ayvalioglu kullanıcısının son içeriği

1. A

2.araç Olacak 4x4

Üstad Japon bir araç bakın hem konfor hem aracı yürütme hem vergi yönünden rahat edersiniz hem 4 çeker hayatını tanırsınız. Amerikanlar bu konuda gözü doymaz metres gibidir eliniz cebinizden çıkmaz. Land Rover ustalığınız yoksa sizi usta eder. Japon iyidir. Bu arada epeydir discovery 3.5 v8...
  2. A

X-trail Için Offroad Modifiye

Orta dif nedir acaba? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. A

Scout 800b Restorasyon Projem

Harika ellerinize sağlık Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. A

Series3 Restorasyonu

Çok başarılı Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. A

2006 Ve Üzeri 3k Grand Vitara Nasıldır ?

Otomatiklerde var Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. A

1973 Defender Arazi Vitesi Kullanimi

hayırlı olsun. kırmızı olan takviye vitesin, sarı olan 4 çekerin. kırmızı çekersen ağıra geçer önde normal kullanım ortada boş (araba çekilirken kullanırsın) senin tekerlerde hub varsa sarı vitesin bir önemi kalmıyor tekerden 4 çekere bağlıyorsun yoksa sarıya basarak 4 çekere alıyorsun arabayı
  7. A

1973 Defender Arazi Vitesi Kullanimi

<blockquote class="mce_quote" data-mcequote="true" data-username="hsynlgz" data-post="1436035" data-member="160985" data-attributes="post,member"><p>FORUMUN GÜZEL ABİLERİ BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM FAKAT BİR SORUNUM VAR 1973 MODEL DEFENDER ALDIM FAKAT ARAZİSİ NASIL ÇALIŞIR NAPAR HİÇBİR FİKRİM...
  8. A

LADA NİVA TRAİLMASTER YÜKSELTME KİTİ 5CM

Ynt: Lada Niva Trailmaster Yükseltme Kiti 5cm hocam ne oldu bu işin sonu konu hortlarsa iyi olacak :D
  9. A

Lada Niva Hidrolik Direksiyon

Ynt: Lada Niva Hidrolik Direksiyon saolun hocam
  10. A

Lada Niva Hidrolik Direksiyon

Ynt: Lada Niva Hidrolik Direksiyon hocam merhabalar ; benim 85 model bi nivam oldu geçtiğimiz hafta. eşimle beraber kullandığımız için hidrolik direksiyon şart oldu. siz nasıl sonuçlandırdınız, yaptırabildiniz mi?
  11. A

Sürekli 4*4'de Lada Niva'da Sorunlara Son

Ynt: Sürekli 4*4'de Lada Niva'da Sorunlara Son Konuyu hortlatırım inşallah... Ustalar abiler ne oldu bu işin sonu 85 model bi' niva aldım dün yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen. Tabi bu durumu Erzurum' da yapacak usta da lazım :D
  12. A

Satılık 2007 Grand Vitara

Ynt: Satılık 2007 Grand Vitara her araba 500 lira aşağı fiyat verilince satılır hocam ben biraz alırken de satarken de ince eleyip sık dokuyorum satılmaması biraz benden kaynaklanıyor açıkçası :D Erzurum'da pek bilinmiyor Suzuki Kore arabalarıyla kıyas yapılınca benim pazarlık orda bitiyor...
  13. A

Satılık 2007 Grand Vitara

Ynt: Satılık 2007 Grand Vitara gezenbilir ekibine tabi ki bir ayrıcalık yaparım ama aracın başında olmak kaydıyla
  14. A

2005 Pajero 3.2 Did Full Off Road Donanım,,çokkkk Başarılı

Ynt: 2005 Pajero 3.2 Did Full Off Road Donanım,,çokkkk Başarılı maşallah
  15. A

Suzuki Grand Vitara 2.0 5k - Yol Tutuş Sorunu.

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 5k - Yol Tutuş Sorunu. hocam hayırlı olsun. Bende 2007 model GV var Erzurumdayım. Sizin araç hangi kasa bilemiyorum ama . Benim araçta böyle bir problem yaşamadım hiç. İsterseniz bi yürüyeninizi kontrol ettirin. Kazasız belasız güvenli sürüşler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri