Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 368,016
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Herkese merhaba...Adım Özgür 35 yaşındayım...Doktorum.....Çocuk yaşlardan beridir motosiklete biniyorum...Ama kendime ait bir motorum olmadı....4-5 yıl önce arazide binmek için aldığım plakasız ruhsatsız minsk i saymazsak...Bu günlerde Kawasaki klx 250,KLE 500,benzeri motosikletlere bakıyorum...En kısa sürede aranızda olacağım inşallah....Selamalar...

Etiketler

dr.hunter' Alıntı:
Herkese merhaba...Adım Özgür 35 yaşındayım...Doktorum.....Çocuk yaşlardan beridir motosiklete biniyorum...Ama kendime ait bir motorum olmadı....4-5 yıl önce arazide binmek için aldığım plakasız ruhsatsız minsk i saymazsak...Bu günlerde Kawasaki klx 250,KLE 500,benzeri motosikletlere bakıyorum...En kısa sürede aranızda olacağım inşallah....Selamalar...

hoş geldiniz diyecektim ama siz bayadır üyeymişsiniz :smiley: yinede hoş geldiniz.

Merhaba, Ahmet BOLGİ, yaş 45, ankara da yaşıyorum. 2.5 yıl önce sigarayı bırakıp önce bisiklet ile gezmeye başladım. mahalle, ankara derken kendimi gökova bisiklet turunda buldum, peşinden İzmirden başlayıp önce kuşadası güzelçamlı, ardından köyceğiz- beyobası, çandır dan dalyan, sarıgerme, dalaman, göcek, fethiye . yetmedi üstüne kapadokya bisiklet turu. baktım bisiklet ile turlara uzun zaman gerekiyor o da bende yok. önce hondada güvenli sürüş eğitimi ardından A2 ehliyet işlemleri. vergi indirimi olduğu gün ilk motorumu CBF 150 mi aldım. şimdi bisiklet ve motosikletimle mesut mutlu yaşıyoruz. karavan işi de gözüme batmaya başladı bakalım hayırlısı.

bu da benim yoldaşım[attachment=1]

IMG 2216

Herkese selamlar..İstanbuldan Murat..Havacılık sektöründeyim..Yaş 30..Yaklaşık 15 senedir motor sevdalısıyım..7 yıldırda her tip motor sahibi oldum..Şu andada Hayabusa binicisiyim.[attachment=1]

DSC03662

Riderontheroad' Alıntı:
Herkese selamlar..İstanbuldan Murat..Havacılık sektöründeyim..Yaş 30..Yaklaşık 15 senedir motor sevdalısıyım..7 yıldırda her tip motor sahibi oldum..Şu andada Hayabusa binicisiyim.[attachment=1]
Hoşgeldin murat.motorun guzelmis.guzel gunlerde bin dostum.

Merhaba
İsmim Ozan. Amasya da yaşıyorum.
Çekik gözlülere karşı her zaman zaafım olmuştur. Bu yüzdendir ki 150 ut ile birlikte geçiriyorum günlerimi.
İsmi ise Su
smiley.gif
Göreceğiniz gibi ismini plakasından almakta.. Ktm alacağım gün Su'yun hala yanımda olmasını istiyorum.. Şuan odamda iskeletine kadar sökülmüş durumda.. Keyfi olarak söktüm yeniden topluyorum iyikide sökmüşüm çünkü onu para verip almak sahip olmak değilmiş.. En ufak vidasına kadar tanıyorum artık
smiley.gif
Evet o bir çinli.. Sanki japonyadan gelip Çinli olmuş bir çinli
cool.gif

Benim gibi inatçıdır. Bir dediğimi ikilemez. İmkansız yoktur onun için. Nasılda abartıyorum yahu
cheesy.gif

Yo yoo gerçekten öyle hissettiriyor bana.
Geziler daha çok extrem yerlerde geçiyor..
Son olarak görseller var..
Görüşmek üzere...

381934 2651888100272 1347850722 2923740 1013074066 n

305128 2589016728527 1347850722 2898773 727429371 n

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR