dogan124 kullanıcısının son içeriği

1. dogan124

İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri

Merhaba, Kalkış kondansatörü buzdolabı motoruna bağlanan bir parça. Elektrik bilginiz varsa kendiniz takabilirsiniz. Yoksa bir buzdolabı tamircisine ya da servise başvurun. Buzdolabı ya da başka cihazların kalkışta ve düzenli çalışmada ne kadar akım ve güç çektiğini ölçen küçük ekipmanlar var...
  2. dogan124

Kalkış kondansatörlerinin belirgin faydası var, tavsiye ederim. Ben modifiye sinus 700 watt invertör kullanıyorum. Demoraj sanırım 2 katıydı. Karavanımda 2 adet 105 AH akü bulunuyor. Selamlar
  3. dogan124

Eski J9 Campercı Yeni Çekme Karavancı Adayı.

1975 yılında volkswagen ve çekme karavan ile Norweç, belgesel gibi bir video : Selamlar
  4. dogan124

Çekme Karavanda Dengeli Yük Dağılımı Nasıl Yapılmalı?

Erdinç Bey, Arka sistemi sert olan araçlarda karavanla çukur/kasis vb geçişler daha rahatsız edici olabilir. Yeni aldığım aracımda benzer sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Bununla birlikte birkaç noktayı kontrol ederek sıkıntıyı azaltmak mümkün olabilir. Eğer sorun kasis/çukur geçişlerinin sert ve...
  5. dogan124

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Hüseyin ağabey çok saygı duyduğum beyefendi bir insandı. Allah rahmet etsin. Yakınlarına ve camiamıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Doğan Böncü
  6. dogan124

Afet Sonrasında Karavanımızı Kaybettik..

Ynt: Afet Sonrasında Karavanımızı Kaybettik.. Yaşar Bey çok geçmiş olsun. Tamir, sigorta vs. işlerinizde kolaylıklar dilerim. İnşallah bir daha böyle bir sıkıntı yaşamazsınız. Selamlar, Doğan
  7. dogan124

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

Ynt: Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124) Sn Olbius, Araba-karavan seçimi bir optimizasyon işi. Bunun içinde karavandan ve arabadan beklentilerin yanında bütçe de önemli bir unsur. Aracınızı günlük olarak kullanıp kullanmayacağınız, 2. bir aracınızın olup olmayacağına...
  8. dogan124

Ynt: İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri Edip Bey Merhaba, Bu başlık altındakibilgiler faydalı olabilir. Selamlar, Doğan http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=51629.0
  9. dogan124

Karavanda Bataryalar- Çoklu Şarj Sistemi

Ynt: Karavanda Bataryalar- Çoklu Şarj Sistemi Merhaba, Benim karavanımdaki sistemde bu şemada belirtilenin dışında faydalı olduğunu düşündüğüm bir kaç özellik daha var: Birincisi karavan içinde 220 volt elektrik dağıtımını 2 farklı hat üzerinde verdim. Hatlardan birisi sadece jeneratör veya...
  10. dogan124

Ynt: Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124) En kısa sürede güzel bir karavan sahibi olmanızı ve mutlu gezilere başlamanızı diliyorum. selamlar, Doğan Böncü
  11. dogan124

Ynt: Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124) Sayın Fretless, Her aracın çekebileceği bir karavan türü mutlaka vardır. Tornado57 arkadaşımızın belirttiği gibi yater ki siz bu konuda istekli olun mutlaka çözüm bulunur. Aracınız forester kısmen arazi şartlarına göre...
  12. dogan124

1.4 16v Chevrolet Kalos 94 bg ile 750 kg altı karavan çekebilirmiyim

Ynt: 1.4 16v Chevrolet Kalos 94 bg ile 750 kg altı karavan çekebilirmiyim Yavuz Bey Merhaba, Aracınızın çekme kapasitesi 1100 kg görünüyor. Bahsettiğiniz karavanı çekebileirsiniz. Aşağıda www.towcar.eu sitesinde aracınızın 850 kg lık bir karavanı çekerken göstereceği performans için...
  13. dogan124

ÇEKME KARAVANIM İLE YAŞADIĞIM KAZA ; TEKER BİLYALARI ÇİN MALI .

Ynt: ÇEKME KARAVANIM İLE YAŞADIĞIM KAZA ; TEKER BİLYALARI ÇİN MALI . Metin Bey geçmiş olsun. Sizlere bir şey olmamasına çok sevindim. Benzer bir durumu 2003 yılında Bursa Karacabey yakınlarında biz de yaşamıştık. Hızımız 90 km civarındaydı. Aniden müthiş bir ses duyduk. Motor ya da...
  14. dogan124

Yaşam Aküsü ile İnverter Kullanımı

Ynt: Yaşam Aküsü ile İnverter Kullanımı Bence bu cihazlar için akü dışına bir elektrik kaynağına ihtiyaç var. Özellikle 1800 watt lık lokma makinesi çalışırken 150 amper akım çekecek ve saatte bu kadarlık bir akü kapasitesi kullanacak. Jeneratör kullanmak daha uygun görünüyor. Selamlar Doğan
  15. dogan124

Çekme karavan'a klima

Ynt: Çekme karavan'a klima Sayın Tornado57, Benim karavanımda mobil klimalar içinde en küçük boyuta sahip olan Einhell 8500BTU modeli mevcut.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR