GokhanUzun kullanıcısının son içeriği

1. GokhanUzun

Türk İşi Kaybolma Hikayesi "Uludağda Dağcılar Kayboldu"

Ynt: Türk İşi Kaybolma Hikayesi "Uludağda Dağcılar Kayboldu" Şunu da ilave etmek gerekir ki bu faaliyet yeni arkadaşlarımız için kış dağcılığına sert bir giriş oldu. Bu gibi durumlarda kişinin psikolojik sınırları soğukkanlılığın korunabilmesi ile paniğe kapılıp hatalar yapılması arasındaki...
  2. GokhanUzun

Türk İşi Kaybolma Hikayesi "Uludağda Dağcılar Kayboldu"

Ynt: Türk İşi Kaybolma Hikayesi "Uludağda Dağcılar Kayboldu" Bu faaliyette vardım. Cumartesi günü öğleden sonra hava şartlarının değişmesi sayesinde yeni arkadaşlarımız için eğitimin adı da "kötü hava koşullarında sabahlamak" olarak belirlenmiş oldu ister istemez... Dönüş için sabah olması...
  3. GokhanUzun

Dağcılık Lisansı

Ynt: Dağcılık Lisansı Bu arada nicelik konusundaki tespitinize katılıyorum. Sanırım Türkiye'de 20.000 nden fazla lisanslı dağcı var. Yılda bir kere olsun adı dağ olan bir yere yürüyerek bile olsa çıkanların sayısı 5.000 i geçmez bence. Dedim ya bu konu çok su kaldırır.....
  4. GokhanUzun

Dağcılık Lisansı

Ynt: Dağcılık Lisansı Bu konu çok su kaldırır ve yıllardır sürüp giden tartışmaların bir parçasıdır. Doğrudur dağcı olmak değil ama dağcı lisansı sahibi olmak sadece 2 vesikalık uzakta.... Bu lisans size ferdi olarak sadece milli parklara ücretsiz girebilmeyi sağlar (Yani eskiden sağlıyordu...
  5. GokhanUzun

Küçük Demirkazık - Güneybatı Duvarı Tırmanışı (03 - 04 Ekim 2009)

Ynt: Küçük Demirkazık - Güneybatı Duvarı Tırmanışı (03 - 04 Ekim 2009) Teşekkürler :) Aslına bakarsan bu rota duvar rotası olarak geçmekle birlikte 2 ip boyu tırmanış dışında ip emniyeti gerektirmeden tırmanılabilen bol boşluklu ama çok zor olmayan bir teknik tırmanış rotası.
  6. GokhanUzun

Ynt: Küçük Demirkazık - Güneybatı Duvarı Tırmanışı (03 - 04 Ekim 2009)
  7. GokhanUzun

8. GokhanUzun

9. GokhanUzun

10. GokhanUzun

11. GokhanUzun

Ynt: Küçük Demirkazık - Güneybatı Duvarı Tırmanışı (03 - 04 Ekim 2009) Teşekkürler
  12. GokhanUzun

Tarih : 03 - 04 Ekim 2009 Ekip : Ibrahim Akcay Ozgur Capraz Gokhan Uzun Rota : Kucukdemirkazik Dagi Guneybati Duvari rotasi Kullanilan Teknik Malzeme : 50 m 10,5 mm ip , stoper seti , 3 adet hegzantrik , yayli takoz seti , muhtelif ebat ve tipte sikkeler , kask...
  13. GokhanUzun

Gezenbilir Medetsiz Dağı Zirvesinde (4-5 Temmuz 2009)

Ynt: Gezenbilir Medetsiz Dağı Zirvesinde. (4-5 Temmuz 2009) Tebrikler. Gezenbilir artık dağ tırmanışlarında da temsil edilir olmuş :) Bunun için de ayrıca tebrikler. Sağlıkla nice tırmanışlara ....
  14. GokhanUzun

Bisiklet Römorkları

Ynt: Bisiklet Römorkları Çok şık olmuş. Tastamam olması gerektiği gibi. Eline sağlık.
  15. GokhanUzun

Bisiklet Alacağım ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Ynt: Bisiklet Alacağım ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum Ben de konudan çok anladığımı iddia edemem ama şunu söyleyebilirim ; bisiklet işinde komponentler yani bisikletin mekanik donanımı çok önemlidir. Dayanıklılık , performans , hafiflik gibi konularda kadro ile birlikte belirleyici olan temel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR