Yapımına Başlayacağım Ducato Camper Aracımız için Yardım Fikir ve Önerileriniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan grjet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,307
Ynt: Yapımına Başlayacağım Ducato Camper Aracımız için Yardım Fikir ve Önerileriniz?

Gelişmeleri merakla takip ediyorumm. Hayırlı uğurlu olsun. Kolaylıklar dilerim....

Özgür

Etiketler
Ynt: Yapımına Başlayacağım Ducato Camper Aracımız için Yardım Fikir ve Önerileriniz?

Yusuf kardeşim teşekürler
Levent abicim haklısınız zaten siz bana daha öncede demiştiniz önce kaborta boya ve mekanik işleri yaptır diye bende büyük sözü dinledim çok azda mekanik işi var onuda yaptırırsam herşey tam olarak işe başlayacağım.
Özgür bey teşekürler

kolay gele
takip

Ramazan bey Goley gele.umarım işlerin tıkırında ilerler.

Temel bey teşekürler.
Sn. freegraf teşekürler.

Kolay gelsin tamamına sağlık sıhhat ile erersiniz inşallah.

Hafta sonu nihayet boyadan yeni çıkmış aracımızın içine mebran kapladım. daha önce boya esnasında 6 tüp pütür atmıştık tabana üzerine mebran kaplanınca izalasyon oldu gibi...

Mebran kaplanmış hali

DSC07798

Kolay gelsin Ramazan, araç boş iken ne kadar büyük duruyormuş...

Ramazan,kolay gelsin.başladınmı gerisi gelir.

Yusuf kardeşim, Atilla abim, Rıfat abim üçünüzede teşekürederim. Başladım yavaş yavaş ama hiç kolay değil tek başına ve acemice :smiley: sizlerde kolay gelsin

Ramazan bey tekrar kolay gele
bi şey soracam müsadenizle

resim izmir memleket antalyamı tam çözemedim şu an neredesiniz, eğer izmirdeyseniz gelip tanışmak isterim
yalnız bu işler zor demişsiniz, ben hiç anlamasamda dediğim gibi izmir de iseniz yalnız bırakmayalım sizi

selamlar

Temel bey Resim izmir çünkü yapımına başladığımız ducatomuzu izmirden aldık ikametimiz Antalya gelirseniz beklerim. Ayrıca çok naziksiniz inanın çok menmun oldum yardım talebiniz karşısında. :smiley:

Ramazan bey,
Karavancı sayısı arttıkça bundan en çok bizler mutlu oluyoruz, aileye yeni bireyler katıldı diye. Kaporta ve mekanik sorunlarını hallederek işe başlamanız çok yerinde.
Size kolaylıklar diliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR