edebiyatçı kullanıcısının son içeriği

1. edebiyatçı

Bu Kez Gezi Değil Viyana'da Yaşam

Ynt: Bu Kez Gezi Değil Viyana'da Yaşam Eve girip manzarayı görünce diğer odalara bakmadan evi tutuyoruz dedim. :) Tuna nehrinin ortasında bir adadayız ve her cepheden tüm viyanayı görüyoruz. Çok daha geniş ve güzel evler olmasına rağmen başka yeri gözüm görmedi. Her sabah ve akşam izlediğim...
  2. edebiyatçı

Ynt: Bu Kez Gezi Değil Viyana'da Yaşam Merhabalar Enver Bey. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Viyana'da yaşam ve gezi için bol bol fotoğraf ve bilgi biriktiyorum şimdilerde. Nasip olur da baharı da görürsek Viyan'nın dört mevsimi hakkında ayrıntılı bir gezi yazısı oluşturuyorum...
  3. edebiyatçı

Ynt: Bu Kez Gezi Değil Viyana'da Yaşam Çok teşekkür ediyorum. Yeni bir düzen kurmak gerçekten oldukça zor.hele çocuklar ve eğitim dertleri olunca çok daha zor. Çok şükür ki ilk zorlukları atlatabildik. İnsanın kendi memleketi gibi olmasa da şimdilik Viyana'yı da çok sevdik. Her gün...
  4. edebiyatçı

Ynt: Bu Kez Gezi Değil Viyana'da Yaşam Merhabalar. Viyana`ya yerleseli üc ay oldu. Is , ev ve okul sorunlarini hallettik cok sükür. Uc aydir öyle gezdim ki dogma büyüme Viyanali ile yarisirim. :) Viyana gezisi planlayan arkadaslara her konuda yardimci olabilirim. Muhabbetle...
  5. edebiyatçı

İki Ada;thassos Adası Ve Gökçeada Gezi Notları

Ynt: İki Ada;thassos Adası Ve Gökçeada Gezi Notları Gezi yazınızı büyük bir keyifle okudum. Ailenizle daha nice güzel geziler dilerim.
  6. edebiyatçı

Abu Dhabi - Dubai

Ynt: Abu Dhabi - Dubai Dubai Miracle Garden
  7. edebiyatçı

Abu Dhabi - Dubai

Ynt: Abu Dhabi - Dubai Ben gittiğim zaman henüz yoktu. Bir gezi programında gördüm, hoşuma gitti. Dubai'ye bir botanik parkı yapmışlar. İnternetten bulduğum fotoğrafları buraya da ekleyeyim ki gitmek isteyenlere fikir olsun.
  8. edebiyatçı

Savaş Yorgunu Çiçekli Ülke:bosna

Ynt: Savaş Yorgunu Çiçekli Ülke:bosna Bosna; hep yüreğimizin bir yerinde sızı olarak kalacak ülke. Çok güzel bir anlatım olmuş. Savaş ve çiçek ülkesi başlığına eski bir fotoğraf da benden olsun.
  9. edebiyatçı

Letonya, Rigaaaaaa...

Ynt: Letonya, Rigaaaaaa... Avusturya Salzbug civarında bir tuz madeni görmüştüm. Gerçekten çok güzeldi. İnsanların tuzu bitmiş bir madeni nasıl turistik amaçla işletebildiğini ve ne kadar ilginç hale getirebildiklerini şaşkınlıkla izlemiştim. Ciddi de bir giriş ücreti ödemiştik. Bizim bunca...
  10. edebiyatçı

Litvanya: Bir masal ülkesi...

Ynt: Litvanya: Bir Masal Ülkesi... Biz vakit sıkıntısı olduğu için Karay Türkleri ile sadece ayak üstü bir tanışma gerçekleştirdik. Aslında vakit olsa çok güzel bir çalışma konusu olabilir. Ben kendi alanım adına özellikle bu Türklerin edebiyatını araştırmak isterim. Dilerim bir daha...
  11. edebiyatçı

Prag- Dresten-terezin-kutna Hora

Ynt: Prag- Dresten-terezin-kutna Hora Bir gülümseme de benden size olsun. :) :) :)
  12. edebiyatçı

Flamenkonun Büyüsünde İspanya: Barselona,girona,figueres

Ynt: Flamenkonun Büyüsünde İspanya: Barselona,girona,figueres Size de güzel yolculuklar dilerim.
  13. edebiyatçı

Letonya, Rigaaaaaa...

Ynt: Letonya, Rigaaaaaa... Bu yıl içinde ben de Polonya planlıyorum. Nasip olursa bu seneyi Vayana'da geçireceğiz. İlk fırsatta ilk hedef Polonya. Çünkü o bölgede görmediğim tek ülke Polonya kaldı. Oldukça da yakın. Özellikle Doktor Mengele'nin korkunç deneyler gerçekleştirdiği Auschwitz...
  14. edebiyatçı

Merhabalar, Yıllardır yaptığım tüm gezi planlarımda ve gezi yazılarımda bu site sakinlerinin oldukça önemli yardımlarını gördüm. Şimdi daha farklı bir yardım talebim olacak. 15-20 gün içinde görev sebebi ile yerleşmeye Viyana'ya gideceğiz.Her şey çok kısa sürede olduğu için doğru düzgün bir...
  15. edebiyatçı

Doğu Karadeniz İçin Tur Şirketi Tavsiyesi

Ynt: Doğu Karadeniz İçin Tur Şirketi Tavsiyesi Çok teşekkür ediyorum. Önerdiğiniz iki turu da inceliyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri