Fethiye, Marmaris ve Datça'yı Özleyenlere!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PASIFFLORA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 65
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,953
Ynt: Fethiye Marmaris ve Datça'yı Özleyenlere!!!

Teşekkürler, bir çok arkadaşım da bu yazıdan sonra önümüzdeki yılın tatil planını sizin gibi Fethiye, Marmaris ve Datça olarak şimdiden yaptıklarını söylediler.
Özendirebildiğime sevindim...

pancarmotorcu' Alıntı:
çok güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler en son 5 sene önce aynı yerleri gezmiştim artık bu resimlerden sonra farz oldu seneye kısmetse tatil programı o taraflar

Etiketler
Ynt: Fethiye, Marmaris ve Datça'yı Özleyenlere!

Türkiyenin en güzel bölgelerinden birisi olan Ege den Fethiye,Marmaris ve Datça yı bu kadar güzel resimlemenizle ve sade akıcı anlatımınızla bizleri adeta büyülediniz.Gezilerinizin devamını bekler çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

fotolar harika gezi harika. bizimkileri bu yaz göndereyimde biraz kendilerine gelsinler.bende artık avrupadan sonra seneye gideceğim kısmet olursa. gerçi o kadar güzel yerler varki insan hangisine gideceğini şaşırıyor. böyle bir paylaşımda bulunduğun için gerçekten teşekkür ederim

Çok teşekkürler, gerçekten harika yarlerdi.
Bende bu gezip görme isteği bitmez diye düşünüyorum, gezi yazıları yazmayı da çok seviyorum, bu yüzden vakit buldukca yazmaya çalışacağım...

marmariscj7' Alıntı:
Türkiyenin en güzel bölgelerinden birisi olan Ege den Fethiye,Marmaris ve Datça yı bu kadar güzel resimlemenizle ve sade akıcı anlatımınızla bizleri adeta büyülediniz.Gezilerinizin devamını bekler çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

Dediğiniz gibi o kadar güzel yerler var ki ülkemizde... Ülkenin içinde bulunduğu şartlara rağmen ben bir çok zamanlar şükrediyorum bu ülkede yaşıyor olduğum için.
Gitmek isteyince insan sıraya koyuyor ve her fırsatı değerlendirip her yeri görebiliyor aslında...
Beğenilmesine sevindim

Neczer' Alıntı:
fotolar harika gezi harika. bizimkileri bu yaz göndereyimde biraz kendilerine gelsinler.bende artık avrupadan sonra seneye gideceğim kısmet olursa. gerçi o kadar güzel yerler varki insan hangisine gideceğini şaşırıyor. böyle bir paylaşımda bulunduğun için gerçekten teşekkür ederim

Türkiye mizde öylesine güzel yerler varki saymakla bitmez böylesine güzel bir anlatımla ve resimlerle insanın içi gıcıklanıyo orada olmak için Selma hanım anlatımınız için çok teşekkür ederim tam bir turizim rehberi gibi bu anlatımınız ve resimleri bir broşürde toplayıp doğru tatile :D :D :D ::smiley: ::smiley:

AVCI_77' Alıntı:
Türkiye mizde öylesine güzel yerler varki saymakla bitmez böylesine güzel bir anlatımla ve resimlerle insanın içi gıcıklanıyo orada olmak için Selma hanım anlatımınız için çok teşekkür ederim tam bir turizim rehberi gibi bu anlatımınız ve resimleri bir broşürde toplayıp doğru tatile :D :D :D ::smiley: ::smiley:

Teşekkür ederim.
Bir çok arkadaşım tatile çıkarken, beni arayıp gezilip görülecek yerleri ve yolları sorarak giderler. Öyle ki kamyon şöforü diyenler bile aralarında. :D
Neyse ki Sedat '' Gezenbilir'' i kurmuş da bende yazabiliyorum. Tam bana göre olmuş yani bu site. Hem geziyorum hem yazıyorum, hemde büyük bir keyifle.

saklıkenti de datçayı da özlediğimi fark ettim.fotolar sayesinde kendimi orada hissettim.dediğiniz gibi su feci soğuk.foto çekilirken bile dayanamıyor insan.tatilinizin de keyifli geçmesine sevindim.

Selma Hanım, paylaşım için teşekkürler.
Aynı tarihlerde yaklaşık aynı rotayı bende izledim. Arada dağ köylerinede girdim. Herşeyin tadını çıkararak ilerlemiştim. Tekrar gitmek lazım oralara.

odin' Alıntı:
paylaşım ve anlatım için çok teşekkürler, güzel ülkemizin cennet köşelerini öğrenmiş oluyoruz..

Aslında o kadar harika yerler varki sizinde deiğiniz gibi güzel ülkemizde, biraz araştırıp sonrada gitmek gerekiyor.
Ancak herşey içinde bulunduğumuz şartlara göre değişiyor, bebek beklediğimizden önümüzdeki ilkbahara kadar erteledik biz gezilerimizi :'( :'( :'(

sıla' Alıntı:
saklıkenti de datçayı da özlediğimi fark ettim.fotolar sayesinde kendimi orada hissettim.dediğiniz gibi su feci soğuk.foto çekilirken bile dayanamıyor insan.tatilinizin de keyifli geçmesine sevindim.

Yanlış hatırlamıyorsam o kanyonun 18 km uzunluğundaki kısmı yürüyerek geçilebiliyordu, ancak arkadaşım istemediğinden malesef yürüyememiştik :(

msmt' Alıntı:
Selma Hanım, paylaşım için teşekkürler.
Aynı tarihlerde yaklaşık aynı rotayı bende izledim. Arada dağ köylerinede girdim. Herşeyin tadını çıkararak ilerlemiştim. Tekrar gitmek lazım oralara.

Kesinlikle haklısınız tekrar gitme konusunda :D, hatta Eylül yada Ekim gibi gidip likya yolunu da yürümek lazım :D :D :D

grand chorekee' Alıntı:
valla super yerler ınsanın omru artıyor

Emin olun öyle, herşeyi unutuyosunuz oralarda, hatta tatil hiç bitmeyecekmiş gibi falan geliyor ;)
Kendinizi öyle kaptırıyosunuz ki henüz tatile çıkamamış arkadaşlarınızı arayıp nispet yapıyorsunuz, sanki bir daha dönmeyecekmişsiniz gibi :smiley: :smiley: :smiley:

ellerinize sağlık çok güzel olmuş... fotolarla anlatım...
Marmaris'ten Datça'ya giderken Balıkaşıran'ın manzarası muhteşem.... sağlı sollu orman ve sonrası deniz... kesinlikle bina görmüyosunuz... başka bi dünya

Merhaba
Nedense benim ilgilendiğim konulara en son mesaj 1 sene evel atılmış oluyor,konu ise 2 yıl öncesinin :smiley:Selma hanım ilk önce aşık olduğum yerleri tekrar resimlerde de görmeme vesile olmanız dolayısı ile teşekkür ederim.Marmariste 93 ve 96 yıllarında yaşamış,barlar sokağında barı olan ayrıca jeep safari işletmeciliği yapmış,2001 yılında Fethiye ölüdeniz ovacıkta otel işletmiş birisiyim.Fotoladığınız yerleri tek tek defalarca gezmiş ve her yerde farklı anıları olan,o zamanlar şimdiki yaşadığım yerde yaşayanları adeta yaşamıyor kabul eden gel görki şimdi burda yaşamak zorunda kalmış birisi olarak,son söz oralarda ticaret yapmadan sadece zevkini çıkararak yaşamak lazım diyorum.Marmaris o yıllarda çok daha bakir bir yerdi,en son 2004 yılında gitmiş ve hayal kırıklığı yaşamıştım.Çünkü o marmaris benim marmarisim değildi...Selamlar

güzel bir gezi olmuş , harika doğa , deniz ve güzel fotoğraflar elinize sağlık ,paylaşımınız için teşekkürler...salih güranç...izmirden selamlar...

Güzergah süper, fotoğraflar süper... Bayıldım...
Aslında fotoğrafların %90 nı bende de var. Görünce çok şaşırdım o yüzden.
Nerdeyse aynı yollardan geçmiş aynı yerlerde fotoğraf çekmişiz :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR