha ekonomik olur. Bu sitede Denizli ilinden bir arkadaş (Mustafa ERDOĞAN) bu kromaj işine bir arkadaşının başladığını yazmıştı.Özelden...
  6. S

Willys'ler Hep Garajda Mı?

Ynt: Willys'ler Hep Garajda Mı? Bizim buralarda artık jeep tarih oldu.Benimkilerde olmasa hepten hasret kaldık.Çarşılarda jeep adı altında dolaşan birsürü 4x4 araç var ama ne Willys ,ne Kaiser ve ne de AMC dönemi araç yok.Arada bir biryerlerden getirilen mutasyona uğramış garip bazı araçlar...
  7. S

Willys'ler Hep Garajda Mı?

Herkes suskun.Willys'leri garaja mı çektiniz?
  8. S

Allah Rızası İçin, Jeep Sevdası İçin Yardım

Ynt: Allah Rızası İçin, Jeep Sevdası İçin Yardım Arkadaşım,mevcut karbüratör ve hava filtresinin sizin dile getirdiğiniz sorunla alakası ne ki siz onları sistem olarak değiştirmeyi düşünüyorsunuz? Yağ banyolu hava filtresi kuru tip filtreden daima daha güvenlidir.Ancak bu filtre dış...
  9. S

Allah Rızası İçin, Jeep Sevdası İçin Yardım

Ynt: Allah Rızası İçin, Jeep Sevdası İçin Yardım Güzel jeep.Elini yüzünü de iyi toparlamışsınız.Başlangıçta size CJ 5 diyen doğru söylemiş,bu da CJ5 ancak Kaiser üretimi ve erken dönem CJ5.Günümüz Türkiyesinde CJ5 deyince insanlar hemen American Motor Corporation döneminde (1970-1986) üretilen...
  10. S

Cj 5 Alacağım, Fikir Ve Görüşlerinizi Bekliyorum.

Ynt: Cj 5 Alacağım, Fikir Ve Görüşlerinizi Bekliyorum. Yok yok , yanılmıyorsun.Zaten ben de " Bir tane " dedim.İkincisi bende de yok.
  11. S

Cj 5 Alacağım, Fikir Ve Görüşlerinizi Bekliyorum.

Ynt: Cj 5 Alacağım, Fikir Ve Görüşlerinizi Bekliyorum.
  12. S

4x4 Farkı

Ynt: 4x4 Farkı Örneğin Willy için ne?
  13. S

4x4 Farkı

Ynt: 4x4 Farkı İyi de görebildiğim kadarıyla altındaki lastikler klasik ND MS ( Non Directional Mud and Snow) jeep lastiği zaten.Şahsen yarım asırdır benim Willys de kullandığım lastiklerde hep bunlar ve asfalt zeminde de hiç sorun yaşamadım.Belki hızı çok daha yüksek diğer araçlar veya en...
  14. S

4x4 Farkı

Ynt: 4x4 Farkı 4x4 ün temel felsefesi 1900 lerin hemen başlarında motorlu araçların o ilk örneklerinden birtanesi ile sizin girdiğiniz çamur gibi çamurlu bir yolda çok eziyet çekmiş bir Amerikalının " Sadece arka ayakları üzerinde giden bir katır var mı? " sorusunu kendine sorup gerektiğinde...
  15. S

Cj2a-cj3a Yardım!

Ynt: Cj2a-cj3a Yardım! MB ve CJ 2A larda şasenin ön kısmında ve tamponun hemen gerisinde üzerinde seri numarası ve araç modelinin yazılı olduğu aliminyum etiket vardır( zaman içinde yok olmuş olma ihtimali kuvvetli). O etiket üzerinde gömme olarak CJ2A yazar.Sonra ise göğüs üzerine konulan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri