Neczer kullanıcısının son içeriği

1. Neczer

Ödemiş, Birgi ve Gölcük Gölü Gezisi

resimler görünmüyor
  2. Neczer

Yanı Başımızdaki Uzak Ülke İRAN

Ynt: Yanı Başımızdaki Uzak Ülke İRAN hocam resimler çok hoş. iran gerçekten büyük bi medeniyet tarihiyle beraber.. fotoğrafları görünce şok oldum diyebilirim bu kadarınıda beklemiyordum :) teşekkür ederiz paylaşım için
  3. Neczer

2009 Yurt Dışı Gezi İçin Yol Arkadaşı Aranıyor

Ynt: 2009 Yurt Dışı Gezi İçin Yol Arkadaşı Aranıyor Tekrardan merhaba... oncelikle konuyla fazla ilgilenemediğim için ozur dilerim üzerindende bayağı zaman geçti... 2009 eylul itibariyle interraile çıktım yaklaşık 15 gün.. tek başıma olmamdan dolayı ve sezondışı gittiğim için malesef pek zevk...
  4. Neczer

Otomobille Avrupa Turu

Ynt: Otomobille Avrupa Turu vaay üstadım nasılsın. yahu senin picasawebdeki resimlerine bakmaya doyamadık gezmediğin yer kaldı mı senin :)
  5. Neczer

Brussel ve Brugge

Ynt: Brussel ve Brugge paylaşımın için teşekkürler keşke fotoğrafların boyutu daha buyuk olsaydı belki daha hoş olurdu diye düşüüyorum
  6. Neczer

Venezuela'dayım, Caracas

Ynt: Venezuela'dayım, Caracas teşekkürler devamını bekliyoruz
  7. Neczer

Venezuela'ya Gidiyorum...

Ynt: Venezuela'ya Gidiyorum... los roques buraya kesin gidin (eğer hava sıcaksa ) dünya üzerinde gorduğum en güzel deniz diyebilirim http://images.google.com.tr/images?hl=tr&q=los%20roques&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
  8. Neczer

İngiltere (Manchester, York, Oxford, Londra, Stratford, Liverpool)

Ynt: İngiltere (Manchester, York, Oxford, Londra, Stratford, Liverpool) ingiltere çok ilgimi çeken bir ülke. çok güzel resimler devamını dort gozle bekliyorum
  9. Neczer

Fethiye, Marmaris ve Datça'yı Özleyenlere!

Ynt: Fethiye, Marmaris ve Datça'yı Özleyenlere! fotolar harika gezi harika. bizimkileri bu yaz göndereyimde biraz kendilerine gelsinler.bende artık avrupadan sonra seneye gideceğim kısmet olursa. gerçi o kadar güzel yerler varki insan hangisine gideceğini şaşırıyor. böyle bir paylaşımda...
  10. Neczer

2009 Yurt Dışı Gezi İçin Yol Arkadaşı Aranıyor

Ynt: 2009 Yurt Dışı Gezi İçin Yol Arkadaşı Aranıyor ilgilenenlere çok teşekkür ederim fakat elimde olmayan sebeplerden oturu eylul ayına gezimi ertelemek zorunda kaldım ve avrupaya gitmeye gitmeye kararlıyım uzunca bi araştırma yaptım sanırım benim için en iyisi ilk etapta avrupadan başlamak...
  11. Neczer

Viyana

Ynt: Viyana ilk yorum benden olsun teşekkür ettik. viyanayı minimum kaç gun içerisinde gezebiliriz acaba: 1-2 gun? interrail yapmayı düşünüyorumda ona gore ayarlama yapcam
  12. Neczer

Plitvitze Gölü - Hırvatistan

Ynt: Plitvitze Gölü - Hırvatistan photoshop dedirtecek kadar güzel
  13. Neczer

Phuket - Thailand

Ynt: Phuket - Thailand bir gün mutlaka gideceğim konu açtığınız için teşekkürler fotolarda gayet hoş.bu arada adalarda hala yemek sorunu var mı ? gidenler sürekli aç kaldıklarını soyluyorlar.en azından mc donalds gibi yerlerin olması bile yeter o bile yokmuş sanırım (adalarda.. koh samui phi...
  14. Neczer

Japonya'dayım; Niigata, Matsumoto, Kanazawa

Ynt: Japonya'dayım; Niigata, Matsumoto, Kanazawa teşşekürler bekliyoruz :)
  15. Neczer

Sydney'den & Yılbaşı Kutlamaları

Ynt: Sydney'den & Yılbaşı Kutlamaları çok güzel fotolar ya .çok teşekkür ederiz. nice gezilere.. :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR