T-5 Yüksek Tavan Çok Amaçlı Kullanım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yucel59 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,876

yucel59

Gezmek, çalışmaktan çok daha güzel...
Yer
MERSİN
Nicedir fotoğraflarını paylaşayım diyordum ; kısmet bugüne imiş :?

T-5'imi sadece bu motoru taşımak için almıştım.

P5290015

20140427 163823

20140427 163837

20140429 125324

Ekli dosyalar

• P5290003.JPG
    P5290003.JPG
    192.9 KB · Görüntüleme: 216

Etiketler
Ynt: T-5 Yüksek Tavan Çok Amaçlı Kullanım

Ekli dosyalar

• 20140429_125353.jpg
    20140429_125353.jpg
    83.2 KB · Görüntüleme: 179

Eh be Yücel hocam senin bu karavan/motosiklet kullanımı kararsızlığın beni öldürüyor, gel sen küçük sözü dinle, zaten çeki demirin var al bir tane kapalı römork, için en az 2 tane motor sığdırırsın, daha başka kamp malzemelerini de taşırsın, T5 e de güzel 2 kişilik bir banyo+wc li bir camper yaptır, giderken ister römorku tak götür ister motosiklet taşıyıcısıyla 1 motor götür.
Eşini o iptidai kamp yataklarıyla kamplarda rezil etme, yakında "seninle kamplara gelmem" diyecek haberin olsun
:D :D :D

Tam ihtiyaca yönelik bir araç olmuş.
Güle güle kullanın.

Hasan

Kendiliğinden gidişat karavana dönüşüyor. Demedi demeyin bunun arkası bir karavan... Tabii motor taşıyıcılı olandan :smiley:

varyo72' Alıntı:
Aracınız güzel karavan yapacakmısınız?

Eşimin emekli olması için birkaç yıl daha var.Süre dolunca karavanımız olacak.Bu araç küçük olduğu için 15 metreküplük Ducato düşünüyoruz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR