Yeni Karavanım 17m3 İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Turan YUCEL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 179
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 83,498

Etiketler
Ynt: Yeni Karavanım 17m3 İstanbul

Renkleri ve dizaynı bende beğendim fikrinize sağlık.

Turan YUCEL' Alıntı:
Levent bende sorun olmayacağını düşünüyorum , sen ne yaptın sata bildinmi.

Selamlar.

soran çok Turan ama icraata geçen yok :D
zaten mart'ın sonuna kadar satılmaz ise ilanı kaldıracağım, yazı karavansız geçiremem,
sonbaharda tekrar ilana koyarız,
selamlar

Turan bey, karavanın hayırlı olsun.İnce zevkin ve el işciliğin için tebrik ederim.İyi günlerde kullanmanı dilerim.Bahtı açık olsun.
Ömer Aktaş

gozdemed' Alıntı:
Turan bey, karavanın hayırlı olsun.İnce zevkin ve el işciliğin için tebrik ederim.İyi günlerde kullanmanı dilerim.Bahtı açık olsun.
Ömer Aktaş
Ömer ağabey çok teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun.

Selamlar.

buralpdi' Alıntı:
soran çok Turan ama icraata geçen yok :D
zaten mart'ın sonuna kadar satılmaz ise ilanı kaldıracağım, yazı karavansız geçiremem,
sonbaharda tekrar ilana koyarız,
selamlar
Levent sakın ilandan kaldırma 2 ay içerisinde mutlaka satılır karavansızda kalmazsın hemen yaparsın üstat. :smiley:

Selamlar.

Merhaba Turan Bey,

Epey uzak kalmıştım siteden. Sayfanızı görüp ilk sayfadan başladım, karavanın bitimiyle beraber son sayfalara yaklaştığımda, bende bir hayırlı olsun demeliyim derken satışa çıkarttığınızı öğrendim. Satıldı mı bilmiyorum ama, ben yine de hem hayırlı olsun hem de iyi satışlar dileklerimi ileteyim.

bariscim' Alıntı:
Merhaba Turan Bey,

Epey uzak kalmıştım siteden. Sayfanızı görüp ilk sayfadan başladım, karavanın bitimiyle beraber son sayfalara yaklaştığımda, bende bir hayırlı olsun demeliyim derken satışa çıkarttığınızı öğrendim. Satıldı mı bilmiyorum ama, ben yine de hem hayırlı olsun hem de iyi satışlar dileklerimi ileteyim.
Alpaslan bey çok teşekkür ederim henüz satılmadı ama arayan soran gelip bakan çok var hayırlısı olsun diyelim. İlginize teşekkür ederim.

Selamlar Turan

Bir kaç resim koyalım. :smiley:

ALI1618

ALI1620

ALI1625

ALI1636

ALI1640

yugun' Alıntı:
Maaşallah alana da hayırlı olsun resimlerden çok güzel gözüküyor.

Selamlar İzmir'den...
Yücel bey gerçekten çok güzel oldu Alan arkadaş hayrını görsün eşim emekli olana kadar bir kaç kişiyi daha karavan yapabilirsem ne mutlu bana. Sonrada gezmeye tamamen başlayacağız. :smiley:

Turan YUCEL' Alıntı:
Yücel bey gerçekten çok güzel oldu Alan arkadaş hayrını görsün eşim emekli olana kadar bir kaç kişiyi daha karavan yapabilirsem ne mutlu bana. Sonrada gezmeye tamamen başlayacağız. :smiley:
Sevgili Turan, Allah nazardan saklasın.Mükemmel bir işçilik örneği.Seni kutluyorum.Güzel günlerde kullanılmak üzere alıcısına hayırlı olsun.Sevgiler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR