Extreme Unimog

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rescueteam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 178
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,996

Etiketler

Ynt: Extreme Unimog

herkesin emeğine sağlık çok güzel bir araç olmuş.

unimog + transit = unisit gibi görünüyor.... :smiley: :smiley: ;D ;D ;D

aracı ne zamandır görüyorum internette

elinize sağlık mükemmel olmuş

yeni sahibinede hayırlı olsun

daha nice makinalar yapmak nasip olsun sizede

bir defender alınca yanınıza uğramak şart oldu anlaşıldı

kolaygele

izmirden sevgiler

Temel ALÇIK

bu araç dahil bende bir süre önce Unimogla ilgileniyordum ancak,yeni yönetmeliklere göre şart koşulan K ve Src belgeleri nedeniyle ne yazıkki vazgeçtim.. alacak arkadaşların önceden araştırmalarını öneririm.

Emeği geçen tüm ustaların eline sağlık ,Tadilat dönüşüm ancak bu kadar uyumlu olur , aksesuar ,kupa ve ön kısım orj kadar hatta ,daha da uyumlu olmuş eminim mersedes dizayn müühendisleri makinayı görmüş olsalar plaket verirler.

aranıza yeni katıldım konu ilgimi çektiği için inceledim,
SÜPER bir CANAVAR çıkmış ortaya ellerinize ve emeğinize sağlık mükemmel olmuş.

bu ahmet demirin eski aracı ne kadar değişmiş mükemmel ötesi bişey olmuş resimlere defalarca ve defalarca baktım allah nazarlardan korusun ellerinize sağlık

Araç satıldı denmiş ama sahibinden de ilanı duruyor, hala satılık mı acaba?

2010 fuar

24380 374913151615 687841615 3799694 7561729 n

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR