minemeral kullanıcısının son içeriği

1. minemeral

Likya Yolu Üzerinde, Beycik Köy De, Konaklanabileceğiniz Hostel

Tahtalı Dağı 700 rakımda konaklayabileceğiniz HOSTEL. Sami Göktürk, 00905324725803, samigokturk@mynet.com
  2. minemeral

ADRASAN CIRALI OYLMPOS a yakin,LIKYA yolunda.TAHTALI DAGI yaninda

Ynt: ADRASAN CIRALI OYLMPOS a yakin,LIKYA yolunda.TAHTALI DAGI yaninda
  3. minemeral

Ynt: ADRASAN CIRALI OYLMPOS a yakin,LIKYA yolunda.TAHTALI DAGI yaninda
  4. minemeral

Tarihi Likya Yolu üzerinde konaklayabileceginiz, esyali dubleks ev. http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-yazlik-adrasan-cirali-olympos-a-yakin-havuzlu-sitede-villa/detay/?
  5. minemeral

Omnistor Model Tente

Ynt: Omnistor Model Tente Teşekkürler Yusuf,dikdörtgen somunu açacak lokma yok, belki bir ilgili arkadaş çıkar diye bekledim. Tornacıya zorlu bir izahdan sonra yaptırdım. 15.-TL. selamlar.
  6. minemeral

Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları

Ynt: Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları Bizim karavancılık ölene kadar. Özel bir durumumdan dolayı, bu fiyatı verene satılıkdır. Bıkmak yok, benim kampcılık 70 li yılların başlarında başladı, hala devam, bu bir sevda, bıkmak kesinlikle olmaz. Çok güzel bir araç yaptım...
  7. minemeral

Ynt: Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları İki günlük balık avındayız, buzluklar onun için. Aracın her cm2 si değerlendi,yer çok. Ama hepsi hafif malzemeler, ikinci aküyü bile takmayı düşünmüyorum.< Az sarfiyat, fazla km. > Selam ve saygılar.
  8. minemeral

Ynt: Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları
  9. minemeral

Ynt: Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları Teşekkürler,tabii ki yapabilirsiniz. Aracımla ilk kampım.
  10. minemeral

Omnistor Model Tente

Ynt: Omnistor Model Tente OMNISTOR 4000 tentemin açma-sarma kolu kayıp. Metrik 8/12 <dikdörtgen somun> başını açabilecek bir kollu lokmaya ihtiyacım var. Bunu nasıl imal edebilirim? Değerli dostların bilgilerine. Saygılarımla.
  11. minemeral

Camper İçin Masa Ayağı

Ynt: Camper İçin Masa Ayağı İKEA dan aldığım ayağı kullanarak,14 mm. kavak kontradan yaptım.Ayak 6.-TL.,cıvata somun kaynağı 5.-TL. Kontra artan parçalardan.
  12. minemeral

Ynt: Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları Çok teşekkürler arkadaşlar.Bugun elimde kalan kontradan masa yaptım.İKEA dan aldığım ayağı kullandım,fenada olmadı.
  13. minemeral

220 Volt Amonyaklı Buzdolabı 12 Volt ve LPG li Sisteme Dönüştürülebilir mi?

Ynt: 220 Volt Amonyaklı Buzdolabı 12 Volt ve LPG li Sisteme Dönüştürülebilir mi? Ben yaptım oldu,tahminim çok da verimli çalışacak.Malzemeler 12-220 fişek rezistans:8.-TL. Pilot alev aparatı ,çakmak,meme v.s. 14.-TL.
  14. minemeral

Ynt: Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları Değerli dostlar, hepinizin ilgisine teşekkürler,inşallah daha iyisi sizlerin olur. Geçen hafta Ankara da Boot-Show fuarı vardı.http://www.saray.com.tr/index.php Bu firma ile tanıştım.Bir arkadaşıma şişme bot ve aksesuarlarını aldık. Düzgün...
  15. minemeral

Ynt: Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları Kenar bantını buldum.Süngerden imaledilmiş, üç renk seçeneği var,metresi 1.-TL. Ben kahverengi aldım,montajı çok basit,fena durmadı. Ayrıca karşılıklı iki dolap kapağı yaptım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri