mrtblc kullanıcısının son içeriği

1. mrtblc

Trabzon, Sürmene ve Sümela Manastırından Bir Kaç Fotoğraf

Trabzon, sürmene ve Sümela Manastırından bir kaç resim
  2. mrtblc

Gelibolu, Kömür Limanı Farklı bir bakış

Yaz geldi, sezonu açtık gelinciklerin güzelliği, kekik kokularının sarhoşluğunda yaza merhaba
  3. mrtblc

İzmit Soğucak Yaylası

Mayıs ayında İstanbul 'un baş uçunda kar görmek isteyenlere, hafif offroad gezisi yapmak isteyenlere, şiddetle tavsiye edilir. İzmit Soğucak yaylası.
  4. mrtblc

Hikayeler

Ynt: Hikayeler Ahmet Bey, sabah saat 7.00'de *Casio**masa saatinin alarmıyla gözlerini açtı. *Puffy** yorganını kaldırdı. *Hugo Boss** pijamalarını çıkarıp *Adidas** terliklerini giydi. *WC** 'ye uğradıktan sonra banyoya geçti. *Clear** şampuan ve *Protex** sabunuyla duşunu aldı...
  5. mrtblc

Hikayeler

Ynt: Hikayeler Teşekkürler, elinize sağlık
  6. mrtblc

Bolu, Gölçük Gölü ve Göynük Sünnet Gölü

Ynt: Bolu, Gölçük Gölü ve Göynük Sünnet Gölü Teşekkürler, fotografları hafta sonu çektim, müthiş bir kar vardı dönerken maalesef erimeğe başlamıştı
  7. mrtblc

8. mrtblc

Hikayeler

Ynt: Hikayeler New York'ta bir bankanın önünde duran son model Rolls Royce otomobilden inen adam, hızlı adımlarla bankaya girdi ve önüne çıkan ilk görevliye, bireysel kredi için başvuruda bulunmak istediğini söyledi. Görevli onu, müşteri temsilcisine götürdü. Adam, çok acele bir is için...
  9. mrtblc

Hikayeler

Ynt: Hikayeler Yavuz Sultan Selim Han ve Hizmetçi Kız / Derdi olan neylesin? Yavuz Sultan Selim Han, Mısır’ı fethettiğinde bir süre orada kalır. İdareyi eline alıp kendi hâkimiyetini yerleştirmek için bu elzemdir. Bu sırada bir çadırda kalıyordur. Çadırı süpürüp temizleyen, yemeği yapan Mısırlı...
  10. mrtblc

Cherokee 4.0 mi 5.2 mi ? neden

Selamlar, Hem günlük kullanmıda, hemde ağır olmayan arazi kullanımınında düşündüğüm bir araç için sizlerden fikir almak istiyorum. bütçem 15.000 - 17.000 TL. aralığında. Düşündüğüm araç Cherokee 4.0 karekasa veya 5.2 clasic kasa ortalam bulduğum araçlar da 1995 - 1998 model aralığında 100.000...
  11. mrtblc

Hikayeler

Ynt: Hikayeler Uyan Ey Gözlerim Sultan III. Murat Han bir sabah namazını kaçırmış. Üzüntüsünden Uyan Ey Gözlerim Gafletten Uyan'ı yazmış. Uyan ey gözlerim gafletten uyan! Uyan uykusu çok gözlerim uyan Azrail’in kastı canadır, inan. Uyan ey gözlerim gafletten uyan! Uyan uykusu çok...
  12. mrtblc

Hikayeler

Ynt: Hikayeler Herkes öldürebilir sevdiğini Kimi bir bakışıyla yapar bunu, Kimi dalkavukça sözlerle, Korkaklar öpücük ile öldürür, Yürekliler kılıç darbeleriyle! Kimi gençken öldürür sevdiğini Kimileri yaşlı iken öldürür; Şehvetli ellerle öldürür kimi Kimi altından ellerle öldürür; Merhametli...
  13. mrtblc

www.muratbalci.com

www.muratbalci.com hizmetinize girmiştir. güncel ekonomi haberleri, ekonomi, vergi, çalışma hayatı ile ilgili güncel makale ve yazılar, pratik bilgiler.
  14. mrtblc

Kişisel Galeri (mrtblc)

Ynt: Kişisel Galeri (mrtblc) Valla o kadarını bilmiyorum ben bu yazın 6-5 kez hafta sonu bir de bir haftalığına eğitim almaya gittim kömüre öyle bir şeye şahit olmadım
  15. mrtblc

Kişisel Galeri (mrtblc)

Ynt: Kişisel Galeri (mrtblc) Sinarit ile bir bağlantım yok doğan gökçay hoca ile dalış yapıyorum bahsettiğiniz kulüp zannedersen zıpkıncı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri