gargamel kullanıcısının son içeriği

1. gargamel

Off-road artık golf oynamaktan pahalı hale geldi!!!

Ynt: Off-road artık golf oynamaktan pahalı hale geldi!!! Ünal bey; Aslında Sizde çok ama çok haklısınız.Dediğiniz gibi ekipmanlar çoğaldıkça ve profesyonel bişeyler yapalıma gelince zaten daha çok maddi sorun ortaya çıkıyor.Xj cheoreke yi baz aldım aslında en dikkat çekici olan araçda bu...
  2. gargamel

Ynt: Off-road artık golf oynamaktan pahalı hale geldi!!! Ünal bey; Aslında Sizde çok ama çok haklısınız.Dediğiniz gibi ekipmanlar çoğaldıkça ve profesyonel bişeyler yapalıma gelince zaten daha çok maddi sorun ortaya çıkıyor.Xj cheoreke yi baz aldım aslında en dikkat çekici olan araçda bu...
  3. gargamel

Gezenbilir İstanbul Grubu

Ynt: Gezenbilir İstanbul Grubu Ad - Soyad: Erhan AL Doğum Tarihi ve Yeri: 1980 - İSTANBUL Memleket: KÜRE / KASTAMONU Semt: BEŞİKTAŞ İlgi Alanı: Doğada yapılan her türlü aktivite....
  4. gargamel

Arkadaşlar;Düşünüyorumda offroad bayaa pahalı bi spor haline geldi,yakıt masrafları,genel giderler,araç aksesuarları derken bayaa bi servet ödenmesi gerekiyor.örneğin; ofroad a uygun baz bir model alırsak xj cheoreke mesela geçen senelere göre fiyatları nerdeyse kendini katlar hale geldi...
  5. gargamel

İstanbulda Bisiklet ile Yapılabilecek Kısa Doğa Turları

Ynt: İstanbulda Bisiklet ile Yapılabilecek Kısa Doğa Turları En güzel mekan yuvacık barajı ve çevresi ..öneririm
  6. gargamel

Artık TOYOTA HİLUX 4x4 sahibiyim :D:D

Ynt: Artık TOYOTA HİLUX 4x4 sahibiyim :D:D hayırlı olsun bol çamurlar....
  7. gargamel

Extreme Unimog

Ynt: Extreme Unimog Hayırlı olsun çok güzel bir araç
  8. gargamel

The Team 34 / Belgradda Japon-İngiliz Şenliği

Ynt: The Team 34 / Belgradda Japon-İngiliz Şenliği Valla pick-uplarda tozunu attırmış parkurun :)
  9. gargamel

Yılın Son Off-road Etkinliği, Belgrad Ormanları Off-road Gezisi (27 Aralık 2009)

Ynt: Yılın Son Off-road Etkinliği, Belgrad Ormanları Off-road Gezisi (27 Aralık 2009) Araç çeşitliliği çok güzel..ii bi etkinlik olmuş..
  10. gargamel

Bolu, Yedi Göller, Hendek, Kaz Dağları, Karasu Gezisi

Ynt: Bolu, Yedi Göller, Hendek, Kaz Dağları, Karasu Gezisi Gezi Çok güzel geçmiş anlaşılan ama benim dikkatimi çeken arabanınn plakasıydı? gerçek değildir herhalde
  11. gargamel

Ilgaz Keşif Gezisi (01 Kasım 2009)

Ynt: Ilgaz Keşif Gezisi (01 Kasım 2009) Memeleketim benim canım memleketim.....süper gezii pedalınıza sağlık :)
  12. gargamel

Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Zeytinli, Mehmetalan Köyü / Balıkesir

Ynt: Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Zeytinli, Mehmetalan Köyü / Balıkesir ben en iyiysi oraya bi üfürükçüylen gideyimm üfleye üfleye buluruz :))))))))))))
  13. gargamel

2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009) Süper bi gezi olmuş.....Araçların ve katılımcıların topluca oldğu resim çok güzell ...keşkeee dedirtirr adama.....Aslında bu konu altında olan herşey güzell
  14. gargamel

İzoff (İzmit Off-Road Grubu) Karadeniz Keşif Gezisi (18-27 Eylül 2009)

Ynt: İzoff (İzmit Off-Road Grubu) Karadeniz Keşif Gezisi (18-27 Eylül 2009) Yaban Tv'ye teşekkür ederiz....Şansa gece tekrarında yakaladımm ..Araçlar buradan tanıdık olunca dedim tamam yine gezenbilir tayfasıdır...neysee .çok sistemli bi gezi olmuş ama ilk bölümü asfalttaydı normal...
  15. gargamel

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 Çok güzel olmuş demek bu emeğe az kalırr. ne denir bilmem ama bol çamurlu yollar dilerimmm..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri