haitai kullanıcısının son içeriği

1. haitai

LADA NİVA ORJİNAL KLİMA KİTİ

Ynt: Lada Niva Orjinal Klima Kiti samaraya da uyuyor mu?
  2. haitai

Salzburg

Ynt: Salzburg Teşekkürler. zevk alarak okudum.
  3. haitai

Gezenbilir Suriye Gezisi; Şam, Malula, Humus, Palmira, Halep, Hama

Ynt: Gezenbilir Suriye Gezisi; Şam, Malula, Humus, Palmira, Halep, Hama cevap veriyorum : aynı :)
  4. haitai

Gezenbilir Suriye Gezisi; Şam, Malula, Humus, Palmira, Halep, Hama

Ynt: Gezenbilir Suriye Gezisi; Şam, Malula, Humus, Palmira, Halep, Hama Güzel bir gezi olmuş. Ordaki elektrik prizleri nasıl dı? bizimkilerle uyumlu mu? yoksa buradan aparat almamız gerekecekmi? teşekkürler.
  5. haitai

İtalya ve Fransa'da Küçük Otel Fiyatları

Ynt: İtalya ve Fransa'da Küçük Otel Fiyatları İtalya'da parasını çarptırıp dımdızlak kalmış birisi olarak :) gizli kemer içine takılan çantalarda kullanmanızı tavsiye ederim.Sakın freebag kullanıp da içine para, pasaport v.s. koymayın.
  6. haitai

Schengen Vizesi

Ynt: Schengen Vizesi Nisan'da Almanya'dan araçla İsviçre'ye geçtim.Şengene geçtikleri doğru ancak sınırda hala pasaport kontrolü yapıyorlardı.AB vatandaşları sadece bir kimlik göstererek kolayca geçtiler.Ancak henüz sınırı tam olarak açmamışlardı.Tabi Şengen vizeniz varsa sorun olmuyordu. İyi...
  7. haitai

Türkiye'den,İran,Pakistan ve Hindistan'a Gitme Planı için Yardım İstiyorum

Ynt: Türkiye'den,İran,Pakistan ve Hindistan'a Gitme Planı için Yardım İstiyorum Dediğiniz geziyle ilgili herhangi bir yere gitmedim ama tam da sizin planınızı uygulayan birinin notları işinize yarar umarım.Emekli bir öğretmen abimizin sitesi.Bir okuyun derim. http://mustafaender.blogspot.com/
  8. haitai

Gezi Edebiyatı (Özlü Sözler)

Ynt: Gezi Edebiyatı (Özlü Sözler) tekkeyi bekleyen çorbayı içer :) ters oldu ama....
  9. haitai

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme kebapçı Hacı Şükrü' de Fırın kebabı yemeden dönmeyin. Meram' ı görmeyi ihmal etmeyin.
  10. haitai

En İyi Döner Nerede Yenir?

Ynt: En İyi Döner Nerede Yenir? Ankara-Hacıbayramda Kebapcı NAzım'ın dönerini mutlaka tadın.
  11. haitai

Haziran Ayında Saraybosna

Ynt: Haziran Ayında Saraybosna teşekkürler
  12. haitai

Haziran Ayında Saraybosna

Ynt: Haziran Ayında Saraybosna Aynı şekilde ben de istiyorum gitmeyi.Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  13. haitai

Çok Eskilerden . . .

Ynt: Çok Eskilerden . . . Çok teşekkür ederim.Eskilere götürdünbeni

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35