Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan??

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cygnet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,032

Etiketler
Ynt: Senede Kaç Gün Seyahat Etmek İçin Karavan??

Haldun Bey, 10-15 gün sonra teslim amaya hazırlandığım karavanım ve karavan yaşantısından beklentilerimi öyle güzel ve yalın özetlemişsiniz ki sıcak bir teşekkür gönderdim size. Sizin aracılığınızla aynı duyguları paylaştığımıza inandığım tüm karavan sever dostlarımıza da saygı ve sevgilerimizi iletmek isterim.

Varolun,

Teşekkürler...
Ne mutlu size, biraz daha sıkın dişinizi, ne kalmış şunun şurasında özgürlüğe. Güle güle kullanın, yolunuz açık olsun.

Haldun bey,Poyrazlarda arkadaşlarla kulağınızı çınlatabilmişiz demekki,uzun aradan sonra klavye başına dönüşünüz aynı zamana denk gelmiş...Karavan yapım uğraşısına bağladığım uzun arayı açmamanız,birlikte kamp kaçamaklarında buluşmak ümidiyle.

Haldun ağbi özlemişiz yazılarınızı, tam duygularımızı ifade etmişsin, teşekkürler :smiley:

Teşekkürler dostlar... Bir gün bir yerlerde buluşmak ümidiyle... Ufukta gözükür bir şey de yok ama...

etezcan' Alıntı:
Haldun Bey, 10-15 gün sonra teslim amaya hazırlandığım karavanım ve karavan yaşantısından beklentilerimi öyle güzel ve yalın özetlemişsiniz ki sıcak bir teşekkür gönderdim size. Sizin aracılığınızla aynı duyguları paylaştığımıza inandığım tüm karavan sever dostlarımıza da saygı ve sevgilerimizi iletmek isterim.

Varolun,

Şimdiden hayırlı olsun, keyifle, mutlulukla, sağlıkla gezmek nasip olsun.

Teşekkürler dostlar. Hepinize fırsatını bulduğunuzda bol " özgürlük molaları " öneriyor ve diliyorum.

Yağmurmuş, soğukmuş, ıslakmış, çamurmuş, ne gam ... Öncelikleri doğru sıralayabilirsem eğer, aciliyetten sonra yeter bana altımda dört teker, üstümde bir dam.
O da olsun, bu da olsun, sırası değil sonraya kalsın... Eh o zaman...
Dört kolluda bulursun kendini " merhumu nasıl bilirdiniz?.." makamıyla rahvan.
Yarın değil bugün, şimdi değilse ne zaman ?..

hiç' Alıntı:
Teşekkürler dostlar. Hepinize fırsatını bulduğunuzda bol " özgürlük molaları " öneriyor ve diliyorum.

Yağmurmuş, soğukmuş, ıslakmış, çamurmuş, ne gam ... Öncelikleri doğru sıralayabilirsem eğer, aciliyetten sonra yeter bana altımda dört teker, üstümde bir dam.

Haldun Bey,

Yazınızı okuduktan sonra "Beğen" tuşunu aradım bir an, facebook alışkanlığıyla. Tıpa tıp, benim düşüncem de bu iken beğenmemek elde değil...

hiç' Alıntı:

Ben de beğendim :smiley:

hiç' Alıntı:

Haldun abi klavyenin tıkırtısını özlemişiz valla, yukarıdaki satırlarını karavancı şiiri olarak yayınlayalım ne dersin.

İltifatın için teşekkürler Levent'ciğim.

Bir tekerleme diyelim biz buna. Birilerinden daha uygun ve güzelleri çıkar nasıl olsa.

hiç' Alıntı:

Ne güzel yazmışsınız,duygularımıza tercuman olmuşsunuz...

Hafta sonunu Akyaka'da karavanımızda geçirdik. Aydın'dan gidiş dönüş + eberspacher D 4000 ısıtıcının harcadığı mazot 100 lira civarında, bunun dışında yiyip içtiklerimizi evde de yiyecektik. 2 gece konakladık, 3 gün geçirdik. Gezdik, eğlendik, bisikletimize bindik, yorulduk, sonra da dinlendik. Merak ettik, sorduk; ölü sezonda bile oda+kahvaltı gecelik 100 liraymış. 2 gece 200 lira, daha öğle ve akşam yemekleri hesapta yok. Çay diye satılan bulaşık suları da karnımızı ağrıtmadı...
Size küçük bir kaçamağın mali bilançosunu çıkarmak istedim ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
Muhammet binici

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR