Ucuz Ufak Bir Karavan Almak ve İçinde Sürekli Yaşamak İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Muammergult Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 153
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,563

Etiketler
Ynt: Ucuz Ufak Bir Karavan Almak ve İçinde Sürekli Yaşamak İstiyorum

Benim küheylanı vereyim :smiley:
http://www.indexorg.com/kuheylan/default.htm
http://www.facebook.com/album.php?aid=33310&id=521958397&l=6fd3f60c60

KÜHEYLAN İYİDE ama küçük ya.ben hem içinde yasıyacagım hemde araç olarak kullanacağım bir şey istiyorum. bir de araba münibüs diye kayıt lı sorun cıkarmaz mı bu :(

Plakası: 34UOS30
Markası: VOLKSWAGEN
Modeli: 1982
Sahip Belge Tarihi: 19.09.2008
Tescil Birimi: BEŞİKTAŞ
Renk 1: BEYAZ
Renk 2: -
Cinsi: MİNİBÜS
Çalıntı Mı: HAYIR
Hak Mahrumiyeti: YOK

aslanahmet' Alıntı:
Bu aracı önerebilirim.
http://www.sahibinden.com/acil_nakit_ihtiyacindan_dolayi_cekme_karavan_fiyatina_ihtiyactan-00WQQaXQQ2269308WQQpXQQdisplayitem
araçla ilgili yorumlara şu topikten ulaşabilirsin.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=29998.120

bundada su kayıt var karavan olarak kullanılabilir mi acaba. uygunmudur bi yardımcı olur musunuz

Plakası: 34PL083
Markası: FORD
Modeli: 1988
Sahip Belge Tarihi: 07.09.2005
Tescil Birimi: TUZLA
Renk 1: KAHVERENGİ (Bej)
Renk 2: -
Cinsi: KAMYONET
Çalıntı Mı: HAYIR
Hak Mahrumiyeti: YOK

E bu karavan zaten. Tamer tatile hazirlaniyor Sanirim simdi satmaz. Yaz sonu belki. Adam tuvden gecti mutluluktan ucuyor. Bildigim kadariyla sorunsuz bir karavan.
Trafik sorgulamasini ciddiye almayin. Benimkide minibus gozukuyor. Tuvden gectik ikimizde. Ruhsatta ne yazdigi onemli.

osak' Alıntı:
Benim küheylanı vereyim :smiley:
http://www.indexorg.com/kuheylan/default.htm

Ömer Bey aracınızın fotoğrafları gerçekten çok güzel. Bir sorum olacak. Kullandığınız çardağı nereden aldınız? Çok kullanışlı duruyor.

[attachment=1]

Preview83

Muammergult' Alıntı:
KÜHEYLAN İYİDE ama küçük ya.ben hem içinde yasıyacagım hemde araç olarak kullanacağım bir şey istiyorum. bir de araba münibüs diye kayıt lı sorun cıkarmaz mı bu :(
Bizdeki model boyle :smiley:)))

focus' Alıntı:
Ömer Bey aracınızın fotoğrafları gerçekten çok güzel. Bir orum olacak. Kullandığınız çardağı nereden aldınız? Çok kullanışlı duruyor.
Evet bu tente gercekten cok kullanışlı ve cokda memnunum.ama fiyatını sorma :smiley:)) Hikaye soyle
Ben bunu internetten 160 yada 170 tl aldım tm hatırlamıyorum. Benden sonra İnsel " ömer aynısından aldım 110 tl ye ,sen kazık yemissin dedi " ve gülüştük. Acı gercekler Delmece yaylasında vosvosvuların buluşmasında tanıştık. Zira bizimkinin aynısı hayya birazdaha büyüğünü arkadaşlar BİM den 50 tl almışlar. Ve viz bunu İnselle duyunca çöktük :smiley:)))
Walla fiyatı ne olursa olsun tavsiye ederim.zira kurulumu ve toplabnması cok kolay. Akordiyon mantığı ile calışıyor. sök tak yok yani

http://www.bolbolal.com/pinfo.asp?pid=16018
Valla bu tente hikayesi herkesin dilinde. Bimdekileri bizimkiler bitirdi. Yinede sorun etrafinizda varsa. Hatta 50 lira havale yaparim bana da bir tane alin Yedekte bulunsun.
Gunes yer degistirdikce karavanin yerini degistiren cok gordum. Bunda koca tenteyi alip yerini degistiriyorsunuz. Tek kisi 40 saniyede kuruyorum. Tavsiye ederim.

Ömer ve İnsel Bey Teşekkür ederim öncelikle.
Bu çardaklardan Praktiker'de benzeri satılıyor. Fiyatı 40 lira. 3x3 metre. Biraz inceledim ama çok sağlam ve pratik gelmedi. Rüzgarda uçuverecekmiş gibi duruyor. Kumaşı, bu yazlık çadırların taban kumaşıyla aynı.
Ömer Bey, sizin çardağınızın -fotoğraftan görebildiğim kadarıyla- kumaşı daha kaliteli gibi duruyor. Daha da önemlisi akordiyon gibi olması dikkatimi çekti. Dediğiniz gibi toplarken büyük kolaylık sağlar.
Yarın ilk işim bizim semtteki üç BİM'i dolaşmak olacak. :smiley:

daha yakından görebilmeniz için bir kesit

IMGP3173

Evet, kumaşı benim baktığımdan çok daha farklı, kaliteli gözüküyor.

10 bin x 2 fiyatina cikabilirsen 92 land 110 var.
35 ae 9777 plakadan bakabilirsin. :smiley:
Ruhsat karavan.ilanlar bolumunde ayrintilar yaziyor.

İlanın tam adresini yazarmısın. plakadan ilana ulaşamadım.

Eger bulursaniz bana da alin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri