Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan minemeral Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 140
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,416
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Ford Transit Kampervan Aracımın Tadilat Aşamaları

Kenar bantını buldum.Süngerden imaledilmiş, üç renk seçeneği var,metresi 1.-TL. Ben kahverengi aldım,montajı çok basit,fena durmadı. Ayrıca karşılıklı iki dolap kapağı yaptım.[attachment=1][attachment=2]

Kenar bant ve buzdolab 002

Kenar bant ve buzdolab 003

Etiketler

Çok güzel olmuş. Elinize sağlık. İnşallah en yakın zamanda güzel geziler yaparsınız.

Değerli dostlar, hepinizin ilgisine teşekkürler,inşallah daha iyisi sizlerin olur. Geçen hafta Ankara da Boot-Show fuarı vardı.http://www.saray.com.tr/index.php Bu firma ile tanıştım.Bir arkadaşıma şişme bot ve aksesuarlarını aldık. Düzgün bir firma, bende musluk ve dalgıç pompa siparişi verdim.İnanın havalemden 24 saat sonra elimdeydi.Kendilerine teşekkür ederim.Musluk+karavan pompası 60.-TL. 5.-Tl. de kargoya verdim. Tabii montaj hamen yapıldı. [attachment=1]Bol karavan muhabbetli,sağlıklı günler dilerim.

Boot show musluk 002

Merhaba ayni muslugu ben 35 liraya Karakoy persembe pazarindan aldim. Gule gule kullanin.

Çok teşekkürler arkadaşlar.Bugun elimde kalan kontradan masa yaptım.İKEA dan aldığım ayağı kullandım,fenada olmadı.[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

Bzdolab 3 001

Bzdolab 3 002

Bzdolab 3 003

Karavanlarını kendi yapan arkadaşlar,Gezenbilir karavan yönetimi etkinliklerinde görelim artık eserlerinizi.

Vallahi bir çırpıda okudum yazılarınızı.. Gerçekten harika bir iş çıkartmışsınız.. Devamınında aynı güzellikte geleceğinden hiç şüphem yok.. Oldum olası elde imal edilen şeyleri çok sevmişimdir.. İnşallah ileride bende kendi karavanımı yapabilirim..

Emeğinizin karşılığını artık alıyorsunuz. Sofra da kurulmuş bu arada, yarasın...

Cavid Sezen

Sami Bey,forumdaki tüm arkadaşların sonuca ulaşıp bunları bizimle paylaşmaları, hele birde resimli olursa bana çok ama çok büyük zevk veriyor. Kendim yapmış kadar seviniyorum. Onca emeğin ardından ilk kampınızdan eminim çok büyük zevk almışsınızdır. Her ne kadar zamanla yeni istekler nedeniyle sizin deyiminizle ağırlık artacak olsa da, şimdiki şekli temel gereksinimlerinize yeter diye düşünüyorum.

[attachment=1]Teşekkürler,daha iyisi sizlerin olsun. Omnistor 4000 tentemin açma-sarma kolu kayıp. Metrik 8/12 dikdörtgen somununu açacak, kriko kolu gibi bir lokma yapmam gerekiyor. İlgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Tüm dostlara ,bol karavan muhabbetli sağlıklı günler dilerim.

MOTOKARAVAN Dikilita Gleti 001

Hayırlı uğurlu olsun, afiyetli geziler. Bütün konuyu okudum böyle paylaşmanız çok hoş.

İlkkamp için gayet techizatlı bir gidiş olmuş :smiley: 4 adet falan buzluk gördüm sanki resimde. İnanın yapalı 1 sene oldu. İlk zamanlar sığamıyorduk. O bu şuda lazım olur. Zamanla araça daha iyi yerleşiyorsunuz herşeyin bir yeri oluyor. Biz artık bağaj nerdeyse boş gidiyoruz. Fazlalıkları eve cıkarttık. Hiç kullanmadığımız şeyler vardı. İlk kampta 60 lt su yetmezken şimdi 2 kampta 20- 30 lt ançak harçıyoruz.

İki günlük balık avındayız, buzluklar onun için. Aracın her cm2 si değerlendi,yer çok. Ama hepsi hafif malzemeler, ikinci aküyü bile takmayı düşünmüyorum.< Az sarfiyat, fazla km. > Selam ve saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri